Göz Makyajı Kirpikler uzarm?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

firegirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
252
-1
arkadaşlar kirpiklerin uzayıp uzamadığını çok merak ediyorum
ama sormak istediğim ...kirpikleri yanlışlıkla yaktıktan veya kestikten sonra uzayıp uzamaması değıl
yani standart bir uzunluğa sahip kipriği dahada uzatabilinirmi?
tecrübesi olan.. evet uzadı diyen arkadaşlar bilgilerini esirgeyin lütfenyerimseniben

Bademyağı sürüyorum ben duşdan önce yarım bir saat önce sürüyorum duşda saçımı şampuanlayınca oda akıp gidiyor fayda ediyor

bende arada bazıgeceler bademyağı sürerim etkilide farkediyo insan gürleşiyo uzuyo falan..
sürüp yat yoksa biraz rahatsız edici olabiliyo..kullanmadığın bir rimel fırçasını temizle onu kullanarak uygula rimel sürer gibi canım

ılk başlarda soğumuş çay suyu sürüyordum pamukla,daha sonra rimel fırçasıyla hint yağı sürmeye başladım.Eskisine göre kirpiklerim daha gür,parlak görünüyor ve çok yavaş da olsa uzuyorlar.

benim dökülmüş bi tane kirpiğimin yerine yenisi çıktı eski boyutuna geldi.. ben de şimdi kirpik besleyici yağ sürüyorum daha fazla uzar mı bekleyip görecem kaydirigubbakcemile5

en etkılı yağ hangısı?badem yağımı yoksa hınt yagımı?benım kırpıklerım kırıldı ve sımdı cok uzuluyorum cabuk uzasın,gurlessın ıstıyorum:KK43:yardım edermısınız kızlarr

ben kendime bi tane karışım yağ aldım ondan sürüyorum bakalım ne olacak gerçi benim kirpiklerim uzundur zaten bakım olsun diye sürüyorum :nazar:burda da onla ilgili bi konu vardı aratırsan bulursun.. gerçi benimki o marka değil ama içerik olarak aynıdır heralde..

Ben badem yağının kirpiği uzattığı,hint yağının da koyu renk verip gürleştirdiğini duymuştum.İkisini birleştirip sürün.Rimele gerek kalmadan koyu kirpikleriniz oluyor.Bayağı iyi.

Ben badem yağının kirpiği uzattığı,hint yağının da koyu renk verip gürleştirdiğini duymuştum.İkisini birleştirip sürün.Rimele gerek kalmadan koyu kirpikleriniz oluyor.Bayağı iyi.

bnde tam tersni duydum.) ya da öle aklımda kaldı.) badem yaqı koyulastırıor hint yaqı uzatıor die duydum.2 sni aynı miktarda karıstırıp öle kullanmanı tawsiye ederm banada öle önerdiler.)

ben de badem yağı kullanıyorum benim de kirpiklerim baya uzadı boş bi rimelle sürebilirsiniz banyodan önce sürüyorum ben

X