Çatlaklar Çatlak da Neymiş Torunum?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Canım tekrar teşekkürler....Bende bugün yaptım hergün yapıyım diyordum,ama 2 gün yapıp bir gün beklenecek demişin...
İlk seferde sonuç beklemek tabiki yanlış,taşı delen suyun çokluğu değil,damlaların sürekli olmasıdır:asigim:

ya bnm belimde kalçamda bile var geçer mi dersiniz kızlar ya denemediğim şey kalmadı valla -tatlicadiarzu-

sevgili twetty 84 bölge bölge ayırım olacağını pek sanmıyorum. her bölge de işe yarar mutlaka diye umuyorum. ama özellikle daha yeni oluşmaya başlamış ama rengi beyaz olan çatlaklar da kısa sürede işee yaradı bende.

bu yöntemi söylediğim çatlaklardan müzdarip bir arkaşım da 1 haftadr uyguluyor bunu özellikle diz kapaklarında ve poposunda bulunan çatlakların hemen küçülmeye başladığını söyledi. bende bile 1 hafta içinde bu kadar reaksiyon vermemişti doğrusu

durmak yok kızlar, çatlaklara ölüm:)

Merhaba bende 3 gundur suruyorum medicasol ve acnelyse kremlerını ama evıgen ampulu bulamadım eczacım zor bulunuyor dedı. Neyse benım nerdeyse 12 yasından berı catlaklarım var onden arkadan dız kapagının ustunden goguse kadar dusunun enlerı nerdeyse 1 santım beyaz beyaz.Bırakın mayo gıymeyı elbıse bıle gıyemıyorum kollarımın ıclerınde var. Varda var yanı. Kendımı en sevdıgım magazanın deneme kabınınde haftasonu gordugumden berı öcü görmüş gibiyim.
Kremlere basladım bırde burda okumustum kahve ve lımon suyunu denıcem banyolardan once. Bunun dısında napıyım bılmıyorum ama bende ne kasıntı var ne soyulma ne kadar zamanda etkı eder yada benımkı kadar eskı catlaklara etkı edermı acaba?

Türk kahvesi peeling görevi görüyor, cildi soyuyor,
kahve ten rengini koyulaştırır diye biliyorum
limon da ten rengini açar
dengeliyolar mı acaba, denemek lazım.

ÇATLAKLARDAN KURTULMA GÜNLÜĞÜ
1.GÜN 16.52
kahve ve limon karışımı karna sürülür ve masaja başlanır ...ve....
zııırrr kapı çalar ve kahveli el ve karınla panik halinde uyuyan bebeğin yanına koşulur tabi o bu arada uyanıp ağlamaya başlamıştır bile...lanet olsun kapıyı açmayım üstümü temizleyim demeniz nafile kapıdaki alacaklı gibi çalıyor. pijama feda edilir ve üs kahveli bir halde giyilir. Gelen sucu normalde 1 saatte su getirir bugün hızlı olası gelmiş. neyse su alınır para ödenir adamdan kapı geç açıldığı için özür dilenir....

sonra bebiş uyanmış ve acıkmıştır beslenir sonra bebiş bi güzel her yere kusar üstünü değiştireyim derken bugün yıkanma saati geçmeden yıkayım bari denir... banyo ve yeni ciciler şampuan araç gereçler ve su hazırlanır.
bebiş yıkanır mis olur sizden de buram buram kahve kokuları yükselir... sonra tekrar meme ister gaz çıkartılıp ayakta sallanmaya başlanır...

şimdi saat 17.54 ve ben karnımda kahve artıklarıyla bembeyaz çarşafımda kızımı sallıyorum... uyuyunca kaldığım yerden devam edicem....

bakalım 5 dakika kalması gereken şey 1 saat kalınca ne yapıyor..

allahtan asitli bişey sürmedim şimdiye ölmüştüm yerimseniben.... bana bi ton çamaşır çıktı delikafadulden

kızlar ben de başladım bugün yaptım ilk kez gelişme olursa yazarım :):):
burdaki herkes çılgın ya :)
okuduklarımı orama burama sürmekten bi hal oldum saç yüz çatlak o bu derken sonumuz hayrola:dance:

Bazi cin fikirli arkadaslarim bu karisimin icine badem yagi falan da eklemisler, bence ilk baslarda sadece bu karisim uygulanmali

Ayrica bir mujdeli haberim var, belimde ki daha kirmizi Okan catlaklarimda %70 oraninda kuculme var, suan da catlaktn ziyada ince ve pembe damar gibi duruyorlar

Ay hepinizden guzel guzel haberler duyarim insallahhhhhhhhh

ÇATLAKLARDAN KURTULMA GÜNLÜĞÜ
1.GÜN 16.52
kahve ve limon karışımı karna sürülür ve masaja başlanır ...ve....
zııırrr kapı çalar ve kahveli el ve karınla panik halinde uyuyan bebeğin yanına koşulur tabi o bu arada uyanıp ağlamaya başlamıştır bile...lanet olsun kapıyı açmayım üstümü temizleyim demeniz nafile kapıdaki alacaklı gibi çalıyor. pijama feda edilir ve üs kahveli bir halde giyilir. Gelen sucu normalde 1 saatte su getirir bugün hızlı olası gelmiş. neyse su alınır para ödenir adamdan kapı geç açıldığı için özür dilenir....

sonra bebiş uyanmış ve acıkmıştır beslenir sonra bebiş bi güzel her yere kusar üstünü değiştireyim derken bugün yıkanma saati geçmeden yıkayım bari denir... banyo ve yeni ciciler şampuan araç gereçler ve su hazırlanır.
bebiş yıkanır mis olur sizden de buram buram kahve kokuları yükselir... sonra tekrar meme ister gaz çıkartılıp ayakta sallanmaya başlanır...

şimdi saat 17.54 ve ben karnımda kahve artıklarıyla bembeyaz çarşafımda kızımı sallıyorum... uyuyunca kaldığım yerden devam edicem....

bakalım 5 dakika kalması gereken şey 1 saat kalınca ne yapıyor..

allahtan asitli bişey sürmedim şimdiye ölmüştüm yerimseniben.... bana bi ton çamaşır çıktı delikafadulden

:roflol: çok güldüm yaa... inşallah kötü bir etkisi olmaz...
ama gözümde canlandırdım da :roflol: :roflol: :roflol:

Valla bunu yazan arkadasımdan allah razı olsun karısımı surup banyodan cıktıgımdan berı cıldım parlıyo krem surmus gıbı yumusacık (kı daha kremımı surmedım)
Catlaklarda ne kadar ıse yarıcanı ınsallah bı hafta sonra gormus olurum ama ıse yaramasa bıle vucut peelıngı gıbı bısey oldu :) cok mutluyum bacaklarımın arkası yururken sallanmıyo bı sıkılasma yaratmıs sankı
haftaya bende sonucumu sızlerle paylasıcam

kızlar beni çoook heyecanlandırdınız. yaa ben de deniycem. yalnız e vitamini felan bahseden olmuş. sadece kahve ve limon sürüp 5 dk bekletip yıkasak olur değil mi?

ben bekletmedım bıle bacaklardan baslayıp uste kadar surdum o kadar toplam ıslem 5 dakıka zaten ondan sonra hıc bekletmedım ben

ya allah bismillah bi de bunu deneyeyim denemediğim hiçbirşey kalmamıştı en son 4 gündür madecassol ve acneıyse kullanıyordum bu kadar şeyi karıştırıyorum ne duysam deniyorum yarın öbürgün maykıl ceksın gibi olmam inşallah güzellik uğrunasırnaşık şeysırnaşık şey

merhaba kızlar..YANı ŞıMDı BEN YAMALI BOHÇA GıBı GEZMEKTEN KURTULABıLıCEKMıYııM??konuyu yeni farkettim ben valla bi heyecan bastı bi anda.bende madecassol ve acnelyse kullanıyordum.şimdi bunuda eklemeyi düşündüm.hatta herşeyi bırakıp sadece bunu yapmak istiyorum.feci şekilde umutlandım.paylaşan arkadaşımada bu güzel haberden dolayı çoook kocaman öpücükleeerr...
hadi gazamız mübarek olsun.
SEVGıLER... :eek: kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5

merhabalar.hepiniz harikasınız.çom sevindirici haberler bunlar.bende başlıcam bu gece.beklemeye gerek yok.sonucu yap gör.alkisalkisalkis

bu yöntemi çatlağın üzerinden yıllar geçsede etkili oluyormu yani.ayyyyy çok heycanlandım:sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bişi sorcam benim ki klo wermekten öle olduu kalçala ayaklarımda war bende uygulayayım mıı olur muuu

ya allah bismillah bi de bunu deneyeyim denemediğim hiçbirşey kalmamıştı en son 4 gündür madecassol ve acneıyse kullanıyordum bu kadar şeyi karıştırıyorum ne duysam deniyorum yarın öbürgün maykıl ceksın gibi olmam inşallah güzellik uğrunasırnaşık şeysırnaşık şey
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X