Bursa da tavsiye edebileceğiniz Diş Hekimi var mı?

Teyfik Yaşar'a ben de dolgu için gitmiştim, çok iyiydi gerçekten... Ama şimdi laminate veneer yaptıracağım. O yüzden araştırma aşamasındayım. Dentatürk'le de görüşeceğim önümüzdeki hafta...

laminate tek diş 300 lira bence çok.ben 5 sene ortodontik tedavi gördüm,tellerim çıktıktan sonra dişlerim yine yamuldu ama doktorum okadar soğuk ve ilgisiz ki,parayı alırken çatır çatır aldı,tedavi bitince yüzüme bile bakmadı.dişlerim hala iğren.diş etlerim şiş,bi tuhaf.bende laminate düşünüyorum ama zaten 3000 dolar tellerime verdim,şimdi 6 dişe yaptırsam 1800 lira da onlar tutcak,yok diş etleri yok dolgu falan derken tellerle birlikte toplam 10 bin lira para harcamış olcam . yok mu bunun daha uygun bi adresi yaa :gitme:

ayrıca yıllarca gittiğimiz aile doktorumuz var diş hekimi.kendisi çok ünlü bi doktordur bursada.ismini burada görmediğime çok şaşırdım.adnan oya.

Banu Derya Kocaefe'yi tavsiye ederim. Eskiden annem giderdi, daha sonra annemin tavsiyesi ile eşim de gitti çok memnun kaldı.

bilen arkadaşlar, dentatürk ün fiyatları nasıl uygun mu, dolguyu kaça yapıyorlar acaba ? dişim çok ağrıdı bugün boshayallersmile

Fiyat olarak orta üst diyebileceğim ama işçilik olarak kendine güvendiğim barış akay var , postane yanında yukarı çıkarken hemen sağda

bende ortodontist diş hekimi arıyorum ama hep farklı isimler yazılmış.kime gitmeli acep???:26:

bursada murat ocakoğlu yu tavsiye ederim diş konusunda doğala çok yakın dişler çıkartıyor..heykelde kafkasın biraz üstünde kapalı otopark yanında tavsiye ederim

valla ebru temizkan ı tek geçerim ,git konuş bilgi al kesin memnun kalırsın

t

Son düzenleyen: Moderatör:
cok tatlı bı kadın:) ama pahalı bence yınede gıt sor bı

evet pahali cok az ama dedigi surede bitiriyor.bir arkadasim semin abla dan da fiyat almisti daha ucuz diye baska yerde taktirdi semin camasuvi sonmez(semin abla demedim:-))ona 1 sene civari demisti obur ortodontist 1.5 sene sure vermisti 2.5 seneye yaklasiyor hala bitmedi.simdi kafasini taslara vuruyor hatta semin abla ya beraber geri gittik sizde devam edelim diye ortodontistiniz var ayip olur dedi geri yolladi simdi arkadasim kara kara dusunuyor ne yapicam diye:-(((tatli olur mu lokum o lokum:-))

Hamdi Kalelioğlu'nu öneririm. Sonuçlar çok kaliteli. Muayene sırasında çok rahat edersiniz. Çok kibar sempatik bir insan. Ücreti çok düşük değil ama paragöz değildir.
Umarım istediğiniz gibi olur dişleriniz.

X