Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için östrojen hormonunu doğal yollarla arttırma

yablaka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
51
0
Bildiğiniz gibi östrojen hormonu göğüsleri büyütür.Adet dönemimize yakın daha çok salgılandığı için de göğüslerimiz dolgunlaşır.Prof. dr. ıbrahim SARAÇOĞLU'nun östrojen hormonunu arttırmak için bir kürü var.Doğal yollardan göğüslerini büyütmeye çalışan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşünerek kürün yapılışını yazıyorum:

1 su bardağı su kaynadıktan sonra içine bir tutam(3-4 gr.) oğulotu atılır.Bu karışım 5 dk. daha hafif ateşte kaynatılır.Sonra ocaktan alınır ve ılıması beklenir.Ilıyan karışım yudum yudum içilir.Bu östrojen arttırıcı karışım günde 3-4 defa hergün taze olarak hazırlanır ve sabah aç, öğlen aç ve yatmadan önce aç karna tüketilir. Bu uygulamaya 1 ay bu şekilde devam edilir.1 aydan sonra karışım günde 2 kez yine taze olarak hazırlanıp aç karna tüketilir.Bu uygulamaya da 1 ay devam edilir.Böylece östrojen arttırıcı kür 2 ayda tamamlanmış olur.Dilenirse 15 gün aradan sonra tekrar kür uygulanmaya başlanabilir.

Ayrıca soya da östrojen hormonuna benzer işlev gören ve bu hormonun etkilerini sulandıran bir madde içerir ve bu da kadın bünyesi için son derece yararlıdır.Çünkü,h ücre yenilenmesini hızlandıran östrojen hormonunun aşırı üretimi göğüs, rahim ve boyun kanserine yakalanma riskini çok arttırır.(Soya ile ilgili verdiğim bilgilerin ıbrahim SARAÇOĞLU'nun kürüyle ilgisi yoktur.)Umarım verdiğim bilgiler işinize yarar. kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bildiğin gibi östrojen hormonu göğüsleri büyütür.Adet dönemimize yakın daha çok salgılandığı için de göğüslerimiz dolgunlaşır.Prof. dr. İbrahim SARAÇOĞLU'nun östrojen ormonunu arttırmak için bir kürü var.Doğal yollardan göğüslerini büyütmeye çalışan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşünerek kürün yapılışını yazıyorum:

1 su bardağı su kaynadıktan sonra içine bir tutam(3-4 gr.) oğulotu atılır.Bu karışım 5 dk. daha hafif ateşte kaynatılır.Sonra ocaktan alınır ve ılıması beklenir.Ilıyan karışım yudum yudum içilir.Bu östrojen arttırıcı karışım günde 3-4 defa hergün taze olarak hazırlanır ve sabah aç, öğlen aç ve yatmadan önce aç karna tüketilir. Bu uygulamaya 1 ay bu şekilde devam edilir.1 aydan sonra karışım günde 2 kez yine taze olarak hazırlanıp aç karna tüketilir.Bu uygulamaya da 1 ay devam edilir.Böylece östrojen arttırıcı kür 2 ayda tamamlanmış olur.Dilenirse 15 gün aradan sonra tekrar kür uygulanmaya başlanabilir.

Ayrıca soya da östrojen hormonuna benzer işlev gören ve bu hormonun etkilerini sulandıran bir madde içerir ve bu da kadın bünyesi için son derece yararlıdır.Çünkü,h ücre yenilenmesini hızlandıran östrojen hormonunun aşırı üretimi göğüs, rahim ve boyun kanserine yakalanma riskini çok arttırır.(Soya ile ilgili verdiğim bilgilerin İbrahim SARAÇOĞLU'nun kürüyle ilgisi yoktur.)Umarım verdiğim bilgiler işinize yarar.

ydirigubbakcemile5

canım çok sağol...Bu arada sen nerden öğrendin bu ibrahim saraçoğlu kürünü..
hiç bi programda vermedi sanıyodum ben:sm_confused:

günde 3-4 defa içmek sakıcalı olmasın sakın. fazla östrojen de zararlı sonuçta. genelde günde 2 defa tavsiye diliyor bu tarz bitki çayları

Bu karışım ibrahim saracoglunun kitabında bile yazmıyor.Siz nereden buldunuz?
Bir yakınınız mı kürü aldı yoksa merak ettim.
Birde sadece bu mu kür dedikleri.
Fiyatı da 250 tl olan şey buysa eger cok yazık valla...

Bizlerin kullandıkları daha kapsamlı degil mi?

Bilgilerin icin cok tskler de ben yine sizin sonuclarinizi okumakla yetinecegim burda bulamam ben o otu pff ha ben bu devlet'in icine ******* neysee

Bilgilerin icin cok tskler de ben yine sizin sonuclarinizi okumakla yetinecegim burda bulamam ben o otu pff ha ben bu devlet'in icine ******* neysee

cnm valla sevabına sana burdan yollayacaz bu gıdısle bu otlardan yaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

bence fazla mıktar.sonra kıst falan yapar dıye korkarım.ayrıca ogul otu nasıl uyku yapar gunde 3kere ıcsem yandıkkkkk.

Bu karışım ibrahim saracoglunun kitabında bile yazmıyor.Siz nereden buldunuz?
Bir yakınınız mı kürü aldı yoksa merak ettim.
Birde sadece bu mu kür dedikleri.
Fiyatı da 250 tl olan şey buysa eger cok yazık valla...

Bizlerin kullandıkları daha kapsamlı degil mi?

Ben yazdıgım msj tekrarlıyorum...
Yablakadan cevap bekliyorum.

Kızlar 2 gündür siteye giremiyordum.Bağlantı hatası vardı sanırım site açılmıyordu.ıbrahim SARAÇOĞLU'nun kürünü bir internet sitesinden bulmuştum hangi site olduğunu hatırlamıyorum; ama tekrar arayacağım bulunca size söylerim.Tabi burda site ismi vermek yasak mı bilmiyorum.Arkadaşın birinin dediği gibi çok fazla östrojen de zararlı tabi ama kürde öyle yazıyordu.Zaten 2. aydan itibaren azaltıyorsunuz çay miktarını.Ayrıca kist oluşumundan korkan arkadaşlar için de şöyle bir önerim olabilir: Arı sütü de kullanabilirler ve polen.Netten araştırdım arı sütü de kanseri önlüyormuş.Hatta vücuduna kanser mikrobu verilen fareler üzerinde bile yapılan deneyde arı sütü de verilen fareler yaşamına devam ederken arı sütü almayanların hayatları sona ermiş.Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam arı sütünün de göğüslerin toparlanmasına etkisi vardı.Arı sütü yazıp nette aratırsanız hemen karşınıza çıkar zaten.

Son düzenleme:
Kızlar kürü hangi siteden aldığımı buldum; ama burda burda site ismi vermem yasak mı bilmiyorum .O yüzden site ismi vermiyorum; ama ''oğulotu kürü '' yazıp google'den aratırsanız karşınıza çıkan ilk sitede olması lazım bu kürün.

Son düzenleme:
Oğul otu Faydası : Mide ve bağırsak ağrılarını keser. Kalbi kuvvetlendirir. Hazımsızlık, baş ağrısı ve migrende faydalıdır. Melankoli, sara, başdönmesi, kulak çınlaması ve sinir krizlerinde şikayetleri ortadan kaldırır. Bayılmalarda kullanılır.

Mide ve bağırsak gazlarını söker. Aybaşı ağrılarını keser ve aybaşı kanamalarını düzenler. Huzursuzluk ve sıkıntıları giderir. Hafıza zayıflığında faydalıdır.
kızlar bayada fatydalıymış baksanaza akltarlarda bulurus heralde dimi?

Oğul otu Faydası : Mide ve bağırsak ağrılarını keser. Kalbi kuvvetlendirir. Hazımsızlık, baş ağrısı ve migrende faydalıdır. Melankoli, sara, başdönmesi, kulak çınlaması ve sinir krizlerinde şikayetleri ortadan kaldırır. Bayılmalarda kullanılır.

Mide ve bağırsak gazlarını söker. Aybaşı ağrılarını keser ve aybaşı kanamalarını düzenler. Huzursuzluk ve sıkıntıları giderir. Hafıza zayıflığında faydalıdır.
kızlar bayada fatydalıymış baksanaza akltarlarda bulurus heralde dimi?

evet cnm bı cok aktarda var ama ıkı ısmı var sanırım dıgerını hatırlayamadım sımdı ıkısı de yazıyo uzerınde ama kabının regl le ılgılı ıyı gelen hersey bızım ısımıze yarayacak tarzda oluyo sanırım:sm_cool:

Bilmiyorum canım sitede sadece bu kadar yazıyordu; ama uygulayan arkadaşlar gelişmeleri yazarlarsa iyi olur tabi fikir vermesi açısından :1hug:

Son düzenleme:
kızlar kızılderelı otunu gecen dısarı cıktıgımda sordum ve akrtar cıns cıns bakıp ne ıcın kullanacagımı sordu bende bozuldum tabı ne yapacaksınız der gıbı baktım adama o da yok hanı dedı onu bulmanız zorda o bakıma onun yerıne cok daha etkılı aynı gorevı gorecek bı sey onerecekdım dedı bende neyse kalsın dedım cıktım:kızgın: sınır oldum adama yaa nasıl deyım goguslerım buyusun dıye zaten ada cayını falan alınca anladı kadın hastalıkları ıcın aldıgımıda daha da altını desıyo gıcık oldum:mymeka:

kızlar kızılderelı otunu gecen dısarı cıktıgımda sordum ve akrtar cıns cıns bakıp ne ıcın kullanacagımı sordu bende bozuldum tabı ne yapacaksınız der gıbı baktım adama o da yok hanı dedı onu bulmanız zorda o bakıma onun yerıne cok daha etkılı aynı gorevı gorecek bı sey onerecekdım dedı bende neyse kalsın dedım cıktım:kızgın: sınır oldum adama yaa nasıl deyım goguslerım buyusun dıye zaten ada cayını falan alınca anladı kadın hastalıkları ıcın aldıgımıda daha da altını desıyo gıcık oldum:mymeka:

İyi yapmışsın:eek:klava:Zaten insan çekinir anlayacaklar diye.Bir de böyle saçma saçma sorunca iyice can sıkar

X