Boşanmak

ipeknur

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2009
471
80
Kısa bir süre önce, 5 sene sürdürdüğüm evliliğime resmen noktayı koydum. İlk başta, ömrümün 5 yılını bana zehir eden, artık nefret derecesinde sevmediğim insandan ayrılmanın beni üzüceğimi hiç düşünmemiştim ama insanın içi yine de biraz buruklaşıyor. Artık kendi ayakları üzerinde durmanın zorluklarını ve kendine güvenmeyi öğrenmeyi yaşıyorum. İnsanları daha iyi tanımaya başladım, kimin ne olduğunu böyle zamanlarda daha iyi anlıyorsunuz. Boşandığım kişinin can ciğer olduğu "delikanlı" arkadaşlarının size nasıl asılmaya çalıştığını hayretler içinde izliyorsunuz.
Kısacası hayat benim için yeniden başladı, umarım bu sefer yaptığım hataları tekrarlamam. Evli veya evlenme arifesindeki arkadaşların moralini bozduysam özür dilerim, içimi dökmek istedim.

canım cok gecmis olsun,unutmaki herseyde vardir bir hayir...
mutlaka zor olacaktir,kim kolay oldugunu soyleyebilir ki...
ne hayallerle giriyoruz bir eve,sonucta ne hallere gelebiliyoruz...
Allah yaninda olsun, zor belki ama artik bitmis birsey icin de cok fazla dusunmemeye calis canim...

Çok teşekkür ederim canım. Söylediklerin çok doğru.Dediğim gibi artık yeni bir hayata başlıyorum ve eskiden yaptığım hatalardan büyük ders aldım. Desteğin için çok teşekür ederim.

ipeknur canim hakkinda herseyin hayirlisini versin allah zor bir donemdesin ama biliyorum ki bir insan birseyi istedi mi mutlaka yapar sende kendi ayaklarinin ustunde durursun

Şu an çok taze neler düşündüğünü tahmin edebiliyorum yanlız tek başına kalmış gibi görüyorsun bu hayatta kendini,ama emin olki zaman zaman herşeyin ilacı bir bakmışsınki mutluluk senin için her yerde acılarını unutamazsın ama biraz silik olmalarını sağlarsın seneler geçtikçe hakkında hayırlısı canım,mutlu olmanı dilerim bundan sonra[/B]

Allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın canım benneyaptımki
zaman herseyin ilacı bu zor dönemi atlatacaksın Allah ın izniyle :1hug:

Mutsuz olduğunuz bir evliliği noktalamışsınız. Buna karar vermek, uygulamak bile cesaret ister.
ışin büyüğünü halletmişsin arkadaşım. Hatalarınızdan ders aldığınızı söylüyorsunuz, işiniz de var. O burukluk gayet normal. Ama senin gibi güçlü birinin atlatacağına inanıyorum.
Bundan sonrası için mutluluklar dilerim.

rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin
insallah karsına seni hakeden insanlar cıkar bundan sonra

Merhaba ıpeknur,yeni hayatında sana mutluluk ve huzur diliyorum canım.Sen kararını verip uygulayan güçlü kadınlardansın,evet bu süreç kolay olmayacak elbet, ama bak çalışıyorsun ,sezonda açıldı(turizmdesin sanırım)çalışırken nasıl atlattığını sen bile farketmezsin,çocuğunuz yok zannedersem bahsetmemişsin.Sen kendi ayaklarının üstünde durabiliyorsun zaten...........yolun açık olsun güçlü kadın..............

Canım benim için burulsada her gün yaşadığın streslerden iyidir. Her gün üzülüp her gün cehennem gibi olmaktansa bundan sonra önüne bakacağını ve mutlu günlerin seni beklediğini düşün.

geçmiş olsun ya üzücü bi durum alışkanlıklar ve onunla dolu 5 yılı tabiki değiştirmek kolay olmayacak acısıyla tatlısıylada olsa üzülmen normal tabiki
yeniden mutluluklarla dolu bir hayatın olmasını diliyorum

Hakkınızda hayırlısı olsun işallah artık yeni bir hayat başlıyor sizin için herşey istediğiniz gibi olsun işallah :teselli:

canım öncelikle geçmiş olsun sen hayatına yön verebilen güçlü bir kadınsın.reset at ve hayatına yeniden başla geçmişi düşünme.hele deymeyeceğine inandığın bir insan için bir gün bile üzülme.umarım bundan sonra hep iyi insanlarla kesişir yolların.

İPEKNURCUGUM RABBİM BUNDAN SONRA KARSINA IYI INSANLAR CIKARTSIN NE KADAR NEFRET ETSENDE 5 YILDAN SONRA ZOR BI KARAR VERMIŞSİN AMA ŞUNU UNUTMA HİÇBİRSEY SENDEN DAHA KIYMETLI DEILopuyorumnanaktan

hatasız mutlu tertemiz bi baslangıç olur inşlallah canım allah sana güç versin umarım hersey çok guzel olur inşallaha.s.

X