Dn ve kna iin kendime elbise diktim

çok güsel canım ellerine sağlık,banada dikermisin:))))
tabiki canim yakin olsak neden dikmeyim ,merci canim
ikisine de bayıldım çok güzel el emeği hem :)

ya ne becerıklı kadınlar var cok guzeller

ellerine sağlık canımm çok güzel olmuşlarr marifetlii gacısın belliihihoyyyt:lepi:

cok guzl olmusss boleroda cok yakısmıs

ellerine sağlık ikisi de çok güzel olmuş
üzerinde de çok güzel durmuş

süperr olmuş bayıldım,,, güle güle ii günlerde kullan inş..

hepinize tesekkur ederim arkadaslar nguzel gunde giydim insallah bundan sonrada guzel gunlerde giyerim ,guzel yorumlar icinde cok cok merci

Düğündekinin modelini kırmızının da kumaşını çok beğendim ama 2 side çok güzel...Sana da çok yakışmış ayrıca daa.s

cok guzel yaa :lepi: ellerine saglik arkadasim
canim arkadasim tekrardan yorumun iin tesekkur ettim daha guzeli senin olur insallah

o tul ayri bi kumas lila saten ayri bi kumasmi ust ustemi koyup kestin

evet canim saten ayri tul ayri yani ayri ayri kestim diyebilirim
ilk once sateni parcali halde diktim sonra tulu uzerine gore yaptim

ellerine sağlık canımm çok güzel olmuşlarr marifetlii gacısın belliihihoyyyt:lepi:
eh birazcik oyle kariyimdir hani kendimi ovmeyim saol canim
:nazar:amam aman marifetli hanim
ne kadar guzel olmuslar
merci kiz senin kadr degilizya eh iste idare ederik
cok guzl olmusss boleroda cok yakısmıs
canim bolero olmadan zaten giyemem be oyle acik
çook guzeller vala sen ben diktim demesen asla anlamazdım .... çok başarılı bi bayansın... her halinden belli..
zaten cok kiside normal bi yrden aldigimi zannediyo ,hatta dugunde birisi demisti elbisen cok guzel sade nerden aldin dedi bende soylemem dedim ;israr etti neolur soyle diye artik kendim yaptim diyince ne kadr sasirmisti
guzel yorumun icin teekkur ettim canim ,eminim sen daha beceriklisindir

ellerine sağlık ikisi de çok güzel olmuş
üzerinde de çok güzel durmuş
tesekkur ettim canim ,zaten tam uzerime gore, bana yakisabilcek bisey yaptmim
süperr olmuş bayıldım,,, güle güle ii günlerde kullan inş..
saol canim insallah daha guzel gunlerde giyerim
sympathic çok güzel canım ellerine sağlık bayıldım yaaalkisalkisalkis kız sen ne marifetliymişin böylee bananee bende istiyorummm Çok üzgünüm çoookarada bizim topicede uğra canım öpüldün
tabi ya ben boyle marifetliyimde senin haberin yok dimi, tamma canim sen yeterki iste istedigin elbise olsun
tamam canim bos vakit bulunca ugrarim ,bu konuyu bile acmak icin kac kalkip oturdum
bu arada tesekkur canim begenmene sevindim

hımm sonun da gördüm yaw süpermiş bunlar maşşallah hayatım yerinde olsam dükkan açardım kendime..Yalnız düğündekinin göğsünü neden iğneledin kapalı olsun diyemi şeker.

canim zaten dukkanim var meslegim dikis ama burda tum dikis degilde tamir isleri gidiyo anlicagin tamir isleri yapiyorum
evet en sonunda gordun ama sana verdigim linkte hala yuzum gozukuyo silmedim daha
evet canim igneledim cunku cok aciliyodu, ben yapiyorum aciliyo kotu cikmis ama napim ancak okadr yapabildim,

valla canım ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuşlar yakışmışta aynı zamanda..ben oldum olası dikiş dikmekten sıkılırım...o yüzdende dikenlere hayranımdır sabırlarından dolayı...harikasın....:lepi:

elbiseleriniz çok güzel olmuş ve sizede çok yakışmış
maşallah.Rabbim gönlünüzdekini size versin inş.
:nazar:

valla canım ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuşlar yakışmışta aynı zamanda..ben oldum olası dikiş dikmekten sıkılırım...o yüzdende dikenlere hayranımdır sabırlarından dolayı...harikasın....:lepi:

evet canim dikis cok sabir istiyo ,gerci ben tum dikis dikmiyorumda terzilere allah sabir versin bi bu elbiseler icin dikene kadar kac kez giydim giydim cikardim ,her kisin bedeni farkli zor olur
benim isim amir isleri oldugundan birazdaha rahat
tesekkur ettim canim begendigin icin

canım benim tek kelimeyle harika olmuş. Keşke ben de yapabilsem böyle şeyler. Allahım sana evlatlarına da çeşit çeşit kıyafetler dikmeni nasip etsin. Ellerine sağlık. Şeniz

canım benim tek kelimeyle harika olmuş. Keşke ben de yapabilsem böyle şeyler. Allahım sana evlatlarına da çeşit çeşit kıyafetler dikmeni nasip etsin. Ellerine sağlık. Şeniz

tesekkur ederim canim
ah bi bebegim olsa neler neler yaparimda hayirlisi be canim
sende yapabilirsin ama iste kurslara gitmek gerek kendi kndine ufak dikisler yapilabilinirde boyle dikis uzerine meslek gorulmedigi zaman biraz zor yapilir
insallah daha guzelleri senin olur

helal olsun valla süper dikmiş giymiş bile hatun ellerine sağlık düğün için diktiğin modelin hazırını görmüştüm bi mağazada valla farkı yok senin yaptığında hazır gibi çok şık olmuş bayıldım

helal olsun valla süper dikmiş giymiş bile hatun ellerine sağlık düğün için diktiğin modelin hazırını görmüştüm bi mağazada valla farkı yok senin yaptığında hazır gibi çok şık olmuş bayıldım

canim bende onun modelini internetten baktim oyle aldim ,bu modellerin cok hazirlari var
insalah baska yakin bi dugunumuz olursa daha deisik yaparim
tesekkur ettim ,iste insain meslegi olunca yapiyo hele boyle guzel bisey cikipta herkes tarafindan begeniliyosa insan dahada bi sviniyo

Ellerine sağlık, ne becerikli hatunsun maşallah :nazar:fiziğinde gayet güzel, inşallah yakında bebişlerine de güzel güzel diker giydirirsin :1hug:

X