Dudak Makyajı Bihter'in rujlari

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

rosenquarz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
58
0
kizlar aski memnudaki beren saatin ruj renklerine bayiliyorum cok güzel abartisiz sizce hangi markali rujlari tercih ediyordur bir bilginiz varmi be:lepi::lepi:n bir tane ögrenebildim chanel hydrabase no.70 baecelona red

öylemiymiş, ben bobby brown kullanıyor sanıyordum, çünkü jenerikte bobby brown makyaj markasının logosu geçiyor...
bende bayılıyorum rujlarının renklerine..

bnde çok beğeniyorum bihtein rujlarını. aranızda kullanan var mı nasıl acaba iyimi?

Ben o kadının sadece gözlerini beğeniyorum,hele o saçları ve makyajı çok uyuz gelio bana,saç baş dağınık özensiz gibi duruo ne bilim ayy konuyu saptırdım da içimde kalmasın dedim :))

:roflol:
Ben o kadının sadece gözlerini beğeniyorum,hele o saçları ve makyajı çok uyuz gelio bana,saç baş dağınık özensiz gibi duruo ne bilim ayy konuyu saptırdım da içimde kalmasın dedim :))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

aslında rujları o kadar da güzel renkler değil bana göre. pahalı markalardan çok ucuz markalarda mesela flormar da çok güzel renkler var onun kullnadığı tonlarda.

ben normalde herkes gibi Bihter'in tarzını makyajını falan pek begenmem ama final bölümde ki pembe ruja taptım.eger adını bilen varsa lütfen bana mesaj atsın.

beren saatin ayrı bi güzelliği var bence makyajlı yada makyajsız beğeniyorum ben
rujlarıda abartısız hoş duruyo

X