Lise Yorum ve Soruları Açıköğretim Lisesi

Ceroos

Böcek *.*
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
192
0
Açıköğretime lisesine giriş için bir yaş sınırı varmı normal bir liseye gitmek yerine açığı tercih edebiliyormuyuz ?

selam yaş sınırı yok son ayrıldığın okuldan tastikname veya diplomanı götürüp gerekli evraklarla kayıt yaptırıyorsun onlar sana kitapları teslim ediyorlar ve sınav zamanı mektupla bilidriyorlar yeri ve tarihi giricen dersleri.yani açıktan okuyup sınavlara giriyorsun liseyle hiçbir gitgelin olmuyor

yaş sınırı yok tabiki.kayıt yaptırıtorsun halk eğitim merkezinde.
sınav giriş yerin ve tarihini aöl sitesinden kendi öğrenci bilgilerine girip öğreniyorsun.artık eskisi gibi değil bunlar mektupla bildirilmiyor.

hmm anlaıdm tesekkürler lisede mecburi olunca artık belki kabul etmezler gibi bir soru işareti vardı kafamda. peki siz tavsiye edermisniz açıköğretimi sizce normal liseyemi gitsem yoksa açıktan okumamda farketmez mi ?

Son düzenleme:
mektuplada bildiriliyor ama nettende takip edebilirsin
bence normal liseye git ama çalışmak zorundaysan veya şartlarınız zorsa açıktanda okuyabilirsin
her halükarda okumanı tavsiye ederim canım

anladım tsekkürler valla umarım hayırlı bir şekilde halolur bu konuda benm adıma :)

anladım tsekkürler valla umarım hayırlı bir şekilde halolur bu konuda benm adıma :)

X