Araba kullanmak istiyorum.....

arkadaşlar ben baya ilerlettim artık korkmuyorum istop ettirmiyorum geri kaçırmıyorum vites değiştirirken zorlanmıyorum en önemliside arka koltuğa çocukları atıp arkadaşıma gidebiliyorum park olayını da halledebilirsem tamamım değilmi:)))

arkadaşlar ben baya ilerlettim artık korkmuyorum istop ettirmiyorum geri kaçırmıyorum vites değiştirirken zorlanmıyorum en önemliside arka koltuğa çocukları atıp arkadaşıma gidebiliyorum park olayını da halledebilirsem tamamım değilmi:)))

park en kolayı alzen, sen büyük olan işleri başardın, parkı da pratikle halledersin bir iki günde, belki o kadar bile sürmez. otoparkta al çöp kutusunu, ya da öyle bir yer bul, bir taraf duvar bir tarafk çöp kutusu dene defalarca rahatça girip çıkmayı, sonra eğimli yerlerde dene, bak gör kalıyor mu sorun falan:)

ben de şimdi eski mesajlara bakınca daha bir garip hissediyorum, tüm arkadaşlara örnek olsun bu gelişmeler :KK9:

park en kolayı alzen, sen büyük olan işleri başardın, parkı da pratikle halledersin bir iki günde, belki o kadar bile sürmez. otoparkta al çöp kutusunu, ya da öyle bir yer bul, bir taraf duvar bir tarafk çöp kutusu dene defalarca rahatça girip çıkmayı, sonra eğimli yerlerde dene, bak gör kalıyor mu sorun falan:)

ben de şimdi eski mesajlara bakınca daha bir garip hissediyorum, tüm arkadaşlara örnek olsun bu gelişmeler :KK9:

ayy ciddimi o kadar kolaymı yaaa inşallah onu da hallederim çok mutluyum çooookkk:)))

Bende bugün araba sürdümmmm çok güzeldi ve süperdiii.Otomatik araba kullanmak büyük rahatlıkk..:KK52:
çok güzel canım araba kullanmak ben iki üç kere kullandım geçen hafta otomatik viteste arabanın başına geçmek daha kolay ama park etmeyi öğrenmek lazım kalabalık bizim burlar iki arabanın arasına park etmek gerekiyor.

ayy ciddimi o kadar kolaymı yaaa inşallah onu da hallederim çok mutluyum çooookkk:)))

tecrübeyle sabittir:) duvara çok yanaşma ama ya da ilk sefer biri olsun sana yön verecek, park sensörün yoksa. ya da plastik çöp kutusuyla çalış zarar gelmesin arabaya da:) sadece aracını tanı, yandaki aracın neresine gelince tam kırman lazım direksiyonu onu deneye deneye tam oturt kafana, sonra da gel müjdeyi ver:KK66:

çok güzel canım araba kullanmak ben iki üç kere kullandım geçen hafta otomatik viteste arabanın başına geçmek daha kolay ama park etmeyi öğrenmek lazım kalabalık bizim burlar iki arabanın arasına park etmek gerekiyor.

yukarıda dediğim gibi araba olmayan 2 şey arasında deneyin önce defalarca, sonra zaten alışacaksınız. internette videolar falan da bulup izleyebiirsiniz fikir olur, sonrası aracınızın boyutlarını tanımakla ilgili sadece.

2 gündür bana noldu anlamadım berbat dönüşler yapıyorum araba bi sağa bi sola zor topluyorum direksiyonu nazara mı geldim yav :KK43: çok yorgun çıkyıorum işten kafam da dalgın oluyor acaba onunla ilgili olabilir mi ki ?

SİNİR OLUYORUM!!!

kapımın önünde duran arabam birilerinin bir yerlerine batıp batıp duruyor. önce silecek kapattılar şimdi de dikiz aynalarımı kapatmışlar !!! sabah indim ikisi de kapalı. hayır düzgünce park etmişim işte derdiniz neyyyyyyy

işin kötüsü arabayı iş yeirmin oraya bırakırken yoldan olan tarafın dikiz aynasını kapatmıştım. alışkanlık sürtmesinler diye yapıyorum. akşam çktım işten çıkardım arabayı biraz gittim aaa sağ ayna kapalı!!!! ışıklara kadar öyle gittim. ışıklarda el frenini çektim aynayı uzanıp açtım ama sinirden elim ayağım titriyor bir günde 2 kez olunca...

birileri beni fena halde kıskanıyor bunu anladımm. arabam bir taraflarına girip girip çıkıyor musibetlerin :Q

ehliyetimi alalı 3 gün oldu.bugün bir kez stop ettirdim diye eşimden yemediğim laf kalmadı.ağlayarak indim arabadan.iyice soğuttu beni.panik yaptırıyor.konuşmuyoruz şimdi.küstüm ona konuşmam da artık :KK43:(

X