Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

redwind

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
12
0
merhaba arkadaşlar bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum artık üye olayım dedim :) biliyosunuz ki artık yaz geliyo :) tabi benim de tatile gitmeme bi 40 günlük falan bi zaman kaldı.. lütfeeeen bana yardımcı olun sizin yardımlarınıza çok ihtiacım var bana 40 günde yapabileceğim kesin işe yarayacak şeyler söyleyin:KK43: özellikle alt bacaklarımı inceltmek istiyorum.. ayrıca basenlerim de var kilodan kaynaklı değil vücut yapım böyle aslında boyum 175 ve 57 kiloyum ama alt bölgem böyle üst bacaklarımı sporla biraz inceltebildim artık pek bir sorunum yok ama basenler ve alt bacak incelmiyor :KK43: :KK43: :KK43: şekil bozukluğum yok bacaklarım gayet düzgün ama kalın işte..spor salonuna da gidemem hiç vaktim yok.. nolur yardım edin noolur kotlarımı özledim been etek giymek istiyorum :KK43: çok araştırdım ama bütün nette aynı egzersizleri vermişler.. lütfen lütfen lütfeen :Saruboceq:

ayy cnm aynı sorun bendede var..alt bacaklarım ve basenlerım incelmıyo..:a015:..fiziğim çok düzgün aslında..ama ben o kalın bacak ve basenlerım yüzünden etek giyemıyorum...lütfen yardım edın ne yapsak incelir orasıı..:1no2:benneyaptımki

evet yaa..gerçekten çok sinir bozucu bi durum..kremle olucak iş midir bu? öyleyse hemen alırım yani zaten düşünüyorum artık çünkü ne yapsam olmuyo bari ona tavsiye istiyorum barbara bort- biominera- guarana üçünden birini düşünüyorum..spor- diyet ı-ıh olmuyo çünkü.. ='( nolur ya 40 günde nasıl düzeltirim ben bu fiziği.. :-{

korkutmak gibi olmasın ama alt bacak kalınlığı benim bildiğim genetik...ne kadar zayıflanırsa zayıflansın istenilen kadar incelmiyor :1no2:....

ya peki bu biominera ne derece etkili olur? ve nerde bulabilirim? kendi başlığında da sordum ama cevap yok ={

biominera bende yeni satın aldım ablama istanbul korse merkezinden sipariş verdim ertesi gün geldi fiyatı 89 ytl bılgınıze

Biominera nedir arkadaşlar.Yoksa yine sonuçsuz vaatler den biri daha mı.Ben uzmanı değilim ama bacak kasları zayıflamaz.Adı üzerinde çünkü onlar kas.O yüzden de olduğu gibi kabul etmek.Bende de bacak kalın ayak bileklerimde öyle.Giy eteğini kendine güven salına salına dolaş.O zaman bacak kalın da olsa olmasada sorun değil.
Ancak Kaslarını kullanmazsan bacak zayıflar bacağı kırılıp alçıya alınan insanların alçıları açılınca bacaklarının inceldiğini biliyorum.O yüzden olmuyor maalesef.
Ama bu konuda birşey bilen varsa bildiğini bizlerden sakınmasın lütfen.Sonuçta yanılmayı da çok isterdim yani.

Merhabalar, redwind benimde bacaklarım kalın ve hiç hoşnut değilim bu durumdan..bir yöntem duydum ve bunu denemeye basladım..fakat en az 1 ay sonra etki edecektir tahminimce..istersen biraz sabret deniyim, işe yararsa anlatıyım, umutlandırıp sonrada üzmek istemem...bugun 3. gunum ve aslında önce ölçmem lazım bir an önce. ölçüp 1 ay sonraki ölçülerle karşılaştırmam lazım..umutluyum inşallah önerebilirim ..hihoyyyt

Bnm bacaklarmda kalın diil ama dolgun. Ztn öle ince carpık bacakda istemem. Bn memnunum halimden!

Merhabalar, redwind benimde bacaklarım kalın ve hiç hoşnut değilim bu durumdan..bir yöntem duydum ve bunu denemeye basladım..fakat en az 1 ay sonra etki edecektir tahminimce..istersen biraz sabret deniyim, işe yararsa anlatıyım, umutlandırıp sonrada üzmek istemem...bugun 3. gunum ve aslında önce ölçmem lazım bir an önce. ölçüp 1 ay sonraki ölçülerle karşılaştırmam lazım..umutluyum inşallah önerebilirim ..hihoyyyt

tamam, umarım işe yarar:)

----------------------------------------------------------

ya evet, benim de öyle kompleks boyutunda bi durumum yok ama işte daha ince daha iyi gibi..hani hiçbiri olmasa, en azından basenlerimin geniş olmamasını isterim.:1rolleyes:

sporsb003.jpg

Twist shape stepper bunun için yaratılmış bi alettir..
Kullanıyorum ve çooook memnunun basen masen kalmadıı

kızlar basen eritmek için deniliyor ki basenlerinizi duvara vurun 100 sag 100 sol hergün böyle yapın deneyenler ve sonuç alanlar var bazıları 2 haftada bazıları 1 ayda büyük değişiklik oldugunu söyluyorlar bende dün başladım bu yazı kk'de baska bir başlık altında var bnde burada görüp uygulamaya basladım...

O kalça için değil miydi? evet o yöntemi ben de duydum ama kalça için deniyordu. Benim de basenlerim geniş yürürken sallanıo fln ayyyy gerçekten sinir bozucusenağlama ama bnm sanırım yapıdan kaynaklanıo bnm gibi olan arkdşlar vardır iç tarafta ve en üstte böyle birikinti şeklinde ne yapsam gitmioooosenağlama

slm kızlar. acaba bacak inceltme işiniz nasıl gidiyor?benim de bileklerimden yukarısı kalın ve bende çok zayıf olmama ragmen etek giyemiyorum :umursamaz: denediğiniz yöntemleri ve etkisini paylaşırsanız sevinirm..kolay gelsin hepimize. hihoyyyt

siyamarzcım yaa şu yönetminden bizlere de bahsetsenn çok iyi olur aslında.. hiçbişey yapmadan durmaktansa en zından denerizz.. olursa olur olmazsa napalımm.. üzülücez die düşünme yani olmazsa..
bu arada ben de sorunumu paylaşıyım.. zamanında çooook uzunca yürüyüşler ve yanlış spor yapımından dolayı üst bacak kaslarım fazla gelişmiş durumda.. baya kalın duruolar.. çıkıntı gibi bi kas var hani tam ön kısımda.. yandan o kdr kötü görünüo ki.. :KK43::KK43:
napıyım bilemiorumm.. alçıya alınan bacaklarda o sorun düzelio bi tek benim de gördüğüm kadarıyla.. hiç kullanmamak mı gerek bacak kaslarını??
yağ olsa diet ve egzersizlerle iş çözülür ama benim sorun çok kötü yaa nası çözebilirimm?? yardım ederseniz çok sevinirimm arkadaşlarr..
millet kas geliştirmeye çalışıo bense olan kası eritmek istiroumm..

ince bacakları napçanz kızlar ööle çırpı gibiii valla bn bacaklarmdan çok memnunun kalın kalın =)) herkesde beğenr minilerimide çıkarmam ayağmdan önmli olan sellt olmasn şükür ki onlarda geçti =)) ama kalın bacak kadını kadın gibi gösterio yanii kadın dediin basenli olurr anacm kalçalı olr =))

arkadaslar su aletler sadece bacakta ve kalçada olan yağları eritir bence ve spor kasları inceltmez geliştirir.. kendimizi böyle kabullenmeliyiz bence kas seklimiz ve yapımız kalın bacaklara sahp olmamızı etkliyo ne yapsak caresis ... sevelimm onlarrııı opuyorumnanaktan

O kalça için değil miydi? evet o yöntemi ben de duydum ama kalça için deniyordu. Benim de basenlerim geniş yürürken sallanıo fln ayyyy gerçekten sinir bozucusenağlama ama bnm sanırım yapıdan kaynaklanıo bnm gibi olan arkdşlar vardır iç tarafta ve en üstte böyle birikinti şeklinde ne yapsam gitmioooosenağlama

hyrrrrrrrr... kesinlikle kalçanızı öyle duvara falan vurmayın.. ben fitness hocama sormuştum ve sakın deneme sarkık kalçaların olur demişti. Basen için etkili olablir ama başka bi yerlerimizden olmayalım, allah vermiş saklayamayız ya yerimseniben

X