Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

iiydi iiydi ben idmanlı olduğumdan pek zorlanmadım eskiden toplu hundredda baya zor duruodum ama artık yürüyüş falan çok sıkılaştı bcak kaslarım süper yaaa bugünde çıksammı acaba napsam yoksa yarınmı çıksam gerçi bugün börek yedim yürüsem bence ii olur bakın işte bu bilinç yerleşince yani sağlıklı beslenme bazen kaçırıp yesende onu yakmak istiosun şekil A da görüldüğü gibi:)ya kızlar hayat çok güzel yaş kaç olursa olsun hep güzel sağlıklı olmalıyız kimse için değil kendimiz için biz dünyanın sekizinci harikasıyız öle görün kendinizi bakın zamanla etrafınızdakilerde öyle görmeye başalaycaklar haydiiiiiiii yürüyüşe baklım havada mis gibi oksijenle dolduralım ciğerlerimizi:)))))))

arkadaşlar sabahları yetişemiyorum ben bu platese başka takip edebileceğim bi yer var mı çok istiyorum yapmayı acele cevap bugünden başlamak istiyorumda

arkadaşlar sabahları yetişemiyorum ben bu platese başka takip edebileceğim bi yer var mı çok istiyorum yapmayı acele cevap bugünden başlamak istiyorumda

canım akşam üstü 6 gibi tekrarları var diye biliyorum ben ..haftasonları da yine sabahları oluyor ...artık bir hafta görsen hareketleri kendin de evde yapabilirsin ..olmadı dvd sini al canım ..başarılar .. kaydirigubbakcemile2

şekerim yanlış anlaşılma olmasın akşam altıda değil sabah altıda bir tekrarı var ayrıca gece birde tekrarı var bununlada kalmıyor cmrts pzr 9:30da var bence birinden biri sana uyar uymuyosada uydur bence istersen herşey olur ben şiddetle tavsiye ediyorum faydalarını fazlasıyla gören biri olarak bencce bu bir yaşam tarzı olursa herşey harika oluyor ve zaten bağımlılık yağtığı için vücut istediği için bırakamıyor insan sana bol pilatesli günler geceler dilerim kolay gele en çok sen yanasınzemuszemus

şekerim yanlış anlaşılma olmasın akşam altıda değil sabah altıda bir tekrarı var ayrıca gece birde tekrarı var bununlada kalmıyor cmrts pzr 9:30da var bence birinden biri sana uyar uymuyosada uydur bence istersen herşey olur ben şiddetle tavsiye ediyorum faydalarını fazlasıyla gören biri olarak bencce bu bir yaşam tarzı olursa herşey harika oluyor ve zaten bağımlılık yağtığı için vücut istediği için bırakamıyor insan sana bol pilatesli günler geceler dilerim kolay gele en çok sen yanasınzemuszemus

tamam canım uymaya çalışacağım bide arkadaşlar demiş ya bi kere izlesen sonra kendin yaparsın diye sürekli aynı egzersizlermi yayınlanıyo ben bu konuda çok bilgisizim benim acil bel bölgemi zayıflatmam gerekiyo ne olursa deniyorum artık

tamam canım uymaya çalışacağım bide arkadaşlar demiş ya bi kere izlesen sonra kendin yaparsın diye sürekli aynı egzersizlermi yayınlanıyo ben bu konuda çok bilgisizim benim acil bel bölgemi zayıflatmam gerekiyo ne olursa deniyorum artık

canim netten de takip edebilirsin benm de tv.den izleme sansim yok...

eğer çalıştığınız için 10:20 programını izleyemiyorsanız ve uykuyu çok sevmiyorsanız sabah 06'da tekrarı var platesin.insan bu saatte yapınca daha dinç gidiyor işe

bende dün gece yaptım ilk defa çok sevdimm ama henüz topum ve lastiğim yok :KK43:

he ben yanlış yazmışım kuzu .neyse ki arkadaş düzeltmiş :))) yaparsın inşallah ..

bende dün gece yaptım ilk defa çok sevdimm ama henüz topum ve lastiğim yok :KK43:

olsun ben de ilk başlarda onlarsız yaptım ama havaya girince alıyorsun saten ..onlarla daha zor kıss ,hele lastik feci bişiy :))

şimdiii netten bakarak plates yaptım platesteki 2.günüm karın hareketlerinde bugün zorlandım çünkü dünden hamlık vardı üzaerimde yanlız anlayamadığım ben bunları yaparken çok terlemiyorum zayıflama olmayacak gibi geliyo yoksa sadece vücut mu forma girecek birde bu dvd nin fiyatı ne kadar bilen var mı netten hergün takip etsem kota olur 1500:)

arkadaşlar

ben bir şey danışcam.

ebru şallının dvdisini alsak yapsak, aynı etki olur mu? yani şu an ben hiç yapmadım ya, sizler çok daha ileri bir seviye oluyorsunuz sanırım?

bir arkadaş, 1 ayda 6 cm inceldim yazmış, valla dikkatimi çekti. ben de mi başlasam diye düşündüm!

benim onu tvden internetlen uğraşıp takip etme şansım yok! illa olacak dvdsi filan?

kalçaları sıkılaştıran bir şey istiyorum çünkü. ne dersiniz?

şimdiii netten bakarak plates yaptım platesteki 2.günüm karın hareketlerinde bugün zorlandım çünkü dünden hamlık vardı üzaerimde yanlız anlayamadığım ben bunları yaparken çok terlemiyorum zayıflama olmayacak gibi geliyo yoksa sadece vücut mu forma girecek birde bu dvd nin fiyatı ne kadar bilen var mı netten hergün takip etsem kota olur 1500:)

Pilates kilo verdirmiyor; vücudun sIkIlastigi icin cm olarak inceliyorsun...
Eger bunun yani sira kilo vermek istiyorsan kondisyon calisman gerekiyor; walking (hizli yürüyüs), kosma, bisiklet vs. gibi...

Ayrica daha önce de yazmistim ama tekrarliyim: ayni programi iki gün üst üste yapmamalisin...eger dün karin egzersizlerini yaptiysan, bugün o kaslarini dinlendirmelisin...
Kaslar egzersiz sirasinda degil, dinlenme döneminde olusurlar cünkü...
Ya gün asiri tüm vücut programini uygula, ya da hergün farkli farkli bölgelerini calistir...
Bu sekilde daha faydali...

dün netten kalça hareketlerini yaptım ama yüzüstü yatıp kalçayı yerden kaldıran hareketlerin hiç birini yapamadım çok zor geldi bide ben sadece bel bölgemi inceltmek istiyorum platesde hiç bel yapıldığına rast gelmedim acaba bilenler var mı

X