elektrik süpürgesi tavsiyesi

Canım bende bunu almayı düşünüyorum.

Geçenler Gültepe'de ıKS Alışveriş Merkezi'nde gördüm..

150 TL taksitli fiyatı.
3 yıl garantili
ARZUM markası.1800W

libellee.jpg
watermark.php

süper bişii ısrarla tavsiye ederim...

Bende kızımın çeyizine uzun araştırmalar sonucu fakir in 2200 watt hepa filitreli süpürgesini aldım toz torbalı bütün aksesuarları gövdesinde taşıyan cinsten çok güzel ve kapsamlı açtım evde denedim çok beğendim tavsiye ederim....

kızlar bende dyson yada philips 9256 ergofitt i düşünüyodum.ıyi birşey olsun diyodum.Ama annemde Thomas vardı 12 senelik falandı artık çekmiyodu birde hantaldı.Fantomun emişi iyi diye Fantom Deluxe 3500 aldık anneme.Koçtaş tan 100 tl hemde 10 ay taksitle düşünün.O kadar iyi çekiyoki görünümüde fena değil tek kötü tarafı boruları plastik ve dandik ama emişi ve kullanımı süper.Süpürgesi çok kolay geldi uygun birşey isteyen arkadaşlar kesinlikle düşünün gerekirse metal borulu başlık satılıyo alıp takarsınız kırılırsa tabi.Ben de diyorum o kadar para veririm birde bu kadar iyi çekmezse acayip pişman olurum çünkü philipsi çalıştırıp elimde denemiştim.Bu kadar çekmemişti.Fantom da elim uyuştu resmen.Ama ben galiba dyson alıcam eşşek değil heralde o kadar para veripte iyi çekmezse yuh artık yani mucize isterim banane uyandığımda her yer tertemiz olsun sositososito abartıım mı ne???

dyson tek kelime ile süper biz(annem) turuncu olanını aldık diğerleri daha çok astım hastaları ve hayvan beslyenler içinmiş.tek kelime ile mükemmel halının yarısını yapıp yarısını yapmıorum mesela fark varmı die bakmak için inanılmaz fark edio süpürülmüş yerler nasıl parlak temiz oluo ayrıca diğer büyük modellerinde beğendiğin bi aparat varsa onuda teknik servisden sonra da alabiliosn bence herşey yeteri kadar mevcut ama isteyen için söledeim ayrıca filtre olayıda süper.buarada tüm parçaları 10 yıl garantili biz 1 ay önce 710'a aldık

ben arnica aldım 100 liraya ne gerek var ha öle ha böle ev süpürülüyo senede 2 defada yıkamaya gidio zaten halılar, arkadaşım 1.280TL ye aldı süpürgesini benimkinden hiç bir farkı yok aynı süpürüyor tek farkı fazla aparatı var ince uç, kalın uç, yok parke, yok ıslak, bi ton aparat ben zaten aparat falan değiştirmiyorum onu değiştirene kadar temizliği bitiriyorum herkesin kendi tercihi ama zaten her geçen gün yeni bir model çıkıyor sen birini eskitiyorsun diğerinin yeni modeline gözün kayıyor :umursamaz:

Philips HomeCare FC8732/01 aldım çokta memnunum..
haznesi çıkartıp yıkanabildiği için toz sorunu olmuyor..
çekişide çok güzel tavsiye ederim :KK34:

Arkadaşlar benimde acil süpürge almam lazım yazılanları okudum dyson un hangi modelini kullanıyorsunuz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar ben miele almaya karar verdim ama hangi modelini alacağımı bilmiyorum 360 tl ye buldum bi sitede...
yeni miele süpürge alan var mı?
Benim bulduğum miele 2120

Son düzenleme:
Kızlar fakir marka süpürge kullanan va mı?Kullanan varsa hangi model ve memnun musunuz?

Hangi elektrik süpürgesini alırsan al bir süre sonra filtesini değiştirmek gerekiyor, değiştirmessen emiş gücü azılır. paran varsa kesinlikle dyson al, sürekli teknoloji marketlerinde indirime giriyor normal fiyatından uyguna alabilirsin, alamassan philips maroton serisini güzel bir üründür.

kızlar iyi bir şey almak istiyorum.ne tavsiye edersiniz?philips marathon torbasız hepa filtreli duydum tavsiye ediyolar.kullanan bilen var mı?tavsiye edermisiniz?çünkü baya pahalı değsin yani aldığıma.sulu falan kocaman bişey istemiyorum,pratik bişi olsun.tavsiyelerinizi bekliyorum..

alerjim oldugu ve kardeşiminde alerjik astımı oldugu için su filtreliler çıkar çıkmaz aldık. ancak kabus gibi temizlenmek nedir. bilmiyor sende düşünmüyormuşsun kesinlikle düşünme derim. sonrasında arçelik toz torbasız s7424 aldık. çok memnunuz temizlemesi kolay. rahatsızlıgımızdan dolayıda hiç sorun yaşamıyoruz kesinlikle tavsiye ederim.

S 7424 (Mavi) Süpürgeler - Arçelik - Torbasız Süpürge - Süpürgeler

yahu süpürgelerle kafayı yemek üzereyım:KK43:
dyson pahalı güç yetmeyecek gıbı.offf off maratonda nasıldır bılmemkı?

X