yardım eder misiniz?

sevgiseLi_88

♥ Eylül'de GeL! ♥
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
797
0
slm arkadaşlar... Ben geçen hafta ayın 20sinde adet oldum 27sinde bitti 1 hafta erken oldum yanlız, şimdi de 3 gündür kahverengi akıntım var kesilmiyo ama azar azar devam ediyo sizce bu ne olabilir ilk defa başıma geliyo ve korkuyorum adet düzensizliğim de yok benim bilgi verir misiniz?

sters ıle alakalı olabııyor genç kızken bendede olur baharda özellıkle havalar degişiyor

adetın dusensın olması demek 21 gunden az 35 gunden fazla ara verılıyorsa o zaman adet duznesız oluyor + - 5 gun çok onemlı degıl takma kafana tatlım
eger tuylenme olursa ve dedıgım gunlerde 21-35 gun aras olmazsa dr gıdersin
sayarkende adet oldugun gunden ıtıbaren sayarsın 21-35 gunu

sters ıle alakalı olabııyor genç kızken bendede olur baharda özellıkle havalar degişiyor

adetın dusensın olması demek 21 gunden az 35 gunden fazla ara verılıyorsa o zaman adet duznesız oluyor + - 5 gun çok onemlı degıl takma kafana tatlım
eger tuylenme olursa ve dedıgım gunlerde 21-35 gun aras olmazsa dr gıdersin
sayarkende adet oldugun gunden ıtıbaren sayarsın 21-35 gunu

Yanlız benim adet düzensizliğim ilk oldu mevsimden kaynaklı diyelim peki neden 1 hafta sonunda normal adet günümde kahverengi leke neden sürekli geliyo bugün 4. günüm panik oldum dktora da gtmek istemiyorum :KK43:senağlama

Geçendede ben böyle bişey yaşadım.Gerçekten çok moral bozuyo.Reglimden 12 gün sonra aynen dediğin gibi akıntım oldu.4 gün sonra bitti.Sonra 32 gün sonra tekrar regl oldum.Sonunda bu sefer normal gününde geldi.Tamamen psikolojikmiş benimki annem ameliyat olmuştu o aralar heralde çok etkilendiğimden olmuş.İlk defa başıma geldi ve çok fazla moralimi bozmuştu eminim sende öylesindir.Düzelir merak etme.a.sOlur böyle şeyler arada.En azından ben artık günümde regl olduğumda üfleyip püflemek yerine şükrediyorum herşey yolunda diye.:icecream:

ecmelze çok teşekkür ederim paylaştığın için kaydirigubbakcemile5 dün öğleden sonra her şey yoluna girdi çok şükür Allahım herkezin yardımcısı olsun... Dualarım kabul oldu...:sm_cool:

benimde başıma öyle bir şey gelmişti 2 ay önce adetim bitti ve kahverengi akıntım oldu takiii diğer adetime kadar sonra adet oldum tekrar kahverengi akıntım oldu ve bu sefer dr gittim kanamayı kessin diye ilç verdi ama geçen ayki o kanamamda aşırı kan kaybetmiş olacağımki kan hapına başlattı dr.şimdi tekrar adeti,m ama yine olacak diye çokk korkuyorum çünkü benim o kanamalarım sanırım klomen kullandığım için olmuştu ve tekrar başlayacağım yarın bakalım neler olacak....

geçmiş olsun baby çok şükür benim 4. günün sonunda geçti rahatım şimdi inş. bi daha yaşamam aynı şeyleri...:Saruboceq:

ahh kızlar ahh ben ne diyimm adet oldugumdan beri düzensiz.. her zamanda kahverengi gibi sıvı geliyor.. doktorum ilac verdıgınde bı kac ay düzeliyor hapı bıraktıgımda yine aynı 4 5 ay gelmediği oluyor.. usandım walla bu durumdan yaa mafoldumben buna da şükür yinede beterin beteri var napalım :a015:

merhaba benim kanlı kahverengi akıntı oldu ilk kez bugün ve adet başlangıcı değil geldi ve bitti çünkü.yorumlarınızı bekliyorum:KK43:((

enfeksiyon, myom, polip gibi birçok nedeni olabilir, bir kadın doğum uzmanına görünmeni tavsiye ederim, bekarlar genelde çekinirler vajinal muayene yaparlar diye ama yapmıyorlar ultrasonla bakılır hiç değilse, en azından tekrarlarsa gitmeni öneririmşutarafagitti
geçen sene benim de oldu myom çıktı sonra tekrarlamadı

slm arkadaşlar... Ben geçen hafta ayın 20sinde adet oldum 27sinde bitti 1 hafta erken oldum yanlız, şimdi de 3 gündür kahverengi akıntım var kesilmiyo ama azar azar devam ediyo sizce bu ne olabilir ilk defa başıma geliyo ve korkuyorum adet düzensizliğim de yok benim bilgi verir misiniz?
ya hamilesin yada birkaç aya kalmaz jamile kalabilirsin gibi geldi bana

X