Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

slm kızlar bende plates yapmak istiyorum ama neye nasıl başlayacağımı bilmiyorum çalışıyorum tv den yada netten takip etme şansım yok cd leri nasıl edinebilrim banada yardımcı olun birde ben kalçam kalsın ama göbüşüm gitsin istiyorum yani oda gitmesede olur kalçam küçük dahada küçülmesini istemiyorum plates bana ii gelirmi

bende sabahları takip edemiyorum akşamları yapıyorum tv8 sitesinde var canım hergünün ordan bakabilirsin önce dvd 1 le başla bihafta falan onunla yap vücudun alışsın ebru da böyle diyor yeni başlıyanlar için tv dekilere başlama birden eğer netten izleme şansın yoksada 2.cdsiylede devam edersin:KK16:

Son düzenleme:
mrh arkadaslar ben ebru sallının 2. dvd sinden yapıyorum yaklasık 3 haftadır falan top daha almadım top bölümünde egzersizleri tekrar ediyorum lastiğimde bildiğimiz muz coraplardan :) bu hafta finallerim oldugu için yapmıyorum ama faydasını görmeye basladım ve alısıncada bırakılmıyor yapmayınca kötü hissediyorum kendimi :KK71:

mrh arkadaslar ben ebru sallının 2. dvd sinden yapıyorum yaklasık 3 haftadır falan top daha almadım top bölümünde egzersizleri tekrar ediyorum lastiğimde bildiğimiz muz coraplardan :) bu hafta finallerim oldugu için yapmıyorum ama faydasını görmeye basladım ve alısıncada bırakılmıyor yapmayınca kötü hissediyorum kendimi :KK71:

slm arkadaşlar ben ebru şallının pilates ürünlerini almak istiyorum nerden bulabilirim.internetten alamam.lütfen yardımcı olun.spor malzemeleri satılan yerlerde var diyorlar ama çevremde böyle bi yer yok.mesela bakırköyde varmıdır böyle biyer?

Slmlar..bende yaklaşık 4 aydır ebruyla tv8 den plates yaıyorum.. Hafta sonalrıda bazen tv8 in sitesindeki videolardan yapıyorum bazıda dinleniyorum hafta sonları..çok faydasını gördüm kilom aynı ama sıklılaştım çok:))faydası var keisnlikleee!

slm arkadaşlar ben ebru şallının pilates ürünlerini almak istiyorum nerden bulabilirim.internetten alamam.lütfen yardımcı olun.spor malzemeleri satılan yerlerde var diyorlar ama çevremde böyle bi yer yok.mesela bakırköyde varmıdır böyle biyer?

slm.. Zeytinburnunda olivumda top shop var..canım..herbişeyini ordan alablirisn:))

Merhaba kizlar,

ya sizlere biseyler soracagim, gercekten pilatesin cok faydasini gördünüz mü? Bende ebru sallinn ilk cd´si var, ama bir türlü kendimi ikna edip baslayamiyorum, hatta kendime jimnastik icin minderde aldim...

Bana fikir verirseniz sevinirim... tesekkürler sevgiler

Merhaba kizlar,

ya sizlere biseyler soracagim, gercekten pilatesin cok faydasini gördünüz mü? Bende ebru sallinn ilk cd´si var, ama bir türlü kendimi ikna edip baslayamiyorum, hatta kendime jimnastik icin minderde aldim...

kesinlikle faydası oluyor. yememden bıraz kısıp 1 ay düzenli yaptım 2 kılo verdim. 15 gün günde sıkılastığını farkedersin zaten. bence basla bir kaç hafta 1.cd den yaparsın sonra tv den devam edersin

Merhaba kizlar,

mrh canım ilk dvd si biraz basit egzersizler ikincisi daha ii bence sıkılastırmak için cok ideal kilo vermek için beslenmeyede dikkat etmek gerekir sanırım:KK71:

bende 1,5 senedir (yazın biraz bıraksam da ) pilates e devam ediyorum ,fakat bir yandan da çocugum olmasını istiyorum ,hep tedirginim acaba hamile olursam farkında olmadan zarar verirmiyim kendime diye ,hamile kalmamı engeller mi diye ,
fakat diger yandan da kilo almamak için ugraşıyorum çünkü diyet yapamadığım için ancak pilatesle kilomu koruyorm , ne alıyorum ne veriyorum ,ama çok tedirginim :KK43:

bu konuda fikrinizi söylerseniz çok sevinirim ....

bende platese basladım insallah bırakmam bugünkü hareketler çok zordu bazılarını yapamadım

bırakma sakın :) alısırsn zamanla ılk baslarda zorlanman normal ama vucudndakı değişimleri görunce değdiğini anlarsn :)

kızlar ben ebru şallının dvdlerini almak istiyorum.
içinizde dvdlerini kullanarak yapanlar varsa paylaşabilirler mi?
hangisini önerirsiniz, yeni olan selülit savar nasıl?

kızlar ben ebru şallının dvdlerini almak istiyorum.
içinizde dvdlerini kullanarak yapanlar varsa paylaşabilirler mi?
hangisini önerirsiniz, yeni olan selülit savar nasıl?

canm ben 3 dvd sini de denedim eğer sorunun bölgeselse ki o bölgen basen - kalça ise kesnlkle selülitsavar cd si birebir 10 gündür yapıyorum inanılmaz farkettrdi, basenlerimi hiç eritemezdm nekadar spor yapsam da erimiyordu ama şu ana baya bir düzeldiler.. ama yok göbek ağrılıklıysa 1 cd.si yok komple istiyosan 2. cd si uygun ama işte 1 saati geçik sürüyor hepsi hergün düzenli yapmak gerekiyor bilgine..

canm ben 3 dvd sini de denedim eğer sorunun bölgeselse ki o bölgen basen - kalça ise kesnlkle selülitsavar cd si birebir 10 gündür yapıyorum inanılmaz farkettrdi, basenlerimi hiç eritemezdm nekadar spor yapsam da erimiyordu ama şu ana baya bir düzeldiler.. ama yok göbek ağrılıklıysa 1 cd.si yok komple istiyosan 2. cd si uygun ama işte 1 saati geçik sürüyor hepsi hergün düzenli yapmak gerekiyor bilgine..

ege çok teşekkür ederim benim de sorunum basen kalçada.
istediğim kiloya inene kadar selülit savarla yapıyım + sabah programı.
hedefi yakalayınca da 2. den devam edeyim ki sabit kalıyım.
doğru mu düşünüyorum acaba?

selam kızlar bende pilatese başlamak istiyorum ama bir türlü indiremiyorum indiren varsa bana nereden indirdiklerini söyleyebilirler mi lütfen şimdiden teşekkür edrim

Slm arkadaşlar bende plates yapmak istiyorum ama benim sadece kalça,basen ve bacak problemim var kalçalarımdan ve belimden memnunum ama bacaklarım kalın vede pantolon giydiğimde yanlardan çıkan basenlerim.Ben yıllardır kilolarımla savaşan biriydim şimdi azimle 15 kilo vermeyi başardım.fakat etlerim yumuşak olduğu için sarktı tabi.spor yapmayı çok istiyorum ama sonunu getiremiyorum tembelliğimden ve üşengeçliğimden ve tabi sabırsızlığımdan sonucunu hemen almak istiyorum sonrada bıkkınlık geliyo tabi.Özelliklede herkes platesten çok memnun bende denemek istiyorum kilo vermeden bende incelmek istiyorum.şimdi ebru şallı'nın selülitsavar dvdsini indiriyorum.yeni çok güzel bir kot aldım kendime tam sığamıyorum içine özelliklede düşük bedenini aldımki kota bakıp hevesleneyimde spor yapayım diye kota girmek için sabırsızlanıyorum.artık kotlarımın ve pantolonlarımın üzerimde daha güzel durmasını istiyorum.sizler ne kadar sürede sonuç aldınız en azından sizlerden bana da ilham gelir.:87:

selülitsavarı almayı düşünüyorum..acaba top ve lastik gelekli mi?normalde ben onlarsız yapıyorum da?teşk

arkadaşlar bende plates yapacağım ama doğum yapalı 2 ay oldu dikişlerime zarar veriri mi sütüm azalır mı acaba

X