Örgü çeyiz hazırlığı yapan kızlar en güzel havlu kenarı örnekleri burada bir bakın derim..

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

z.e.r.r.i.n

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
77
0
dsc02979f.jpg

dsc02971j.jpg

dsc02972.jpg

dsc02973.jpg

dsc02976.jpg

dsc02977.jpg

örnekler umarım anlaşılır çıkmıştır.yapıcak olanlara kolay gelsin.:dance::dance::dance:

hımmmm... çok güzeller teşekkürler bazı arkadaşlar kızmasın ama çok eskide kalmış örnekleri yayınlıyorlar atık böle süslü püslü şeyler moda tekrar teşekkürler...

bu örneklerle ilgili başka bi topik daha vardı dün yazmıştım hatta imzasız resim eklemeseniz diye elinize sağlık

nazar boncukluya bayıldım çok farklı kimsede görmemiştim

canım çok haklısın o eski moda örnekleri görmekten bende sıkıldım bu yüzden bunları yayınlıyorum belki yeni modeller istersiniz diye..ben örnek ararken çok zorlanıyodum değişik bişeyler bulmak için.

Bende bayıldım arkadaşa katılıyorum eski örneklerden bende sıkıldım Aslına bakarsanız havlu kenarlarıda pek kullanılmıyor ama ben her çeyizde en az birkaç tane olmasından yanayım.Örneklerinin hesi çok güzel şu nazar boncukluyu nasıl yaptığını biraz anlatmaya çalışırsan çok sevinirim Paylaşımın için tşk:nazar:a.s.

canım nazar boncuklunun yapımı çok basit ama biraz göz yorucu .onu ortadan başlıyosun etrafını daire çizerek sık doluyosun şu kanser dedikleri şey.kolay gelsin.

hepsi birbirinden güzel olmuş elinize sağlık. Ama ben en çok en son modeli beğendim. ığne oyalı olanı. çok şık olmuş. Güle güle kullanın diycem ama kullanmaya kıymazsınız sanırım kaydirigubbakcemile3

hepsi birbirinden güzel olmuş elinize sağlık. Ama ben en çok en son modeli beğendim. İğne oyalı olanı. çok şık olmuş. Güle güle kullanın diycem ama kullanmaya kıymazsınız sanırım kaydirigubbakcemile3

teşekkürler canım ama o iğne oyası değil sık iğne tığ işi .haklısın kullanmaya kıyılmaz ama çeyizde isteniyor hem ben kullanmıcam görümceme yaptım o düşünsün:dance::1hug:

ellerinize sağlık.ben ilk modeli çok beğendim.kurdelalı beyaz.gelin gibi duruyor.

ayyy görmcenemi gidicek o güzelim havlu bnm nie snen gibi yengem yok yaa üzüldüm şimdi kendıme:KK70::KK70: hepsi cok harika olmus gercekden elleirne sağlık :)

hepside çok güzel ellerinize sağlık ama ben havlu için bu kadar dökülen göznuruna acıyorum. sonuçta el yüz silinecek ama heryeri okadar süsleniyor ki havluların çok gereksiz bence. ben annemin bana yaptığı ağır örnekli havluları kullanmaya bile kıyamıyorum sandık bekliyorlar kaç senedir. her çeyizde 1-2 tane olmalı ama fazlasına karşıyım açıkçası. ama modelleri harika olmuş. ellerin gözlerin dert görmesin...

X