Saç Şekillendiriciler Braun es3 boyal salar iin sa dzletirici yada braun es2 sa dzletirici hangisi

plnhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
774
1
39
arkadaşlar braun un hangi modeli sizce daha iyi ikisi arasında kararsız kaldım es2 yi çok iyi diyorlar ama es3 te iyi galiba yardımcı olur musunuz??

iki modelde aynıymış canım ben çok araştırdım tek farkları es3 boyalı saça özelmiş çok para verip de es3 almaya gerek yok derim ben

evet canım ben de öyle düşündüm sadece es3 te saç tipine göre ısı seçeneği gibi birşey var onu anlayamadım o yüzden tereddütte kaldım

arkadaşlar braun es3 aldım daha alalı 1 ay bile olmadı iyon özelliğine bişey oldu artık o ses çıkmıyor bu kadar çabuk mu bozuluyor kullananlar varsa yazabilirlermi acaba sizlerin de başınıza geldimi?

ben de memnunum ama iyon özelliğine birşey oldu çıkan o ses çıkmıyor şans işte servisine göstereceğim

canım bu konuda dili yanan benimdir heralde sırnaşık şey
ben ocak ayında 110 liraya önce iyon özelliği ve saç rengini koruyor diye gidip es 3 aldım ilk çıktığı zaman almıştım ve çok ucuzdu kuzenimde es 2 almıştı ama ben onun bi üst modelini aldım dolduruşa gelerek ve iğrenç bi makina beş para etmez öyle bi ses çıkarıyor ki anlatamam üstelik derecesi yok ve saçı fena derecede kabartıyor ben aldığım gün değiştirdim o kadar ısrar ettiler değiştirmeyin bu daha iyi diye ama berbat bişey ... es2 daha güzel görünüş ve özelliek olarak es 3 e sakın aldanma onun es2 den tek farkı saç rengini koruyormuş hiç te bile es 2 nin ısısı da çok yüksek oluyor ve saçların kırılmasını geciktiriyor kesinlikle es 2 aL paranı kaptırma es 3'e sonra sn de benim gbi çıkardığı sesten dolayı değiştirmek zorunda kalırsın !şakkıdı

Son düzenleme:
ben de memnunum ama iyon özelliğine birşey oldu çıkan o ses çıkmıyor şans işte servisine göstereceğim

canım o sesin çıkmaması için sen bi düğmeye sürekli basılı tutmuşsun kuLLanma kLavuzuna bak bence onun bi düğmesine bas çıkar o ses ama bence es2 aL hata etmişsin delikafadulden:1closedeyes:

canım es3 alacağına es2 alsaydın es2 hem daha ucuz hemde daha iyi yapıyo saçları ben es3 alıcaktım kadın dedi "ona boşa fazladan para vermeyin ikiside aynı görevi görüyo sadece es3e boyalı saçlar için diyolar ama diğerinden hiç farkı yok es2 daha iyidir" dedi

Son düzenleyen: Moderatör:
ya arkadaşlar ben çarşıya gittim sordum es 2 alcaktım param yetişmeyince eve geldim. bir gün sonra babam bana süpriz yapmış almış gelmiş ama es3 almış babama sordum dediki saçın boyalı deil ama ileride boyatırsın die bunu aldım dedi ve ben dün akşam denedim ama kabardı biraz ve iyi olmadı dipleri sizde böyle yazınca geri kafam karıştı acaba bunun yerene degiştirip es2 mi alsam ne desiniz
:KK43:

ben es3, çok yakın arkadaşım da es2 kullanıyor, ikimiz de gayet memnunuz...

X