Çatlaklar Çatlak da Neymiş Torunum?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

lolifer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
160
26
Geçenlerde ananemin yanında soyunuyordum, vücudumda ki çatlakları görünce şok oldu büyükannem. Kızım sen genç kız olucaksın biraz bak kendine bunlar ne dedi.:1no2: Güldüm tabi büyükanne dedim onlar geçmiyor ki, sende yok mu dedim. O da 4 çocuk doğurmuş bir kadın olarak bana karnını gösterdi bak bakalım görebilecek misn dedi.kaydirigubbakcemileHiç bir şey yoktu. Çok şaşırdım dedim nasıl yani senin vücudun hiç mi çatlamadı dedim. o da ohooo harita gibiydi vessalam dedi. e dedim peki nasıl geçirdin.Yaptığı tek şey limonla kahve karışımını vücuduna masaj yaparak yedirmekmiş. tabi yaşıyla beraber görünümünün de kaybolduğunu düşünsem de en azından ince çizikler olması gerekir diye düşünüyordum ama onlar bile yoktu. şok şaşırdım aslında biraz da inanmadım hatta buraya da yazdım deneyen var mı boşuna uğraşmayayım diye. 2 haftadır yapıyorum ve sonuç inanılmaz:)

göğüsümde ve kalçalarımda derin olan çatlaklar incelmeye başladılar bile. delikafadulden
diz kapağımda ki ince çatlaklarsa bakın %100 diyorum tamamen yok oldular, yook oldular
:lepi:

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
hadddi be cidden mi
bak eğer doğruysa çığırmak istiyorum
bu kadar kolay yani öyle mi
kız karnımdaki 6 yıllık çatlaklar da geccek mi yani
tutmayın bak sanırım ağlıycambenneyaptımki

Çok ilginç bende deniyim bari,pek umutlu değilim ama bellimi olur....Aradan 6 yıl geçmiş,parmak kadar kalınlıkta çatlaklar nasıl kapanabilirki??
Mutlaka deneyeceğim,teşekkürler:))

yani en canlı örneği büyükannem diyorum:)
ben emin olmadan yazmak istemedim, çünkü burada bir çok şeyi deneyip sürekli hayal kırıklığına uğrmaktan sıkıldım. ama 2 haftadır uyguluyorum bu karışımı ve sonuçlar inanılmazz

karışımda tam olarak bütün vücuduma yapıyorum ben çatlak olan olmayan her yerime
3 tatlı kaşığı kahvenin içine sulu bir limon'u sıkıyorum bulamaç halina gelene kadar ekleyin limon u
daha sonra vüdunuzu kızarana kadar iyice yedirin bedeniniz gerekten kızarıyoru ve sonra ılık suyla yıkayın. vucudunuz hafiften soyuluyor
2 gün uyguluyorsunuz bir gün bekliyorsunuz

yalnız şunu detaylı yazar mısın canım
nasıl yapıyoruz da yediriyoruz
sora ne kadar durcak
yıkıycakmıyız
bi de kıyafetlere bulaşmıyo mu

canım aynı anda yazmışız mesajları çok teşekkürler yarın başlıyorum o zmn sonuçları yazarım burdan artık

3 tatlı kaşığı Türk kahvesi
1 tane sulu limon (içine düşen çekirdekleri de çıkarmayın)

giriyorsunuz banyoya başlıyorsunuz karışımı vücudunuza yedirmeye, sanki kazırmış gibiiyice yediriyorsunuz. Benim aşağı yukarı 5 dakika mı alıyor, beklemek gibi bir şey yok, daha sonrasında elinizle vücudunuzda daireler çizerek yıkıyorsunuz.

bu kahve'yi yaşlılar genelde ellerinde oluşan kahverengi lekeler için uyguluyorlardır. ellerde oluşan ve yaaşlılığın belirtisi olan o kahverengi lekeler orada hücrelerin öldüğünü gösterir. Onu bile canlandırıp yok eden kahve, bizim çatlakları da geçirir bence.

Hadı beee gerÇekmı bu ya valla ne gÜzel olur dogum sonrası karnım harıta gıbı oda gecermıkı acaba ya sız deneyın bı burdan bılgı verırsenız bızlerede sevınırım

Kızlar birde gerçekten ben bu site de var olan bütün karışımları deneyip, uygulayp ve sonucunda hayal kırıklığna uğramış biriyim. senağlama ama bunu 2 haftadır deniyorum, ve sonçlarını kendi bedenim de gördümhihoyyyt hiç bir çıkarım yok sadece hepimizin psikolojisi aynı, birazdan dışarı çıkıcam ve göğüs dekolteli bir bluzumu içine atlet giymeden üstüme geçiricemsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ay ne guzel yaa,bende deniyim biran once,sonuclari buraya yazarim,tesekkur ederim arkadasima.s.

vayyy be bugün aldığım en güzel haber bu:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
yakın zamanda denemeye başlayacağımsositosositodelikafadulden
sonuçları paylaşırıma.s:teytey:
bakalım k.çımdaki fay hattı çarşaf gibi bir denize dönüşecek minaniknanik:enbuyukkk:

ay size yazıcam diye evden çıkamadım bi:)
bir de yapar yapmaz bir aydınlanma bir parlama beklemeyin ve yılmadan yapın ben daha 2. haftam da inanamadım, sakın vezgeçmeyin. diğer ürünler gibi parlaklık verme, göz yanılsaması gibi bir şey yok. kullandığım diğer kremlerde Allahım diyordum ne kadar parlak bir cildim var kesin geçti, fakat krem etkisini kaybedince kabk gibi çıkııyordu benim çatlaklar ama bu karışımda kesinlikle öyle değil ve 1 veya 1,5 hafta kesin deneyin ve mümkünse aynı saatte yapın. ben mesela 2 akşam saat tam 23 de yapıyorum bu da önemli bir detay ve kesinlikle atlamayın 2 gün yapın bir gün dinlendirin cildiniziiiiiii

insanın inanası gelmiyo yaa hihoyyyt çok saol canm yaa bende baslıyorum hemen bugun kaydirigubbakcemile2

ay canım inş faydasını bende görürüm hemen deneyecegim şimdiden heyecan bastıhihoyyythihoyyyt

Ahhh canım inşallah işe yarar. Kesinlikle değiycem hiç bişey kaybetmem denemekle neler denemedik ki bunu mu denemiycez. sırnaşık şey

bugün başlıyorum inşallah faydası olur yaa çok şaşırdım geçirmek için o kadar uğraştığımız bu fay hatlarını sadece limonla kahvemi yok ediyor insanın inanası gelmiyo valla ama deneyeceğim sabırla:)

Ah arkadaşım hemmmeen yapıyorum bu akşam ve değil iki hafta 2 ay bile yapmaya razıyım yeter ki tamamen geçsiiiinn

X