çoğul gebelik kaybında sonra sağlıklı doğum

ahlal81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
85
0
arkadaşlar ben tüp bebekle üçüzlerime gebe kalmıştım ve üçüz olduğu için 5.5 aylık bebeklerimi kaybetmiştim kaybettikten sonra çok üzülmüştüm ve depresyona girmek üzereydim ve bunun için yapılması gereken tek şeyin tekrar gebe kalmak olduğuydu ama nasıl olacaktı yine tüp bebek olmak zorundaydı ve yine çoğul gebelik olma olasılığı yüksekti üçüz olursa yapılacak şey artık belliydi ya ikiz olsaydı o da benim için sorun olabilirdi öncekinde çok zor günler yaşamıştım gebeliğim boyunca hastaneden ve yataktan çıkmamıştım ve ben gebelikten artık korkuyordum bu duygularla tüp bebek olayına tekrar başladık ve bana yine kaliteli üç embrio verildi ben sürekli dua ediordum tek olsun diye ve sonuç muhteşemdi tek gebelikti ...9 ayı bitirmiştim ve yatmamıştım bile şu anda yavrum 5 günlük yanımda ben ona her bakışımda gözyaşlarım da yanağımda ...benim durumumda olan arkadaşlara bir teselli olur belki ben çok aramıştım acaba benim durumumda olup sağlikla zamanında doğuran var mı diye ...

gozun aydin rabbim anali babali buyutsun yavrunu sana bagislasin insaallah darisi basimiz olsun canim

hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün
darısı başımıza ne diyebilirimki

senin adına çok sevindim vanım rabbim bebeğinle sana uzun ve sağlıklı ömürler versin.bende aynı durumdayım canım ikiz hamileliği yaşadım çok zorlandım evden bile çıkamadım sıkıntılı günler geçirdim ve sonunda ikizlerimi 36 doğumun sonunda kaybettim.bende senin yaşadığın korkuları yaşıyorum şimdi ama inşallah rabbim hayırlısıyla banada sağlıklı evlatlar nasip eder.

aminnn canım ancak dertlinin halini o derdi yaşayan anlıyor ben de seni çok iyi anlıyorum inşaallah defa siz de benim gibi kolay bir gebelik geçirirsiniz ve sağlıcakla kucağınıza evladınızı alırsınız....aminnn

bende hep ikiz istiyorum ama korkuyorumda Allah sağlıkla büyütmeyide nasip etsin sana inşallah
önce ben gebe kalmayı başarmalıyım ama 2.denemem bu korkuyorum ya olmazsa ! Allahım sen koru yarabbim olsun ya

inşallah canım gebe kalırsın sağlıcakla canını hiç sıkma stres yapma rabbim yar ve yardımcın olsun iyi haberlerini bekliyorum [içime sanki bu sefer gebe kalacakmışsınız gibi doğuyor canım ya]

X