Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

harikasınız kızlar işte bu yanmktan zevk almak:)))bugünde top günü daha feci yanalım endorfin tavan yapsın havalarda uçalım mutluluktan seviyoruz biz pilatesi çünkü bedenimizi seviyoruz çünkü çokk güzeliz pilateste güzelliğimize güzellik sağlığımıza sağlık katıyor:)))
Merhaba
Bende pilatesi uzun zamandr yapıyorum yaklaşık iki sene diyebilirim fakat hiç düzenli devm etmedim buna ragmen doğum sonrası kg larımdan kurtuldum.
Simdi ise taş gbi karnım olsun diye ugrasıyorum super karın dvd sinden hergun 50 55 dk fln sürüyor yapmaya basladım
Sormak istediğim ben hemen sonuç almak için sabırsızlanıyorum boyle devm ederse dümdüz bir karına sizce ne kadar sürede sahip olurum :)
Teşekkürler

Ben her sabah değilde her akşam internetten videolarını izleyip yapıyorum ilk günler çok ağrı oluyo ama sonra vücut çalışıyor ve beni çok zinde tutuyor herkese oneririm

Kendimi en tembel hissettiğim gün dahil kendimi pilatese zorluyorum ve sonunda iyi ki yaptım diyorum.
Super karın dvd sınden calısşmaya basladım 50 dk fln suruyor. Tembelliğimi alıyor,diriliyorum resmen.

Selam kızlar bende ebru şallının skinny Jeans programını uyguluyorum 5 gündür ve ben bu zamana kadar neden başlamamışım diyorum kendi kendime. Pilates bi harika gerçekten zinde tutuyor. Hem görsel hemde psikolojik olarak harika hissettiriyor. Bacaklarımı gerçekten sıkılaştırdı bu kadar süre içerisinde bunu beklemiyodum açıkçası. İlk başta bayaa zorlandım ama artık alıştım rahatlıkla yapabiliyorum esnedi resmen vücudum ama bunda ebru şallının faydası çok oldu çok iyi çalıştırıyo. Video sitelerinde var ben ordan indirdim o şekilde çalışıyorum

X