Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

bende bu sezona başladığından beri hafta içi yapmaya çalışıyorum 1 ayı geçti ve memnunum

ben de her gün yapıyorum..
o yanındaki kedi kızla her gün saçma saçma konuşmasına uyus oluyorum..o adam orda yalnız kalıyor.sanki o yokmuş gibi davranıyorlar :) bir de sesin çıksın ses ver deyip iyice yükleniyorlar ...hele geçen hafta o kız hasta oldu habire konuştu durdu o kızdan..

ama yapıyorum her gün.:))

takılmamaya çalışıyorum bende boş konuşmalarından rahatsızım ama kendim için mecbur katlanıyorum

hehe bugün aç karnına yaptım yaa :KK43:( ama hiç sorun olmadı gayet iyi hissediyorum..bugünkü yeni harekelteri nasıl buldunuz hanımlar.? birkaç tane gösterdi :) ay bir de hundred ı aşağı ayakla yapınca baya zorlandım :))

fıtık yada benzeri rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışsalar daha iyi olur diyor:emir_bebek:

Valla dr gitmiyorum ne zamandır gitsem sorucam; ama bi denk gelmiyo aslında dr bana egzersiz vermişti bunları yap biraz daha sabret ameliyat yapmayalım hemen diye; ama onları da yapmadım pilatesle birlikte onları da yaparım diye düşündüm biraz daha araştırayım olmazsa.

Ben tam sıkamadım kalçayı pek etkisi olmadı sanırım akannehir ama bacaklar titriyo benimde iyi oldu

eğer ağrılarınız olup devam edemiyosanız gece yatmadan önce aspirin s için ertesi gün hiç bişeyiniz kalmıyo.ilk başladıgın günler çok agrı oluyo ara verirseniz pek faydasıda olmayabilr

kalça günü benide mahvetti iki gün ağrılarım sürdü ama yinede şikayetçi değilim iyi geliyor

kadının hareketleri yaparken değil nefesinin tıkanması yüzü bile değişmiyo hemde o arada konuşuyo
aklım almıyo valla
maşallahhhhhhhhhh

kizlar basta bende aynisini soyluyordum konusarak nasil yapiyor diye,alistikca bende rahat yapmaya basladim ilk zamanlar agridan,yorgunluktan bitap kaliyordum:ecrin_bebek:selulitlerim neredeyse bitmisti..cok cok az vardi..simdi yapamiyorum..imkaniniz varsa asla birakmayin..

bende 1 aydır yapıyorum bacaklarıma acayip etkisi oldu ve artık güniçinde eskisi kadar çabuk yorulmuyorum kaydirigubbakcemile5

bende yapmaya çalışıyorum fakat;sabahları olamayacağım artık ne yaparım bilemem
umarım öğrendiğim hareketleri devam ettirirsem bi sıkıntı yaşamam:gitme:

X