Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

endonezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
31
0
Selam, çalıştığım için platesin dvd'sini aldım. İlk gün biraz fazla yaptığımdan heralde kaburgalarım çok ağrıyor. Ağrılarım geçince yapmaya devam edeceğim tabii.

slm ilk bir hafta 10 gün ağrıların olması normal ama sonra hem alışacak hemde daha kolay yapacaksın hareketleri ve bir ay sonra vücudunda inanılmaz bi değişim olacak ve artık bu pilates virüsü seninde içine girmiş olacak:)tabi pilatesle birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat edersen vücudun daha çabuk ve gözle görünür halde şekillenecek,yanmaya devam pilatesli sağlıklı günler dilerim:)

slm ilk bir hafta 10 gün ağrıların olması normal ama sonra hem alışacak hemde daha kolay yapacaksın hareketleri ve bir ay sonra vücudunda inanılmaz bi değişim olacak ve artık bu pilates virüsü seninde içine girmiş olacak:)tabi pilatesle birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat edersen vücudun daha çabuk ve gözle görünür halde şekillenecek,yanmaya devam pilatesli sağlıklı günler dilerim:)

haklısın hayatım bende pilates ile bir mucize yaşadım ve hala yaşıyorum şiddetle herkese tavsiye ediyorum

pilatesi 3 aydır hergün yapıyorum artık içime kaçtı kaçışı yok bunun yapamadan duramıyorum kilo kaybetmedim henüz ama yağlarım gözle görünür biçimde yok oldu özellikle bel çevremde balkonlarım vardı düşük bel pantolonların verdiği bir hediye bana iğrençti göbeğimde vardı çok olmamak şartıyla şimdi dümdüzüm tamam kilo kaybım yok şuan ama inceliyorum,boyum uzuyor bacaklarım ve boynum uzuyor,artık daha güvenle yürüyorum topuklu ayakkabılarımın üzerinde ve daha güzel gözüküyorum kendime aynada:)stresim azaldı pozitif düşüncelerle doluyum artık kendimi üzmüyorum hiçbirşey için ve kimseninde üzmesine izin vermiyorum,harika bişey bu pilates terapi meditasyon yaa yapmadan kendimi kötü hissediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum herkese:))alkisalkisalkis

bende yapanlardanım yaklaşık 2 aydır yapıyorum kendimi harika hissediyorum , plates kilo verdirmez zaten yağları kasa çeviriyo benim kas ağrılarım vardı şimdi yok gibi akşamlarıda yürüyorum ama birde az yiyebilsem kiloda vericemde olmuyo:KK43:

TV8 de hafta içi her sabah 10:20de hafta sonu 9:30 da başlıyor ısrarla tavsiye eder hemen başlamanı söylerim:)

hemse nasıl devam ettirirsen selülitlerin tozunu attırırsın:))haydi hala ne bekliyorsunuz yaz geldi nerdeyse yağlardan halkalardan simitlerden kurtulalım:)))

ya vafers çok güzel şeyler yazmışsın gerçekten .sen programımı takip ediyorsun

:dance:tabiki şekerim no stop pilatesdurmak yok sağlıklı yaşan sağlıklı beslenme spor pilates adına herşeyi okurum izlerim bilgim denizler gibi taşsın sizlerlede paylaşmak isterim sağlıklı yaşamı hayatı yapan daha çok insan olsun istiyorum hep güzel ve sağlıklı kalalım yaşlanmayıp sadece yaş alalımkaydirigubbakcemile2

=) aaaa superrr o zamann bende fecii selülitt varrr evttt şimdii pilatesss zamanıııııı.........

aynen öleee yanıyoruz cayır cayır kara yağlardan kurtulup fazla olan herşeyi atıyoruz beynimizden vücudumuzadan hayatımızadan çıkarın sizi mutsuz eden herşeyi herkesi haytınızdan mutlu olmaya geldik dünyaya mutlu olmak için herşeyi yapalım önce güzel ve sağlıklı bir vücut ve beden sonra mutlu sağlıklı akıllı bi beyin ve sonra yapmak istediğimiz herşeyi yapmak için karar verip yola çıkmak:)))haydi kızlarrr yaşasın sağlıklı yaşam yaşasın pilateskaydirigubbakcemile2

ya ben dün biraz yaptım.akşam arkadaş kızdı iki buçuk ay önce sezeryan oldum.sen manyakmısın dedi.kendine zarar verirsin dedi.acaba bir sakıncası varmı

tabi ilk dört ay tavsiye edilmiyor sen yenisin biraz daha beklede dikişler tam kaynasın sende yeni sezonda başlarsın eylülde olmazmı hem daha ii olur senin içinde şimdilik beslenmene dikkat tabi emziriyorsunda,yani hamur işleri yeme en azından sağlılı beslen haftada 3 kere en az yarım saat yürü hem sütünde çoğalır eylüldede yağları yakmak sezeryandan sarkan alt karını sıkılaştırmak için seni bekliyor olucaz:)))

merhaba kızlar
bende pilates yapıodum hemde seve seve uykumdan fedakarlık yapıodum pilates için :) ama benim çok bel ağrım oluo ve haliyle pilates yaparkende oluo bu yüzden yapamıorum artık...ama gerçekten faydası var..yapmak istiyorum tekrar her sabah izliorum ama sadece izliorum işte..yapıım diorum hemen ağrıo belim.. :1no2:

merhaba kızlar
bende pilates yapıodum hemde seve seve uykumdan fedakarlık yapıodum pilates için :) ama benim çok bel ağrım oluo ve haliyle pilates yaparkende oluo bu yüzden yapamıorum artık...ama gerçekten faydası var..yapmak istiyorum tekrar her sabah izliorum ama sadece izliorum işte..yapıım diorum hemen ağrıo belim.. :1no2:

canım bel fıtığı varmı sende????eğer yoksa belinin ağrısı karnını iyi içine çekmediğinden olabilir vede doğru nefes almamandan kaynaklanıyor olabilir yoksa bel ağrılarını gideren bir fizik tedavi hareketleri neden ağrıtsınki???şutarafagitti

inşallah.ama şeytan dürtmüyor değil yap diye.

yapma yapma sen şimdi altı ay ağır bişeyler kaldırma fazla ağır işler yapma belki dikişin patlamaz ama dıları doğru çıkıntı yapar çirkin bir görüntü olur sabret biraz yada karın hareketlerini yapma sırtını falan çalıştır yani ameliyat yerin gerilmesin şimdilik sonra yeni sezonda gergef gibi gereriz onu merak etme sen:)sen şimdi anneliğe odaklan bebişe ii bak öp benim için onu:ecrin_bebek:

X