Lazer Epilasyon IPL Lazer Derecesi

deryaderya

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.119
1.685
Merhabalar. 5 seanstır gittiğimi yazmıştım daha önce. Valla yazılanları okuyorumda benim çok fazla tüylerimde azalma olmamış.
Dereceyi 32-36 arası arttırmış.Bayana söyledim geçen gitmemede 39 yaptı dereceyi ama yanarsan karışmam dedi.
Siizde işlem kaç derece üzerinden yapılıyor acaba.?
Tüm vücut olarak başladığımada pişman oldum Burada özel bir hastane yaptırsaydım tektek daha iyi olacaktı?

ben ilk defa dün yaptırdım derecesi 38 di açıkcası yapan kişi 42 yapayım ddi ama ben canım acıyor diye düşürtürdüm derecesini şimdilik bi etkisini görmedim ama hala

ben ilk defa dün yaptırdım derecesi 38 di açıkcası yapan kişi 42 yapayım ddi ama ben canım acıyor diye düşürtürdüm derecesini şimdilik bi etkisini görmedim ama hala
canim zaten ilk gunler sadece kilarin cikmasini goreceksin bu arada umarim yanmamak icin krem kulaniyorsundur soyledilermi lazer yapilan yerde bilmem ama sakin ihmal gelme ben bir hafta lazerden sonra kulanilacak bir krem kulaniyorum , 10 sonra cikan tugler dokulmeye basliyacak ama hepsi degil lazerden etkilenenler dokuluyor dokulmeyenlerede 4/5 hafta sonra yeniden lazer yapilacak ..

alla alla bana 30 dan yapiyor en yüksegi bu dedi anlasildi bu konudada kaziklaniyorum demek

canim zaten ilk gunler sadece kilarin cikmasini goreceksin bu arada umarim yanmamak icin krem kulaniyorsundur soyledilermi lazer yapilan yerde bilmem ama sakin ihmal gelme ben bir hafta lazerden sonra kulanilacak bir krem kulaniyorum , 10 sonra cikan tugler dokulmeye basliyacak ama hepsi degil lazerden etkilenenler dokuluyor dokulmeyenlerede 4/5 hafta sonra yeniden lazer yapilacak ..

ya sadece güneş kremi kulan dediler bana sen nasıl bir krem kulanıyorsun? bir de kontrol seansı yaptırıyor musun sen? 15 gün sonra hala dökülmemiş olursa tüylerim gidip kontrol seansı yaptırma hakkım var demi?

Slinn bana lazer sonrası krem vermediler ben yüzüme yaptırmıyorum ama. Sana verilen krem tüp vücüt için mi.kremin adı nedir?
Birde 30 dereceden yaptıran arkadaşım 30 derece çok az bende 34-36 arası yaptı dökülme olmadı ısrarımla 39 dan yaptı ancak döküldü. Buayda 40 derecedn yaptırdım. Yoksa çok gidip gelecem.

derece her cihazın markasına göre değişir. eğer cihaz IPL ise 30j/cm atış yapılıyorsa o cihazın lamba ömrü dolmuş demektir. ama cildinizde hafif bir kızarıklık var ise uygulanan Joule uygun demektir.

figencim benim gittiğim merkezde HERA Lazeradlı makima kullanılıyor.genital bölgeye yaptırıyorum 6 seans oldu pek değişiklik yok kolaltı bitmek üzere. dereceyi düşükmü tutuyorlar bu ay 42den yaptılar. hafif acı hissettim kızarıklıkolmadı

arkadaşlar tam 14 seanstır yuzume ankara seçkın bir lazer epilasyoncu yerıne ıpl lazer yaptırdım. sonuç mu ? hiç bir azalma yok aksıne yuylerım sıyahlaştı kalınlaştı ve yuzumun her yerine dağıldı ne yapacağımı bılemıyorum. galiba en ıyı sonuç için iğneliye gitmeliyım şimdilerde ise ankarada işinın ehli bır iğneli epilasyoncu arıyorum gidip memmun kaldığınız yer varsa ozelden yazarsanız çok memmun olurum

arkadaşlar tam 14 seanstır yuzume ankara seçkın bir lazer epilasyoncu yerıne ıpl lazer yaptırdım. sonuç mu ? hiç bir azalma yok aksıne yuylerım sıyahlaştı kalınlaştı ve yuzumun her yerine dağıldı ne yapacağımı bılemıyorum. galiba en ıyı sonuç için iğneliye gitmeliyım şimdilerde ise ankarada işinın ehli bır iğneli epilasyoncu arıyorum gidip memmun kaldığınız yer varsa ozelden yazarsanız çok memmun olurum

IPL fotoepilasyondur zaten bir laser degildir fotoepilasyon : ışınla tüy alımı demek ALEX üzerine tanımam k.altım sadece3 seansta tamamen bitti

kızlar ben bi yerle görüştüm ıpl lazer deneme yaptılar kadın 18-19 arası çalışıcam sende dedi

alla alla siz 30dan bahsediyorsunuz

18-19 bence çok az ben bu ay gitmemde 42 yaptı ancak döküldü aylaır boşuna gidip geliyormuşum.ben taksitle ödeme yaptığım için hep düşük tuttu sanırım. Benim zorumla 42 yaptı

Berbat bi lazer. Hiç tavsiye etmiyom. Alexander chazıyla azalttığım tüylerimi bide bu lazeri denemek amacıyla yaptırdım 25 gün sonra dökülecek tüyler dediler ne dökülmesi aksine sapasağlamlaştı. Boşa gitti param. Eğer o şehri terketmemiş olsaydım kapılarındaydım ama maalesef oraya dönemiycem. En iyisi alexander galiba..

kusura bakma ama ilk defa duyuyorum Hera markayı piyasaya yeni girmiş olabilir. sonuçlar bölgeye göre değişebilir. parayı peşin verdiysen yapacak birşey yok devam et.

IPL lazere bende gidiyorum ilk atışları 65 de yaptı en fazla 80 olur dedi,
bacağımda 80 genitalde 65 kullandı
ama genitalde dökülme çok az

Kızlar merhaba ben de hafta sonu IPL ve nd yag ile ilk seansımı yaptırdım bacak IPL koltukaltı ve kasıklar ise nd yag yapıldı tüylerin yarısı belki daha fazlası şu an yok(bacak bölgesi) 20 gün sonra kontrol seansına gidicem belki o zamana kadar dökülme devam edebilir ama açıkçası çok kararsızım devam etme konusunda çünkü internetten arastırdıgım kadarıyla cok cok iyi olmadıgını gördüm daha sonra bikaç bilimsel makaleye de baktım diod ve alex için iyi şeyler yazıyor IPL için özellikle yeterli kanıt-çalışma olmadığı söyleniyor:bbo:

vallah bende önceden lazere gidiodum simdi birisinin tavsiyesine ipl basladim cok menunmus iki kisi yapan kisi kendi kollarini bacaklarini bana gösterdi..bilemicem kararsizimmm

IPL lazer yapan kişi tüylerinin tamamen bittiğini söyledi bana da
hatta bacağını gösterdi bebek teni gibiydi
3.5 yıl önce cihazı ilk aldığında kendinde uygulamış ve geçen süre içinde tek tük çıktığını onu rahatsız etmediğini söyledi,
çıkanlarıda gördüm ince sarı tüy gibi
ama nette okuduklarım IPL için lazer değil modern epilasyon demişler hep
kafam karıştı ve kararsızım

ilk seanstaki dökülmeden ben memnunum su an tek tük var ama geri çıkacagını tahmin ediyorum arkadaslar ipl den memnun olan var mı eger yoksa vazgecelim biz debenneyaptımki

X