Çocuk Hastalıkları 3,5 aylık bebeğim su çiçeği olu mu?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

sezerbaris

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
28
0
44
arkadaşlar babamız su çiçeği geçiriyor. oğlum 3,5 aylık ve korkuyorum bulaşır mı diye. doktor anne sütü korur ama belli de olmaz dedi. bebeği su çiçeği olan var mı? bu kadar küçük bir bebeği nesıl etkiler bilen var mı?:1no2:

arkadaşlar babamız su çiçeği geçiriyor. oğlum 3,5 aylık ve korkuyorum bulaşır mı diye. doktor anne sütü korur ama belli de olmaz dedi. bebeği su çiçeği olan var mı? bu kadar küçük bir bebeği nesıl etkiler bilen var mı?:1no2:

seni telaşlandırmak istemem ama görümcemin kızı sanırım 5 aylıktı ve su çiçeği çıkardı , sadece anne sütü alıyordu ve doktoru çok kızdı , netten de araştırabilirsin 6 aydan küçük bebekler için sanırım sorun oluyor ........bu mikrobu havadan bile kapabileceğini söylemiş doktoru o nedenle babasının olduğu odaya girmese iyi olur ...... geçmiş olsun

canim evet bulaşabilir.bende duymuştum.sen genede babasiyla ayni ortama sokma ve odasini bol bol havalandir.

canim üzügünüm bunu söylemekten ama olur..cunku su cicegi cikrana biriyle ayni havayi solumak bile bulastirir..cunku ben d ekucukkken olmustum kardesime gecmisti.ama ona dhaa yeni bulastiginda tedavi oldu o kadar etkilemedi.bence siz de onleminizi alin.ay daha cok kucuk bir de ya Allah korusun yavrunu.

X