Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yılan Şampuanı ve Yılan Yağı Çok Etkili

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
C

cananuzun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananuzun
Merhaba arkadaşlar, ben 1 haftadır yılan yağı ve yılan şampuanı kullanıyorum. Gerçekten çok etkili ve ayrıca yılan şampuanının izinliside çıkmış. Kullanımıda çok kolay. Tavsiye ediyorum herkese. yılan yağı ile 10 dakika saça masaj yapıyorsunuz arkasından 30 40 dakika sonra şampuanı ile yıkıyorsunuz. zahmetsiz oluyor ve kesinlikle saç dökülmesini engelliyor ama çıkartırmı bilmiyorum:lepi:. Söylentilere ve açıklamalara görede irsi olmayan saç dökülmelerine ve ölmemiş saç köklerinden de saç çıkıyormuş tüylenme olarak. Sadece paylaşmak istedim. İnşallah faydalı bir konu olmuş olur. alkisalkisalkisalkisalkisalkis

• Konu Sahibi cananuzun
yılan yağının çok fazla sahtesi bulunuyormuş o yüzden kullanarak bu riske girmemek lazım. ve ben hiçbir işe yaramadığına inanıyorum.

• Konu Sahibi cananuzun
Ben pek faydasını qörmedim yıLan yaqının...

• Konu Sahibi cananuzun
ben de bugün aldım aktardan sarımsak şampuanı alıcaktım kadın bana yılan yagı sampuanı sacların uzaması ve güçlenmesinde daha etkili dedi,sarımsak şampuanı sadece dökülme için güçlendirmede bi faydası olmuyo onu da çok sattım ben dedi..daha kullanmadım ama kullandıkça yazarım kızlar sonuçları

• Konu Sahibi cananuzun
yılan yağı almaya gittim aktara geçen hafta,piyasadan kalktığını söyledi.artık satılmıyomuş kaçak geldiği için bilmiyorumkismile

• Konu Sahibi cananuzun
ben yılan yagı kullanıyorum kesinl,kle dökülmesini önlüyor ama öle 10 dakka masajla değil.diplerine sürüyorum 2-3 saat bekliyorum yıkıyorum.bir yıkamada ble farkediyor inanın.saç çıkarma özelliğini ben de bilmiyorum amam dökülmede işa yarıyor.5 liraya aldım ben.genelde fiyatları 5- 6 lira civarı.deneyin derim...

• Konu Sahibi cananuzun
kızlar 1 aydan fazla süredir kullanıyorum son yazı tarihine baktım ancak ben ekstra bi uzama ya da güçlenme görmedim saçlarımda.sadece kabarmasını önledi o kadar.üstüne üstlük daha cok dökülmeye basladı özellikle yıkarkan avuc avuc elime geliyo saclarım,diğer günlerde de yine dökülüyo,aşırı bi dökülme sorunum olmadıgı halde.benim şampuanın adı valensey...hiç de memnun kalmadım yaa verdiğimiz paralara ve kurdugumuz ümitlere yazık.bir kez daha hayal kırıklığına ugradım =(

• Konu Sahibi cananuzun
Bende kullandım yılan yağını. 5-6 dk saç köklerine masaj yaptıktan sonra 1-2 saat beklettim. Gerçekten dökülmesini azaltmıştı, saçlar kolay taranıp yumuşacık ve daha dolgun gözüküyordu. Ama yeni saç falan çıkmadı :sinifsinif:

kızlar yılan yağına dikkat edin göze gelmesin gözü kör ediyor bu nedenle yasak zaten siz bide şampuanını kullanıyorsunuz dikkatli olun göze temastan kaçın

arkadaşım denedi saç çıkarması uzun sürse de dökülmeyi hemen kesmiş

zenida diye birmarkanın ylang ylang ve yılan yağlı şampuanını ve yağ karışımını aldım ( çam terebentin, badem, hint,..) bir sürü yağ var içinde. ikisin de 15şer lira ödedim. ilk kullanımda saçlarım canlı ve iyiydi. ama bir iki ay sonra ne olur onu da yazacağım :) tatilde havuza girdikten sonra ne olduysa oldu. ilaçlı su bir günde mahfetti saçımı. önceden bir-iki tel dökülürdü kalktğımda. şimdi avuç avuç dökülüyor o günden sonra. zaten seyrek, inşallah önünü alırım bunlarla.

Ben saç çıkardığı söylenen yılan yağını ve tüy döktüğü söylenen karınca yumurtası yağını cilt doktoruma sormuştum. Yılan yağını asla kullanma dedi. Karınca yumurtası yağı içinde bebekken uygulandığında işe yaradığını gördüm ama yetişkinlerde faydalı olur mu bilmem dedi. Gerçi karınca yumurtası yağının şu an konuyla alakası yok. Ama doktordan aldığım yanıtı paylaşmak istedim.

Ben hiç araştırmadan aldım yılan yaği şampuanini ilk zamanlar saçlarımı daha parlak ve gür gördüm ve bugün saçlarima baktığımda seyreklestigini gördüm ve hatta yer yer ufakta olsa ciddi dökülmeler farkettim. Eşim soylemisti bilmediğin şeyleri alma diye ama ah kafam dinlemedim.

ben geçen yıl sadece şampuanı kullandınm saçımdaki dökülme azaldı bunu kuaförüm bile farketti saçlarım canlanıp gürleşmişti şimdi bulamıyorum geçen yıl aldığım yerde değilim güvene bileceğim yer bulamıyorum

ben de bugün aldım aktardan sarımsak şampuanı alıcaktım kadın bana yılan yagı sampuanı sacların uzaması ve güçlenmesinde daha etkili dedi,sarımsak şampuanı sadece dökülme için güçlendirmede bi faydası olmuyo onu da çok sattım ben dedi..daha kullanmadım ama kullandıkça yazarım kızlar sonuçları
etkili mi

X