Geniz aknts beni mahvediyor

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
genız akıntısı aceip derecede hayatımı mafetmeye basladı lop lop damlıyor dusuyor bogazıma bıktım artık her 10 sanıyede bır elımde mendılle gezıyorum kalabalıkta cok zor durumda kalıyorum sunızıtım var bıde alerjı ne keser bunu ya offf

merhaba aynı dertten bende acayip muzdaribim.Antibiyotik kullanmaktan bıktım adetim düzensizleşti antibiyotikten.Ama tesadüfen bir yerden okudum bıldırcın yumurtası iyi geliyormuş 15 gün yapılacak sonra ara ara 5 gün kadar tekrar edilecek 3 ay boyunca devam edilecek.Ben başladım ilerleyen zamanda ne olacak bakalım.Denemeye devam bıktım ilaçlardan.Kullanımınıda yazayım hersabah kahvaltıdan önce bir bardağa bir bıldırcın yumurtası kırılacak bir tatlı kaşığı bal ve üstü sütle tamamlanacak süt oda sıcaklığında olacak ve karıştırılıp içilecek.Tadı hiç kötü değil yumurta kokusuda gelmiyor.İstersen netten bak detaylı olarak.Umarım en kısa zamanda kurtuluruz bu dertten.Geçmiş olsun.

bıldırcın yumurtası tamamen kesmedi ama azalttı diyebilirim biraz 3 ay ara ara devam etmek gerek bunuda denemeye çalışacağım.Ama yaz geldi biraz zor geliyor bakalım inşallah hafifler tam geçmesede razıyım hafiflesin yeter.Ama en iyisi tam alerji testi yaptırmak ve ona göre tedavi olmak iğneler sayesinde tamamen kurtulmak mümkün.Bizim ilaçlar spreyler geçici tedavi mevsimi geldimi tekrarlıyor benim şubatta başlıyor çimen polenleriyle birliklte haziran ortalarına kadar gidiyor düşünün artık neler çekiyorum.allah bu dertten müzdarip olanların yardımcısı olsun çok zor valla çeken bilir.Sizlerede geçmiş olsun arkadaşlar.

X