Bayanlar duphaston kullanan varm??

ben de böle bi konu açsam mı diye düşünmüştüm şekerim, ben kullanıyorum bu 2. ayım, 34 gün benim regl döngüm . doktor 34 gün uzun hamile kalmanı engelleyebilir dedi ve duphaston verdi, bakalım hayırlısı, sen de kullanıyosun galiba ???

bunu doktorum hamile kalabilmem için verdi...
iki üç paket kullandım bir faydasını görmedim...

klomen kullandım bitti 5 gün ara verdikten sonra duphaston verdi gebelik için etkili mi diye merak ediyorum?? adet düzenleme için verdi bana çünkü :)))

bana da adet düzenleme için verdi, henüz bi faydasını görmedim ben de kızlar, kaç ay kullanmak gerekiyo bana doktorum 3 ay dedi .
hamile değilim bu ayda da ama en azından 34 günü 30 a indirdi hayırlısı bakalım...

bende yeni başladım kullanmaya adet düzensizliği için verdi doktor..
hamile kalmak içindemi kullanılıyormuş. bilmiyordum..

bende yeni başladım kullanmaya adet düzensizliği için verdi doktor..
hamile kalmak içindemi kullanılıyormuş. bilmiyordum..

ya kızlar , ben bu hapı kullamaya başladığım ay adetimin 17-18. günü göğüslerim çok şişti ve acıyodu ben hamileyim sandım ama değilmişim malesef, bu ay da aynısı oldu ama yine hamile değilim...
sizde de oluyo mu , yan etki mi yoksa sadece ben de mi var ???

bende duphaston kullandım.3 ay boyunca kullanmamı soylemıstı doktorum.adet duzenlesın dıye ve yumurtalıkları calıstırsın dıye.3. hapımı bıtırdıkten sonra hamıle kaldıgımı ogrendım.1 yıldır bebısımız olmuyordu.buyuk suprız yasadım.hapın etkısı vardır tabıkı ama bılemıyorum yınede.nasıp bu zamanaymıs.

caım ben kullandım yeni bitti.çok memnun kaldım doktorum verdi adet olmam için ve bebek istiyoruz bir de kistim vardı onun sayesinde kayboldu sizin neyiniz var geçmiş olsun

bende kullanyorum 2.ayım
adet duzenı ıcın baslamıstım adetım 15.gunu baslayıp 10 gun ıcıyorum gunde 2 adet
ılk hamılelıgımde bu ılacı kullandıktan 2 ay sonra olmustu ama devam etmedı dusuk oldu
gercekten adet duzenı ve yumurtlama ıcın guzel bır ılac
sızler hangı gunler kullanıyorsunuz?

kızlar ben 30 da günde oluyodum ama bugün 31. gün daha olmadım.
acaba duphaston adeti düzenledikten sonra diğer ay hemen düzen değişir mi, benim bu ay 3. ayımdı.
30. gün karnımda garip bi ağrı oldu adet oldum sandım ama olmamışım. ara ara da karnımda hafif batmalar var, bu sabah test yaptım negatif çıktı...
bi fikri olan var mı kızlaaaarrr ?????

X