Bileklerinizde ağrı var mı?

Kite_Runner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
690
356
Sabahları kalktığımda ayak bileklerimde feci bir ağrı oluyor. Eskiden yoktu. Yarım saat sonra geçiyor. Ama ilk yere bastığımda bileklerim resmen zonkluyor. Sizde de var mı bu durum ?

benim bileğimde değilde elimde baş parmağımın ekleminde oluyor. bide hareket ettirince tık tık ediyor. aynen bir süre sonra kendiliğinden geçiyor.

tatlım,
benimde aynı şekilde ayak bileğim korkunç ağrıyo.Üzerine basarken korkunç bir sızı duyuyorum.Sabah kalkınca birde oturup kalkınca.Acaba emzirmekten bazı vitaminler kemiklerimizden azalmasından mı oluyor? ne dersin?Heralde ondan...sevgiler...

amanda aman eloş gelmişte konumu açmış...
tatlım doğumla alakası olabilirmiki?
bence senin evde oturmaktan ayakların tutulmaya başlamış.alışkın değilsin ne de olsa..

amanda aman eloş gelmişte konumu açmış...
tatlım doğumla alakası olabilirmiki?
bence senin evde oturmaktan ayakların tutulmaya başlamış.alışkın değilsin ne de olsa..

Evde oturamıyorum ki...senağlama Temizlik manyağı olup çıktım.
Emzirmek yorgun düşürüyor galina Nix'im. Geç dalganı bakalım, seni de göreceğiz...:jeyyar:

Evde oturamıyorum ki...senağlama Temizlik manyağı olup çıktım.
Emzirmek yorgun düşürüyor galina Nix'im. Geç dalganı bakalım, seni de göreceğiz...:jeyyar:

umutcuk kalsiyumunu fazlamı emiyo acaba? sana vitamin kalmıyo ve kemiklerin ağrımaya başlıyo olabilir...bol bol meyve sebze ye...cokacimcoook
zati kuş kadar etin var iyi bak kendine:teselli:

inşallah benide görürüz..
:Saruboceq:

X