Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı sarıya boyattım nasıl olmuş,bekliyorum yorumları

teşekkür ederim
platin değil canım bu platin gibi mi duruyo?
aslında platin istedim ama saçı yıpratır diyince vazgeçtim bu röfle

cnm ben platin gibi gördüm.
yani öyle duruyor.ama renk çok güzel
bak buda benim saçım geçen hafta boyattım:eek:

dscn1192g.jpg

Platin rengi yapılmış gibi canım ama aralarda turunculuk var neden?Bende yaptırdım röfle ama rengi koyu oldu tekrar yaptırıcam sitede konu olarak açtım bakabilirisn.

cnm ben platin gibi gördüm.
yani öyle duruyor.ama renk çok güzel
bak buda benim saçım geçen hafta boyattım:eek:

dscn1192g.jpg

çok güzel canım benim saçım böleydi uzun süre böyle kullandım sırf değişiklik olsun diye bayağ sarı dursun istedim
senin ki de çok hoş sengözlerimebaksanab

Platin rengi yapılmış gibi canım ama aralarda turunculuk var neden?Bende yaptırdım röfle ama rengi koyu oldu tekrar yaptırıcam sitede konu olarak açtım bakabilirisn.

o turunculuk aslında yok, o küllü bir sarı
yani benim önceden kullnadığım boya,onun üstünde de röflem vardı bugün aynı röfleden komple attırdım 2, ci kez böyle bi sonuç ortaya çıktı

Renk harika ama yüzünü göremediğimiz için yakışıp yakışmadığı konusunda birşey söyleyemeceğim ama saçların çok güzel :)

renk ve saçlar çok güzel duruyor ama önemli olan yüzüne yakıştı mı

çok güzel bi renk olmuş..sarı üzerime röfleli sanırım ..çok kaliteli gözüküyor...güle güle kullan güselim... ama yüzüne yakışıp yakışmadığını göremiyoruz........ fakaaaattt...bukadar güzel bir renk...bukadar güzel uzun saçlar.......bence bunu taşıyan bir bayan mutlaka güseldir ve mutlaka kendine yakışanı biliyor da yaptırıyordur....a.s.

çok güzel bi renk olmuş..sarı üzerime röfleli sanırım ..çok kaliteli gözüküyor...güle güle kullan güselim... ama yüzüne yakışıp yakışmadığını göremiyoruz........ fakaaaattt...bukadar güzel bir renk...bukadar güzel uzun saçlar.......bence bunu taşıyan bir bayan mutlaka güseldir ve mutlaka kendine yakışanı biliyor da yaptırıyordur....a.s.

evet canım hem boya hem röfle üstüne yaptı kuaför,yani ikinci kez sarı röfle olunca böle bi sonuç çıktı.çok teşekkür ederim güzel sözlerin için hihoyyyt

canım çok güsel olmuş saç rengi.bunu tutturabilmek büük başarı gerçekten.tam istediğim gibi.güle güle kullan

canım srısı nasıl olmuş dersen güzel parlak olmuş ama yüzüne gitmiş mi gitmemiş mi orasını bilemeyiz...
biliyorsun sarı saçı her yüz kaldırmıyor kimisini çok olgunlaştırıyor kimisini çok soluklaştırıyor falan o yüzden bir şey diyemiycem canım....

X