Göz Çevresi Bakımı Kızlaaar at kestanesi kremiyle ilgili, şimdiden teşekkürler:)

Tanem

Benim canım oğluuuuuummmm
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
6.057
1
Arkadaşlar 23 yaşındayım. Derin/geniş ve ekstra çirkin gözenekli bir karma yüzüm ve göz çevremde dahada derinleşen mimik kırışıklıkları için at kestanesi kremini duymuştum. Sizlerde öneriyor musunuz bunu bide şey dicektim benim bulunduğum yerde aktarlarda satılmıyor sordumda eğer yüzüme uygunsa nereden temin edebilirim?j Çok ama çooook teşekkürler!!!! Sayenizde bir çok konuda bilgi sahibi oldum ayrıca umut aşılıyorsunuz ben ve benim gibileredea.s.:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadasim ben yurtdisinda yasiyorum nerde satildigini bilmiyorum ama tv de izlemistim yapilisini ..soyleki : bi kavanoza ayiklanmis rendelenmis at kestaneli konuyor ve uzerini kaplayacak kadar da sizma zeytinyagi ekleniyor. sanirim iki hafta bekletilip kullanilima hazir hale gliyor. suna dumankaya tarifi vermisti onun sitesine bakarsan daha ayrintili tarif bulabilirsin..

saol arkadaşıma.s. işe yarıyor mu sizce özellikle göz çevresi için kullandınız mı hiç ya h bide nette buldum kremini:dance:Çok üzgünüm çoook

kızlar ben at kestanesi kremini 2 aya yakındır kullanıyorum göz çevremde kırışıklıklar var.Ben de büyük bi heyecanla almıştım ama bende pek bi işe yaramadı.Üstelik de yağlı olduğu için minik bezeler oluştu.Ama yine de deneyin belki kişiden kişiye değişebilir.

Alayım denicem . Ama bi de bu tür bitkisel ürünlerin zaten etkisini görebilmek için uzunca bir süre kullanmak gerekiyormuş inş sizde tesirini görürsünüz.:1rolleyes:

arkadaşlar atkestanesi tarifini suna dunamkaya verdi evet ama ciltteki kızarıklıklar için önerdi. tarif aynen şöyl; 5 tane at kestanesi rendele üstüne çıkacak kadar susam yağı koy 15 gün güneşde beklet 1 tatlı kaşığı ema sirkesi koy sür ve akşamları yüzüne sür. ama dediğim gibi göz çevresi falan demedi.

söylemeyi unuttum aktara sordum at kestanesini bana haziran sonu temmuz başı gibi gelir şimdi yok demişti. zamanı varmış onun da :))

evet sanırım bütün otlar gibi bunun da yeni ürün olanı makbul. yalnız internetde araştırdım atkestanesi kırışıklıklar için de kullanılıyormuş ben sadece cilt kızarıklığı için diye biliyordum ama kafama takılan birşey suna dumankaya tv.de 15 gün bekletin ve kullanacağınız zaman içine elma sirkesi koyun demişti internetde hep 45 gün bekletin diyor ve sirkeden bahsedilmiyor. bununla ilgili bilgisi olan ya da daha önce deneyen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...

kızlar kırışıklarınız için en güzel maske yumurta akı, bir tatlı kaşığı kuru yada yaş maya, bir çay kaşığı bal, bir çay kaşığı karbonat, bir çay kaşığı limon. hepsini bir güzel karıştırın. cildinize sürün. maske kuruyunca gerildiğinizi hissediyorsunuz zaten. yıkayınca parlak ve gergin bir cildiniz oluyor. ayrıca ten renginiz açılıyor. haftada bir kez uygulayın farkı görün.

ben bir kede yumurta akı sürdüm ama içine başka birşey karıştırmadım ve bu benim cildime fazla geldi. çünkü cildim çok hassas ve yürümde kabartılar oluştu daha sonra geçti ama benim korkmama yetti bu kabartılar. szin cilt tipiniz nasıl bunu da belirtirseniz sevinirim. teşekkürler

arkadasim ben yurtdisinda yasiyorum nerde satildigini bilmiyorum ama tv de izlemistim yapilisini ..soyleki : bi kavanoza ayiklanmis rendelenmis at kestaneli konuyor ve uzerini kaplayacak kadar da sizma zeytinyagi ekleniyor. sanirim iki hafta bekletilip kullanilima hazir hale gliyor. suna dumankaya tarifi vermisti onun sitesine bakarsan daha ayrintili tarif bulabilirsin..

suna dumankayanın tarifini bende okumuştum sitesinde yalnız bu tarif ciltteki kılcal damarlar, kızarıklıklar için die biliyorum öle yazıyodu çünkü kırışıklıklara etki eder mi bilmiyorum..

ben aktara sordum at kestanesi daha çıkmadı dedi, ben de a5 tl.ye atkestanesi yağı aldım bir şişe. bacaklarımda da vardı ince damarlar 2 gündür sürüyorum etkisi olacak gibi. dün gece yüzüme de sürdüm bakalım ne olacak. ayrıntıları yazarım yine.

Ewt ya unutmayın sakın memnun kaldığınız ürünleri paylaşmayı :)

X