Lazer Epilasyon IPL Lazer Derecesi

Bende tüm bölgede 18 derece kullanıyor ayrıca her cihaz için değişiyormus bu derece,

merhablar,
lazer ipl cihazlarındaki derece olayı tamamen cihzın kalitesi ile ilgilidir .misal veriyorum 20 de çalışan iyi bir cihaz perofosmansı düşük 40 ta çalışan bir çihazla eş deger sonuç veriyor olabilir.burdaki önemli nokta cihaız kalitelisi ve vucuda zarar vermeden kullanımıdır.
tam bu noktada çin malı ve avrupa amerikan mallarının farkı ortaya çıkıyor

kaliteli cihazda derinin türüne göre 20 ila 25 derecede zarar vermeden çok güzel sonuçlar verebilir.
kesninlikle gittginiz salondaki cihazın hangi ülkenin üretimi oldugunu sorunuz..
amerikan cihazlar bu firmada satılamkatadır

xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben de başladım Ipl ile lazere şuan 1 seans gittim faullerim için ve burdaki yorumları okudukça ürktüm açıkçası ıplnin modern ağda cihazı olduğunu ve bittikten bir süre sonra çok fazla şekilde çıktığını yazan arkadaşlar olmuş böyle birşey olur mu? Sözleşme yapıldı ve parayı maalesef ödedik. Napmalym sizce :S Fual bölgeme atış yaptıalr ve kız 10. günden itibaren döküleceğini duş alırken hafif keselersem tüylerin düşmesine yardımcı olacağımı söyledi ve daha 10 gün olmadığı halde dökülmeye başladılar. Şimdilik memnunum fakat yorumlar inanın içimi kararttı çok korktum :/ Bunlar daha da mı çoğalacak şmdi :/ :KK14::KK14:

italyan bir ipl makinesiyle lazere başladım. Yorumları okuyunca moralim bozuldu açıkçası.. Çin üretimi makinelerden sonuç alamayanlar olabilir, ama avrupa makinelerinin sonucu nasıl oluyor? olumlu ya da olumsuz sonucu olan arkadaşlar var mı?lütfen cevappp....

Kızlar ben de başladım Ipl ile lazere şuan 1 seans gittim faullerim için ve burdaki yorumları okudukça ürktüm açıkçası ıplnin modern ağda cihazı olduğunu ve bittikten bir süre sonra çok fazla şekilde çıktığını yazan arkadaşlar olmuş böyle birşey olur mu? Sözleşme yapıldı ve parayı maalesef ödedik. Napmalym sizce :S Fual bölgeme atış yaptıalr ve kız 10. günden itibaren döküleceğini duş alırken hafif keselersem tüylerin düşmesine yardımcı olacağımı söyledi ve daha 10 gün olmadığı halde dökülmeye başladılar. Şimdilik memnunum fakat yorumlar inanın içimi kararttı çok korktum :/ Bunlar daha da mı çoğalacak şmdi :/ :KK14::KK14:

bende ıpl yaptırdım yüzüme. kndi yaptırdığım cihazın markasaını bilmiyorum ama değil azaltmak daha beter oldu.. bnm gttim yerde sonuç alan olduysada tüyler sonradan fazlasıyla geri geldi. keşke sözleşme yapmasaydın:KK43: ben yaptırdığmda çok memnundm ama üzernden 1 yıl gecti dha beter tüylendi yüzüm. yani şöyle diyim enazından yüzüne jilat fln vurdurma kesnlikle

italyan bir ipl makinesiyle lazere başladım. Yorumları okuyunca moralim bozuldu açıkçası.. Çin üretimi makinelerden sonuç alamayanlar olabilir, ama avrupa makinelerinin sonucu nasıl oluyor? olumlu ya da olumsuz sonucu olan arkadaşlar var mı?lütfen cevappp....

benimki feed bi şey sanırım alman malı burada yazılan değerlerle ilgisi yok çok iyi olduğu iddia edildi :S
2 farklı ayarı var 5 kademe tüy kökünün derinliğine göre 5 kademe de cilt rengine göre makina otomatik ayarlıyor. en yüksek değer ikisininde 1 olduğu ayarda alınıyor. ben beyaz tenliyim vücut tüylerim de koyudan biraz daha açıktı lazere oldukça uygun yani. ve 2 senede geldiğim nokta: zebra.... bende kullanılan lazer soğutmasız jel kullanıyorlar sadece, her uygulamada çoğu tüyü görmüyor yine de bu kadar dökülme olmasına bile şaşırdım. yüzümdeki uygulama tam bir kabustu en son olarak kız saçımı yaktı :s yüzümdeki normal tüyleri dökmüyordu bile bir iki siyah tüy vardı e onları da eşek değilse döksün :s
parayı peşinde ödedim lazerle ilgili hiçbir şey bilmezken arkadaş hatırına kazıklandım parayı çıkartana kadar devam edicem :) sonuç alamazsam da şikayet edicem gittiğim yeri. ipl lazer kullanmaları yasaklandı ve doktor kontrolü dışında lazer kullanımı da yasaklandı ama son durum nedir bilmiyorum yazın bunun tartışması vardı...
yüzüme başka bi yerde alexandrite blueshine yaptırmaya başladım o da 8 seans civarı sürdü ciddi bir sonuç aldım devam ediyorum...

İpl lazer kol bacak kol alti biyik 500 tl basladim 3 gun once.Bakalim sonuc ne olucak :) daha once kol altima ve biyik bolgesine diode lazer e gtmistim maaslesef azalltti ama 7 yilda yine cikmaya baslafi

İpl lazer kol bacak kol alti biyik 500 tl basladim 3 gun once.Bakalim sonuc ne olucak :) daha once kol altima ve biyik bolgesine diode lazer e gtmistim maaslesef azalltti ama 7 yilda yine cikmaya baslafi

İpl lazer kol bacak kol alti biyik 500 tl basladim 3 gun once.Bakalim sonuc ne olucak :) daha once kol altima ve biyik bolgesine diode lazer e gtmistim maaslesef azalltti ama 7 yilda yine cikmaya basladi. Derece 36

Son düzenleme:
benım 26 derece yaptıgı halde cok canım acıdı siz nasıl dayanıyorsunuz 36 derece fılan.en son kaç derece var sormadım makinede ama bi dahaki gidişimde sorucam.artık 26 fayda etmezse bikaç dakika acıya dayancam arttırıcam dereceyi bende ozaman.bitsin kurtulayım bir an önce :)birde bana lazer sonrası istersen krem sürebilirsin dediler.bende sürmedim sonrasında acı yoktu.derecesi yüksek olanlar sonrasında krem kullanıyormusunuz cok acı oluyormu lazer sonrası.beyaz tenliyim.fazla derece yaptırırsam ilerde cildimde cilt lekesi oluşurmu bilen varsa benide bilgilendirsin :)

İpl lazer kol bacak kol alti biyik 500 tl basladim 3 gun once.Bakalim sonuc ne olucak :) daha once kol altima ve biyik bolgesine diode lazer e gtmistim maaslesef azalltti ama 7 yilda yine cikmaya basladi. Derece 36

IPL lazer bende bir ay önce basladim, kol ve bacaklarimda mükemmel sonuc aldim, yanliz ben ev tipi IPL lazer aldim kendim evde yapiyorum. merak ettigim sizin dahasonra yeniden cikmaya basladimi ?

Bana aleksandir cihazı kullanıyorlar derecesi 12 veya 13 tü 5.Şayandım dün gittim dereceyi 16 yaptılar işinin düşük olmasi kılları etkilermi acaba

X