6-7 aylık hamile olanlar göğsünüzden sarı bir akıntı ve su geliyormu? acil cevap

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
merhabalar 27 haftalık hamileyim göğsümden suya benzer şeffaf bir akıntı ve sarı akıntı geliyormu?

bende 30 haftalık hamileyim hiç öyle birşey olmadı ama olabildiğini duymuştum göğüs uçlarını sıkınca artabilir aklında olsun

bende 22 haftalığım canım bendende beyaz şeffaf su gibi hafif yapışkan bi sıvı geliyor süt oluşumunun bu aylarda başladığını biliyorum buda östrojen hormonunun fazla çalışmasından kaynaklanıyormuş korkulacak bişey yok yani üretime başladık hayırlısı ile

canım bu benim 29. haftam ama bendede öyle birşey yok fakat bildiğim kadarıyla bazen olabiliyormuş.halk arasında o sıvıya ağız diyorlar bebek için faydalıymış merak edip çok sıkıpta bitirmeyin

benim oldu canım, göğsümü sıkınca koyu sarı bir akıntı geldi, normalmiş, kiminden süt gelirmiş, kiminden sarı akıntı, kiminden şeffaf, göğüslerin süt üretimine hazırlanması ile ilgili bir durummuş.ama aklında olsun göğsü sıkmak iyi değilmiş, bir sitede okumuştum, rahim kasılmalarını bile etkileyebiliyormuş, hem akıtıp yazık etmemeli, ilk süt (rengi ne olursa olsun) bebekler için çok faydalıymış.

canim hic endiselenme bu cok normal dogumun yaklasiyorve hormonlar nedeniyle oluyor...sakin korkma...ben dogum yapana kadar gelmisti..dr um normal olduzgunu ama gogsumu sikmamam gerektigini söylemisti..

ben hamileliğimin ilk haftalarınnda, yani hamile olduğumu henüz bilmezken sağ göğsümden süt gelmişti. hamileliğin 5. ayından sonra da sol göğsümden sürekli senin bahsettiğin sıvı akıyordu. atlatlerim sırılsıklam oluyordu. süt üretimi başlamış sanırım kolostrum yani ağız sütü salgılıyordum.

bende de oluyor canım doktora sordum normal korkulacak bişey yok dedi ama uyarılmaması ve sıkılmaması gerekiyormuş

bende 23 haftanın içindeyim ve iki oldu geceleri sıvı geliyor süt herhalde dedim ama sanırım yatarken göğüslerim sıkıştığı için akıyor zannettim bile bile sıkmıyorum cunku bu durumda ne yapmam gerekıyor bilmiyorum. sabah bi kalkıyorum atletim ıslanmış

bende 23 haftanın içindeyim ve iki oldu geceleri sıvı geliyor süt herhalde dedim ama sanırım yatarken göğüslerim sıkıştığı için akıyor zannettim bile bile sıkmıyorum cunku bu durumda ne yapmam gerekıyor bilmiyorum. sabah bi kalkıyorum atletim ıslanmış

Benim de bazı geceleri oluyor hayathc, senin haftalarındayken başladı. Normalmiş ama sıkmaman gerekiyormuş aksi takdirde rahim kasılmalarını uyarıyormuş. Dikkat et canım.

arkadaşlar böyle sıvı gelipte sonra sütü olmayan varmı....yada tersi çok olan.yaşayanlar yazabilirmi D:

Bnde 7 aylık hamileyim benimde akıntım oluyo korktuğum için sağlık ocağındaki aile hekimimize sordum çok normal korkulcak birşey yok beklediğmiz şey dedi masaj yap göğüslerine ucu belli olsun bebek rahat emsin dedi bende gögüs ucu pedi aldım çamaşırıma onu yapıştırıyorum çamaşırım kirlenmesin diye ..

Merhaba, ben 20 haftamdayım.. iki gündür bi lslaklık hissediyorum ama görünürde birşey yok. Normal diye biliyorum,endişelencek birşey yok annişler:anneadayı:

X