sevgilinizin veya eşinizin cep telini karıstırırmısınız?

arwen85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
500
19
38
sevgilinize hiç bunu teklif ettinizmi...ben rehberine bakmayı riica ettim zorlamadım bile ama gstermedi..telefonu kapattı ve rehberinde beni üzen şeyler olabilecegini söyledi ve bu ilişkiye zarar vermek istemedigini syledi..bugun olmaz ama istersen yarın veriyim istersen 1 ay sende kalsın dedi..istersen numaramı degiştiririm dedi..aslında bir yandan da seviniyorum cunku benım hiç hatam olmadı bu ilişkide.arkındamısın ben cok yoruldum benı yordun dedim..bilmiyorum şimdi gunde en az beş kere arıyo evden bile..işe gitttiginde bile arıyoo artık..cok ilgili bana..onun yedigi haltlar yüzünden herhalde..bazende diyorum benı sevmese bu yedkleri haltlar meydana cıktıgında bu kadar ugrasmazdı benımle herhalde bana kendini kanıtlamak için..belkide bana deger veriyo cok..bende dedmki hep senın yüzünden sorunlar cıkıyoo.artık yeter dedim..ne olur benı sevmekten vazgecme..aklına takma hiçbişeyiii..düşüncelerin ne olur degşmesin bana karsı fln birsürü şey sylediii...yaa ne sorunlu bir ilişkim var benım..ilişkiye emek harcamak bu benım yaptıgım olsa gerek..:mymeka:

Evet gayet rahat ßir $ekilde yaparım....O da ßenimkini......Ne demek seni uzecek ßir $eyler görürsün faLan....Güven meseLesi kaLpte oLur, telefon parçasında değiL...

eşimin telefonuna sormaya gerek bile duymadan bakarım, o da benimkine bakar
sevgiliyken de aramızda hiç problem olmazdı bu konuda
seni üzecek ne varmış ki telefonda ??

bende bakarım zaten aşkım hemen kendi verir çantana koy aşkım der:nazar:

seni üzecek şeyler kız isimleridir ne olucak başka..

bazı kızlar varmıs galibaaa bilmiyorum kiiii onları grüp kafama takmamı istemiyomuss..bende bilmiyorum ki benı aldatıyo galibaa belkide aldatıcaktıı ama söyleynce engel oldum herhalde erkekleri anlamk zorr

Yahu neden öyle bişeye ihtiyaç duyayım ki?bana göre güvensizliktir,güvenmediğim adamla da işim olmaz..Ama gerçekten herhangi birşey için gerekiyosa bişey demez benim erkek arkadaşım.ki ben genelde saygımdan 'bakıyorum ...' der öle alırım onun eşyalarını.Biriyle birlikte olunca onu malınmış gibi görmek pek hoşuma gitmez benm :sm_confused:

bende bakarım telefonun sevgılımın onceden her bulusmamızda kurcalardım sonraları aklıma bıle gelmemeye baslamısdı telefonuna bakmak onun ama ısterım hıc bı zamanda bakma falan demez arada bı huylandırır gıcık etmek ıcın ama verır yanı cok sınır bozucu madem senı uzecek bunu bılıyo da neden telefonunda tutuyo baska kız numaralarını bu erkekler neden elındekını kaybedınce anlarlar kı degerını ılla burunlarını surtmekmı lazım yaa:mymeka:

hayır ona saygızılık ettigimi düşünmüyorum...cunku bakabilirmyim diyee sordum ben sadecee iyikide sormusum..ama göstermedi o başkaa..gstermedigi içinde yiki somusummmm...

aklıma gelırse alırım hiç bişey demez... oda benımkıne bakar bişey demem..

sevgilinin yaptıgı yanlış elbet.. şimdimi aklına gelmıs yedigi haltlar,sen farkedene kadar mı..
iyice burnunu surtmem şart dıye dusunuyorum.. :eek:klava: yada sevmıyorsan bundan sonra devam etmenın bi anlamı yok..

hayır ona saygızılık ettigimi düşünmüyorum...cunku bakabilirmyim diyee sordum ben sadecee iyikide sormusum..ama göstermedi o başkaa..gstermedigi içinde yiki somusummmm...
canım benm mesajıma söylüyosan ben genel yazdım,yani hayatımıza biri girdi diye herhaltını kafamıza göre alıp-karıştırıp,adamı malımız gbi görüyoruz sanki ..ben sormayı tercih ediyorum hertürlü,'benim için' saygı bu bi nevi,sen saygısızlık etmişsin demedim yani sengözlerimebaksanab neden yarın vereyim dediğini ben de anlamadım,göz göre göre dur ben şu rehberi bi ayıklayayım fazla kız kalmasın mı dio yani :uhm: nedenini sormadın mı,ben olsam öyle dedikçe daha beter irdelerdim,enazından merakımdan.. sırnaşık şey

işte benimle birlikktee diyee onun sahibi olarak kendimi görmüyorum..sordum bakabilirmiyim diye rica ettim..üstelemedim bile neden gstermedin diyee..hiç bişey demedim..sadece bu yaptıgının üzülmemi istemedigini söyledi..ama bir bakıma mutluyum belkidee burnu sürtüyooo..

genelde kaybetme korkusunu yaşamadan akıllanmıyolar zaten :1no2: ama senle birlikteyken neden böyle şeylere devam ediyoki?yani cezasını çektikten sonra,ben de öyle şeyler olmamış gibi davranabilirim diyebiliyo musun mesela :uhm: nekadar zamandır birlikteydiniz?nebileyim ben çok çabuk güvensizleşiyorum galiba yahu sırnaşık şey

bu benı ilk üzüşü degil 2 hafta oncede yalanını yakalamıştım zaten..güvenım biraz gittigi içn bunu taklif ettim zorlamadan..ister istemez güvensizlik oluyo cunku...bunuda affettim bilmiyorum daha neleri cıkıcak..ama benı gercekten seviyo herhalde ki gitmemi istemiyooo bunu düşününce tüm üzüntülerm güvensizligim gdiyoo cunku bende onu cok seviyorummm ben salakım galibaa.. 8 ay olduu

canım senın baska bı konu daha vardı sanırım
o ne oldu bakamadım ama
bıraz kendını dınlendır canım bu cocuk senı yormus bıraz bence
bıraz sen gızemlı ol bay populer oldugunu hıssetmesın
ya bende bakmadım daha ısteyınce ne der bılemıyorum

sırnaşık şey öyle deme yav,aşk bazen mantık sınırlarını zorlatır normaldir.. yerimseniben ama eğer devam etmek istiyorum diyosan ciddi süründürmen gerek.hani bu son,bişey daha yaparsan beni bulamazsın mesajını alsınki,en azından bundan sonra sorun çıkmasın a.s.

kocacığımın telefonunu her aklıma estiğinde alır karıştırırm.

hiç bişy demez. aklıma takılan herşeyi sorarım. çünkü onun telinde her no kayıtlı değildir. hiç sorunda olmadı.. en doğal hakkım.. bizim birbirimizden ayrı özeli olamaz ki..

ben karıstırmam ama arayanlara göz ucuyla bakarım,
o da aynı sekılde, yanlıs bır sey hıssedıyorsam kavga cıkarrım

:eek:klava:

bu benı ilk üzüşü degil 2 hafta oncede yalanını yakalamıştım zaten..güvenım biraz gittigi içn bunu taklif ettim zorlamadan..ister istemez güvensizlik oluyo cunku...bunuda affettim bilmiyorum daha neleri cıkıcak..ama benı gercekten seviyo herhalde ki gitmemi istemiyooo bunu düşününce tüm üzüntülerm güvensizligim gdiyoo cunku bende onu cok seviyorummm ben salakım galibaa.. 8 ay olduu

kız sen ayrılmadın mı daha,
hıc guzel bır sey duyamıcak mıyız sevgılınle ılgılı hala da cıkıyorsun sevıyorum salagım falan dıyorsun sal ipinii.. :nazar:

Ben telefonu kurcalamak amaçlı karıştırılmasını doğru bulmuyorum Yani bi hata bi yanlış ortaya çıkarmak ister gibi. Bence insan güvenmeli sevdiğine eşine. Telefon karıştırmak güvensizlik belirtisidir. Ama karıştırmadığın halde adam sürekli bişey varmış gibi telefonunu kaçırırsa o olmaz işte. O hoş değil. Karşılıklı güven olmalı. ıllaki herşey telefondan anlaşılmaz adam 2 telefon kullanır birini saklar veya telefonunda hiçbişey yoktur ama dışarda hertürlü şeyi yapıyodur. Yani neticede güven çok önemli bence.

X