Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saç yapımı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
kızlar bu saç modelini nasıl yapıyolar?çok güzel böyle çok kıvırcıkta deil sarılmada deil sanırsam
berrakk.jpg

Son düzenleme:
Bence bu doğal saç canım şakkıdı

Allah vergisi diyeli diğer bir tabirle kaydirigubbakcemile5

Benimkilerin dalgası çok, fönsüz, jolesiz kullanamıorum senağlama

hiç sanmam bişeyler yapıyodur en azından bu tarz bi kıvırcığı herkez doğaldan elde etmiyodur deil mi?

kimse bilmiomu yha=(nasıl kıvırcık yapacam jöle ile besleme gibi oluyo insan daha farklı bi yöntem bilen vardır herhlde

gece örüp sabah acıp dalgalı yapan köpüklerden sürünce böle oluoo...

canım ya bende burda okumuştum sanırımm.saçların hafif nemliyken azar azar ayırıp hafif jöle yada şekillendirici sür.parmaklarınla dola.burgu gibi yapıp topuz şekli ver ve tel tokayla kafana tuttur.yarım saat beklemen yeterli oluo.ben geçen denedim.ilk açınca pek hoş olmadı kabardı ama sabah kalktığımda çok hoştu.resimdeki gibydi aynıı.doğal we çok hoşş..:-)

benim kendi saçım öyle zaten resimdeki gibi banyodan çıkınca kendi kendine kurutuyorum makina falan tutmadan aynen böyle oluyo çocukluktan beri su dalgası var saçımda

benim normalde saçlarım kıvırcıkla dalgalı arası banyodan sonra fön makinesi ile kurutursam ama hafif de tarayarak böle oluo ve ben sinir oluyorum çünkü bakma sen bu modelin burda güzel durduğuna papaz gibi oluyor kafan, saçın elektrikleniyor yani anlıcağın bene bu model onun saç yapısı ile ilgili ama ben bıktım kabarmasından bu yüzden kışın bile jolelemden kurutamıoyrum yoksaaa-tatlicadiarzu- böle oluorum

canım bu kızın saçları normalde dalgalıymış,sonra kalın perma yaptırmış ama permanın vakti artık dolduğundan bu şekilde görünüyor nerdenmi biliyorum benim saçlarımda boyleydi şimdi kestirdim

katlı kesimde bozulmuş perma modeli kaydirigubbakcemile3

permanın 6.ayında falan benm de böyleydi kaydirigubbakcemile3

allah vergisi değil bence. çünkü allah vergisi olan kıvırcık saç hep elektrikleniyor... muhtemelen bu saç banyo sonrası, sallayarak yarı kurtulmuş ve sonrasında da sprey sıkılmış...

aynı benim sacım banyodAN cıkınca hawluya sar kurusun kuruyunca bide tara işte bu model tabi dalgalı we kıwrıcık olanlara

canım elektirik sorunu bir ürünle hafifletilmiş, fakat jöle ya da köpük, briyantin vs kullanılmamış, aşırı gür olmayan güzel bir kıvırcık saç bu Allah vergisi.

X