Lazer Epilasyon IPL Lazer Derecesi

arkadaşlarım ve hatta 10 kişilik bir grup olarak IPL lazer merkezine gidiyoruz, herkes memnun ama tüylerim bitti diyen yok
kiminde az kiminde çok dökülme var
bende genitalde dökülme çok az ama koltuk altının %80 i döküldü
alex i de araştırıp ona geçmeyi düşünüyorum,
lazer yaptırıyoruz diye birsürü para veriyoruz

ıpl lazer değil sadec ışın dolayısıyla tüğler dökülse bile kökleri pek görmediği için kalıcı değil.ıpl şiddetle tavsiye etmiyorum herkesi bilkinçlendirin lütfen.kampanyalarada inanmayın.
alexsandirite lazer çok yaygın,ama nd yag lazerin dalga boyu daha derin olduğu iöçin kıl köklerini daha iyi kalıcı gördünü biliyorum buna başlayacağım.diod lazerde ince tüğlerde tavsiye ediliyor.
dereceyi düşükten verip seansı uzatma politikası oluyormuş maalesef,makul yol yanmadan bulunmalıı.

lazerden sonra bepanten kullanmayın,besliyor. suda değmesin,uygulama sonrası 10 15gün sonra tüğler döküldüğünde kökler çıkmadan limon uygulayın kökleri kalıcı yakma etkisiyle extra fayda sağlayacak.bu uygulama normal epilasyon sonrası da çok etikili ama lazer sonrası kızarıklıkve su deymeme durumu olduğundan tüğlerin dökülme anında uygulanması daha doğru. hadi bakalım kolay gelsin...

acaba diyorum lazerle aynı anda karınca y.yumurtasıda etkili olur mu acep?

gemini lazerde son sistem kaliteliymiş,araştırın derim.lazer epilayon cihazının hangi uygulamayı yaptığınıi,dalga boyunu(nekadar fazlaysa derine inme daha iyi) aletin markasını,soğutucusunu,modelini tarihine kadar araştırıp,anlaşmadan önce bizzat görün derimmm.uygulama merkezlerinde uygulama yapan kişilerin referans olması bizzat aylar sonra görmemiz gerk aslında... öyle bilgisayar çizim resimleriyle olmuyor malesef.

lazer uygulamasında sean aralıklarında kökten almalı işlemler yapmamamız söyleniyor,yüzde özellikle.makinayla alıyorlar,kökşle oynanmasın lazer kökü görsün diye,ama atış az olunca tüğleree etki az olunca daha önce sire alışlmış tüğ aksine daha kalın çıkıyor,korkum bu.kaliteli tüğ yapısına uygun lazer cihazı seçilmeli.en az ince tüğleri görmediği sdoğru, çok az kalırsa yüzde kaliteli bir yuerde en son iğneli öneriliyor.aman çook az kalsın da bakarız heyhat!...

emotioal öle diosundaa peki hic ipl yaptinmi bölee kousiorsun?

benim bir arkadasim var ve cok mennun lazerden daha mennun yüzüne yapmisti odaaaa bence denemeden lütfen konusmiyalim yok iimis de degilmistee...

yapan ve yaramiyan konusun böle insan bi sonuc alamio iimi kötümü diye duymamakla olmio bu isler

Yaklaşık 6-7 seanstır ıpl'e gidiyorum. Ondan önce alex ile 4 seans kol altına gitmiştim. Onda tamamen dökülüp sonra yeniden çıkıyordu. Bunda sadece etkilenenler dökülüyor ve bir daha çıkmıyor. Daha doğrusu öyle söylenmişti başta. Ama 3 ay ara verdim ve çıkmayanlar bu arada çıktı. Tabi bunu söyledim. Henüz sadece zayıflatılmış olan kıl kökü, ara verdiğimizden dolayı tekrardan çıkabilir ama bundan sonraki seansta beş hafta sonra gelirseniz etkili olur denildi. Normalde 8 haftada bir gidiyordum.
Bu arada pek acımıyor çünkü cihaz soğuk hava üflüyor. Yanma da olmuyor çünkü çok ısınınca otomatik olarak kapanıyor. Fakat 20 atış atıyor ve maximum atışı da buymuş malesef. Herhalde bundan dolayı genitalde pek dökülme olmuyor: Ama kol altı ve kısmen bacaklarımdan memnunum. Ve tabi kollarımdan.

arkadaşlar IPL lazer çözüm değil şimdilerde modern ağda yöntemi diye geçiyor İPL lazerle tüğler dökülse bile ileri zamanlarda yeniden çıkıyor en iyi lazer sistemi alexandrite kanıtlanmış bir gerçek 4-6 seansta tamamen bitiyormuş.IPL lazerle para kazanmak amaçlı herkesi kandırıyorlar yol yakınken geri dönün derim.

canim her gitmemde uzmanim derecesini yükseltti, 42ye kadar cikti. Ama ben farkli bölgelere yaptiriyorum, hassas bölgeleri (genital gibi) en fazla 33le yapiyor. Birde tüyler her seferinde azaldigi icin yüksek derece aci yapmiyor. Ama uzmanim cildimede cok dikkat ediyor. Her cilt ayni degildir, cok aci hissedersen düsürsün isisini.

arkadaşlarım ve hatta 10 kişilik bir grup olarak IPL lazer merkezine gidiyoruz, herkes memnun ama tüylerim bitti diyen yok
kiminde az kiminde çok dökülme var
bende genitalde dökülme çok az ama koltuk altının %80 i döküldü
alex i de araştırıp ona geçmeyi düşünüyorum,
lazer yaptırıyoruz diye birsürü para veriyoruz

aynen öyle oluyor,bizlerde de durum aynı

Bende sorim 5 seansım oldu genital maşallah diyorummm ki çok korkarak başlamıştım ama anladımkii seans uzadıkçaa ısı derecesi arttırılıo azıcık acıdııııııııııııııııııııııııııııı ama değdiii :kedi:

pardon arkadaşlar yukarıda yanlış yazmışım.1.5 le başlamışım.sonraki seansta 1.6 oldu.şimdi 3. seansa gittim 1.9 da çalıştılar.en son derecemiz 2.0 bundan sonraki seanslara 20 den devam edeceğiz dediler.insanın kafası karışıyor

pardon arkadaşlar yukarıda yanlış yazmışım.1.5 le başlamışım.sonraki seansta 1.6 oldu.şimdi 3. seansa gittim 1.9 da çalıştılar.en son derecemiz 2.0 bundan sonraki seanslara 20 den devam edeceğiz dediler.insanın kafası karışıyor

bende yaptırıyoeum ama hıc seansını sormadım yahuu en sorulmayacak seyı sordum bunu sormak hiç aklıma gelmemışdıııııı:):)kaydirigubbakcemile3

ya kızlar ıpl lazer diye başladık arkadaşımla ben genital için gidiyorum hassasım dedim kadın 6 ile başladı bu doz nasıl bişey daha 1 hafta bile olmadı ama soru işaretlerim var yani çokmu düşük bu doz dökülmiycekmi acaba bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

ya kızlar ıpl lazer diye başladık arkadaşımla ben genital için gidiyorum hassasım dedim kadın 6 ile başladı bu doz nasıl bişey daha 1 hafta bile olmadı ama soru işaretlerim var yani çokmu düşük bu doz dökülmiycekmi acaba bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

selam canim 6 cok düsük bi doz.konus yükseltsinler.bende yaptiriyorum.genitali25.koltuk alti 30 basiyolar 6. seansta koltuk altim bitti.genitalde iki seans sonra biter cok azaldi.sevgiler

kızlar 10 gün oldu dökülme başladı süper yani ben dozla hiç dökülmez sanmıştım.O kadar sevindimki sanki kökünden bitmiş gibi geliyo bana sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar 10 gün oldu dökülme başladı süper yani ben dozla hiç dökülmez sanmıştım.O kadar sevindimki sanki kökünden bitmiş gibi geliyo bana sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaşım kafanı karıştırmak gibi olmasın ama bende aynı duyguları taşıdım aylarca,ay bitti bitecek ,döküldü,tertemiz oldu falan filan.....bu arada olumsuz yorumları da okumayı ihmal etmedim,sanırım onlar haklı çıktı.arayı biraz açınca aynı kalınlıkta,aynı tüyler yeniden çıkıyor....umarım sizde farklı olur

arkadaşım kafanı karıştırmak gibi olmasın ama bende aynı duyguları taşıdım aylarca,ay bitti bitecek ,döküldü,tertemiz oldu falan filan.....bu arada olumsuz yorumları da okumayı ihmal etmedim,sanırım onlar haklı çıktı.arayı biraz açınca aynı kalınlıkta,aynı tüyler yeniden çıkıyor....umarım sizde farklı olur

inşallah canım bitene kadar diye anlaştık bi seans sınırlaması yok o zaman azalıncada seans aralarını uzatırım ama yinede bırakmam peşini o zaman :)kaydirigubbakcemile

inşallah canım bitene kadar diye anlaştık bi seans sınırlaması yok o zaman azalıncada seans aralarını uzatırım ama yinede bırakmam peşini o zaman :)kaydirigubbakcemile
IPL iyi bir ağda yöntemidir ancak kalıcı değildir yani ömür boyu devam edeceksiniz ozaman:)bence yol yakınken hemen vazgeçin ve paranızı geri almaya çalışın, anlaşma yaptığınız firmanın yarın kapanıp gitmeyeceğine emin olabilirmisiniz? üstelik poliklinik ,tıp merkezi yada hastane değilse zaten bir kaç ay içinde sağlık bakanlığınca mühürlenecekler!!! gittiğinizde sağlık bakanlığınca uygunlık belgeleri varmı bence ona dikkat edin ve sorun!!!

kızlar, 3üncü seansa 3 gün kaldı. ve şuan sonuç gayet iyi dökülenler çıktıkça yine döküldü ve temiz duruyo ince tüy gibi çıkanlar var onun dışında makinanın değmediği yerler var minik minik kalmış yani o kadar umarım sonuç hep böyle olur

X