Pudra, Fondöten, Kapatıcılar dior fondoten kullanan varmı??

mihrii

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
97
1
arkadaslar diordan bir fondoten aldım spreyli olanı istemiştim ama sonradan kafam karıstı yuzumde cok fondoten deneyince diorskin sculpt aldım kullanan bana öneride bulunsun lütfen düğün makyajım için almıstım sizce handisi sprey olanmı yoksa sculptmi daha iyi??

En iyisi bence pudra. Dior un pudrasini kullaniyorum ben 2-3 senedir ve cok memnunum. Fondeten surdukten sonra mutlaka uzerine pudra surmen lazim. Fondeteni hafif bastirarak bir sungarla yuzune surmen lazim Naturel gozukmesi icin.

:eek:tavsiyeni denicem pudra hiç kullanmadım beceremedim daha dogrusu ama diorun fondoteni gercekten harika ama sanki fondoteni surdukten bir kac saat sonra burnumun ustunde fondoten topaklanıyormus gibi oldu acaba neden olmus olabilir

:eek:tavsiyeni denicem pudra hiç kullanmadım beceremedim daha dogrusu ama diorun fondoteni gercekten harika ama sanki fondoteni surdukten bir kac saat sonra burnumun ustunde fondoten topaklanıyormus gibi oldu acaba neden olmus olabilir

Evet diorun fondeteni benimde hosuma gidiyor. Benimde yuzum leke leke oluyor oglene dogru gicik oluyorum yaa:1shok: Vichy nin kremlerini fln denedim ama bir cozum bulamadim henuz. Pudrayi mutlaka dene ama, cok dogal duruyor :)

X