elektrik süpürgesi tavsiyesi

ekocin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
136
0
kızlar iyi bir şey almak istiyorum.ne tavsiye edersiniz?philips marathon torbasız hepa filtreli duydum tavsiye ediyolar.kullanan bilen var mı?tavsiye edermisiniz?çünkü baya pahalı değsin yani aldığıma.sulu falan kocaman bişey istemiyorum,pratik bişi olsun.tavsiyelerinizi bekliyorum..

hepa filtrelilerin parçasını sıksık yenilemek zorunda kaldığın için devamlı para isteyen bişeymiş.
sulu hazneliler de çok meşakkatli oluyormuş.suyu boşaltmak vs.
toz hazneliler de tozu çöpe boşaltırken üstün başın toz oluyormuş.
bu yeni modeller bana göre değil sanırım.
klasik toz torbalı modellerden alacağım galiba.
tavsiyelerinizi bekliyoruz kızlar..

parana kıyarsan ıhlas auro cleanmax bıraz parcası cok ağır netten bakabılırsın ama süper bişey
bı ürün daha tavsıye etcektım ama ısmını unuttum ıyımı:roflol: aklıma gelsın hemen yazarım hatta ıhlasın yan sanayısı tuhh bee balık hafızası var bende

eski model,toz torbalı ama süper çeken bi süpürge var.15 senedir kullanıyor annem.
hala ilk günkü gibi.siemens xs dino.
bende alacağım aynısını.çok araştırdım daha iyi çeken yok.
bende arçeliğin hepa filtresi var ama hiç memnun değilim.

Dyson al phılıps maraton serilerini çok araştırdım kullanımı çok güzel emiş gücü de öyle ama filitre sorunu var hepsinde 1,5 yıl sonra tekrardan filitre almak zorundasın ve 2 filitreyle çalışıyorlar
Dyson da bu sorun yok ben daha geçen hafta aldım 740 liraya tavsiye ederim hatta bir kaç üst modeli de var onlarada bakabilirsin fiyatları 1200 lira kadar çıkıyor

Dyson al phılıps maraton serilerini çok araştırdım kullanımı çok güzel emiş gücü de öyle ama filitre sorunu var hepsinde 1,5 yıl sonra tekrardan filitre almak zorundasın ve 2 filitreyle çalışıyorlar
Dyson da bu sorun yok ben daha geçen hafta aldım 740 liraya tavsiye ederim hatta bir kaç üst modeli de var onlarada bakabilirsin fiyatları 1200 lira kadar çıkıyor
bende dyson kullanıyorum süper bişey.ömürlük temizliğide kolay.2 sene önce 1.250 liraya amıştım.verdiğin paraya değiyor,

kızlar iyi bir şey almak istiyorum.ne tavsiye edersiniz?philips marathon torbasız hepa filtreli duydum tavsiye ediyolar.kullanan bilen var mı?tavsiye edermisiniz?çünkü baya pahalı değsin yani aldığıma.sulu falan kocaman bişey istemiyorum,pratik bişi olsun.tavsiyelerinizi bekliyorum..

sene de bir filitreyi yenilemek gerekiyormuş filitre de 35 ytl dysonnn al bence aralarında 100 ytl fark var

ayyyy var yaaa başlığa iki jez cevap yazdım ne yapayım filitrenin fiyatını da yeni öğrendimm onu da yazayım dedim

dyson dc 23 ü mü tavsiye ediyorsunuz?torbasız olunca nasıl kullanılıyor anlayamadım içeriğini nasıl uzaklaştırıyorsunuz?

Bende elektrik süpürgesi araştırıyordum. Annem çeyizime Fantom halı yıkama makineli almış allahım kocaman bişey hergün bozulsun diye dua ediyordum neyseki bozdum:lepi:
ama şimdi sizin tavsiye ettikleriniz 750den başlıyor fiyatları bu kadar pahalımıymış bunlar Arçelik 350TLden başlıyor çok mu kötüdür sizce. Kadfam karıştı ya keşke bozulmasaydı:gitme:

internetten mi almayı tavsiye ediyorsunuz yoksa direkt mağazasından mı.büyük mağazalardan mı yoksa bayiilerden mi.
kafam karıştı nereye bakacam ben???????????

bende libelle kullanıyorum... minicik ama yaptığı iş büyük. biraz pahalı ama deyiyo o paraya tavsiye ederim... demosunu izleyin almamak içten değil...

X