Birinin kadını olmak istiyorum..

E

EU2

Ziyaretçi
Birinin kadını olmak istiyorum..
Başka hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta!

Biraz korunmak, biraz şımarmak...

Bir kaç çeşit yemek yapmak, sokaklarda sıkı sıkı elini tutmak, saate aldırmadan ve aa geç olmuş kalkalım demeden film izlemek , bi yerlerde çay içmek, Pazar sabahı kahvaltısı etmek uzun uzun, sahilde yürüyüş yapmak gibi küçük heveslerim var!

Neden mi?
Herkesin eli tutulmaz,
herkesle film seyredilmez,
herkesin kadını olunmaz da o yüzden!

İçinden gelmeli...
Hücrelerine kadar hissetmeli, dna"larına kadar bilmeli insan!
Düşünerek emin olunmaz, bir anda ya olunur ya olunmaz.

Kek yapmayı da öğrenmek lazım aslında bi ara! Sana kendi ellerimle yedirmek sırf senin için yapmak ve sana ellerimle yedirmek

Sabahları uyandığımda telefonumda "günaydın sevgilim" mesajları görmek yerine günaydın sevgilim diyerek öperek uyandırmanı istyorum, Gün içinde Çok özlersem dayanamayıp gidip sarılmak istiyorum. Dayanamamak istiyorum doya doya sürekli sarılmak istiyorum !

Çalışırken, düşünmek istiyorum sonra onu akşam olsunda biran önce eve gidip başbaşa kalmayı düşünmek istiyorum akşam eve koşa koşa gitmek istiorum ! Aklımda olduğu için gülümsemek istiyorum ara ara... Gülümsediğim için ve akşamın olmasını istediğim için daha çok çalışmak...

Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi, biri sevsin istiyorum beni, hiç sevilmediğim gibi...

Biri o kadar çok sevsin ki beni, hatalarımı da sevsin istiyorum!
O kadar çok sevsin ki; hata yapmaktan ödüm kopsun!

Kıskansın istiyorum biri beni! Sorsun istiyorum "neredesin" diye, "Hımm kim aradı bakayım" diye! "Biliyor musun ne oldu?" ile başlayan heyecanlı cümlelerle evimizde bol bol sohbet etmek istiyorum günün özetini geçmek birbirimizi dinlemek yada ben susuim sen anlat çünkü bunu çok seviyorum biliyorsun seni izlemeyi . Ben de her seferinde sanki bahçeyi kazmışımda hazine bulmuşum gibi heyecanla ve öneminin üzerine basa basa anlatırım ya, dinlesin işte. "Ya, evet, çok mühim bir şeyler olmuş" falan desin bir de sonunda... zaten bu hep böle olur sonra gülüşürüz ama bunları bi cafede yada resturantta değil veyada telefonda değilde evimizde başbaşa ya otururken yada kahvaltı ederken yada uyumadan önce yatağımızda uyku öncesi sohbet ederken olsun istiyorum

Birinin elini tutmakla, birinin elini, sıkı sıkı tutmak arasında çok fark var!
Ya tutarsın ya da tutmazsın ya da, tutmuş gibi yaparsın işte.
Ben yapmam!
Bunu zaten bilirsin.
Kimin elini tutacağını yani.

Birinin kadını olmak istiyor canım; biraz korunmak, biraz şımarmak...

Sen Bunu Çok iyi Biliyorsun en iyi bilenlerdensin BEN SENİN KADININ OLMAK İSİTYORUM:asigim::nazar:

benim anlattı döktüm kelimeleree ,sende dök bacım :):)

yazı alıntımı, sanamı ait. ama çok güzel. sevgiler...

bazı yerleri alıntı , bazı yerlerini değiştirdim kendimde bişiler kattım canım...

gerçekten yaznının senn içinden geçenler olduğunu anladım.. çok gusel yazmışsın cnm..umarım birgun isteğin gerçek olur..hatta biran önce :)

gerçekten yaznının senn içinden geçenler olduğunu anladım.. çok gusel yazmışsın cnm..umarım birgun isteğin gerçek olur..hatta biran önce :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

Canım ruhuna sağlık maşallah rabbim sizi nazardan korusun we hep böyle güzellikler olsun hayatınızda okurken heyecanlandım kimbilir sen nasılsındır hep böyle ol canım rabbim bozmasın mutluluğunuzu sewgiyle kalın:1hug:

X