kalıcı parfüm önerileri

azra33

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
509
4
42
kızlar merhaba ben beyaz tenlilere gidecek en az hyponict poisen kadar kalıcı ama o kadar ağır olmayan parfüm önerilerinizi bekliyorum..

mrbbb baya ağır kokuları seviyorsun... yaz geldi artık.. bende beyaz tenliyim ve en çok sevdiğim kokular cinema,allure,guerlain magic,chanel chance,coco matmazel,bunun gibi bir çok parfümü denedim biliyorum... istediğin parfümü sorabilirsin... parfümcü olunca mecbur kullanıyorsun :)))

coco matmazel ve addict tarz olarak nasıl acaba? içeriklerine baktım ama tabii kokusuna da bakmak lazım. sanki karizmatik gibiler. yanılıyor muyum? :uhm:
şimdiden teşekkürler alkisalkisalkis

mrb ikisi farklı tarz kokular... addict ağır olmasına karşın çok değişik ve seksi bir koku
coco matmazel oda hem seksi hemde çok tatlı bir koku ikiside çok değişik parfümler...
açıkcası ikisini kullanan ikisinden de vazgeçemez hep oluyor soran yine aynı kokuyu soruyor ancak ekstra alır baska bir parfüm...

ya bugün iksir parfümeriden açıktan the one aldım dolce gabbananın kokusu fena değil ama nedense sonradan kolonyo gibi geldi açık olduğu içindir belki o nasıl sizce?
bide allure yada coco matmazel mi desem ne dersin

ya bugün iksir parfümeriden açıktan the one aldım dolce gabbananın kokusu fena değil ama nedense sonradan kolonyo gibi geldi açık olduğu içindir belki o nasıl sizce?
bide allure yada coco matmazel mi desem ne dersin

mrb...
the one sonradan kolonya gibi kokmaz... açık parfüm oldugu içindir, gerçekten oda güzeldir ve sevdiğim kokular arasında....
ikisi de :)))) yani allure baska güzel coco baska.... alkisalkisalkis

bence allure :) ama sende nasıl durur bilemem... belki sende coco yada the one daha güzel olacak :)

Versace versence çok güzel ve çok kalıcı bir koku.

Son düzenleme:
chanel coco mademoiselle , kenzo amour çok kalıcılar . ilk sıktığında ağır gibi ama bekledikçe inanılmaz güzel gardolabım buram buram kokuyor. bazen ikisinizde karıştırıyorum gayet güzel oluyor..
orjinal kullanıyorum ama doldurma parfümlerde kalıcı olur mu bilmiyorum..

avon little white dress yada little black dress ikiside çok hoş kokuyor denemeni tavsiye ederim kokusu neredeyse 1.5 gün sürüyo kıyafete siniyor ve kalıyor. cogu zaman dolabımı acıyorum mis gibi parfümün kokuyor

ben cacharel amor amor u tavsiye ederim arkadaslarr.. cevremdeki butun herkes cok begendi...

kızlar Lancome Miracle almayı düşünüyorum..kullanan var mı acaba çok mu hafif yani kokusu kalıcı olur mu?

kızlar Lancome Miracle almayı düşünüyorum..kullanan var mı acaba çok mu hafif yani kokusu kalıcı olur mu?

süper bi koku a.s
ben kullanmadım ama iş yerimdeki biri kullanıyordu ve çok kalıcıydı. ama çok hafif değil gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bu orjinal parfümleri doldurarak yani açık olarak alsak ne olur..orjinal ve dolurma parfümün kokuları arasında çok fark var mı?

Ben emotion kullanıyorum herkes çok hoş koktuğunu hatta beni kokumdan tanıdıklarını söylüyorlar-tatlicadiarzu- Kalıcı bir kokusu var.

X