lohusa döneminden sonra adet olmayan varmı?

kuzeyim09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
2
0
39
merhaba 3,5 aylık bebeğim var lohusa döneminde kanamam oldu ama ondan beri adet görmüyorum. aynı dertte olan varmı? yardımcı olurmusunuz normal bi olaymı?

benim bebeğimde 2,5 aylık yaklaşık bende adet olmadım hala dr um 3 ay olmayabilirsin demişti bilmiyorum 3 aydan sonra ne olcak bekliyorum :))

benim bebeğim 2 aylık ben 43 gun falan kanamam olduktan sonra adet gormedım daha

benim bebeğim de 2 aylık nerdeyse benim de 40 gün az da olsa kanamam oldu ama hala adet olmadım

Canm benim kızımda 3 ay 3 haftalık.. Lohusa döneminde az kanamam olmuştu. Ama 40 ım çıktığından beri adet olmadım.. Buda normla diye biliyorum...

benim oğlum 7 aylık adet görmedim emzirdiğim için gayet normal bu durum bunu dert olarak görme aksine avantaj bu süt verimini arttırıyor biz 3 kızkardeş hep böyle emzirirken olmuyoruz adet bir sürü kadında da olan bi durum

merhaba 3,5 aylık bebeğim var lohusa döneminde kanamam oldu ama ondan beri adet görmüyorum. aynı dertte olan varmı? yardımcı olurmusunuz normal bi olaymı?

ben de aynıyım cnm..3,5 ayı devirdik ama henüz bişey yok..kimilerinde olurmuş böyle, ben rahatım kaydirigubbakcemile2

benim kızımda 4,5 aylık bende hala olmadım bide ayıptır sölemesi korunmasız bikere oldu anlarsınız yaaa kızıma kardeş gelmezse ne ala ama gelirse vay halimizi

ben de dogumdan 2 ay sonra ancak adet olabildim sezeryan olmustum.dogum kontrol hapi kullaniyordum benimki hapin yan etkisinden olmus.ama sonunda adet oldum.cok kotu insanin icine suphe dusuyor.Allah korusun dha bunlar büyümeden:)

sen de bir dr a git istersen canim.ne olur ne olmaz kazaya kurban gitme.

ay kızlar harika bi konuu bende tam bunu sorcaktım
1 yıl bitti hala adet olmadım emziriyorum diye
benim gini olan varmı

benım de 3.5 a oldu nerdeyse bende de tık yok kızlar.normalmiş ama.ablamında 1 yıldan sonra geldi.beklıyoruz bakalımm...

benimde bebğim 53 günlük.lohusalık döneminde kanamam 40 gün sürmedi.ilk b,ir hafta fazlaydı zaten sonra azaldı ve 40 günü tamamlamadan bitti.normaldede adet düzensizliği olan biriydim.ama dün ve bugün sadece tuvalet kagıdı kullandıgımda kanamam oldu.normalde yok ama.şimdi bu adet kanamasımı oluyo yoksa lohusalıktan kalma bişeymi anlamadım.sizce nedir.bi bilginiz varmı acaba arkadaslar.

ben 5 ay sonra adet gördüm.şimdi 2 aydır gelmiyo.ama çok fazla emiyo bu yüzden galiba aranızda böyle olan var mı???????

X