Bursa da tavsiye edebileceğiniz Diş Hekimi var mı?

eskiden sırameşelerdeydi vardı ,geçengün oradamı yine diye baktım taşınmış onu adını hatırlasam bi. o çok iyi, işinin ehli doktordur onu tavsiye ederdim

Doç. Dr. Murat Metin' i tavsiye ettiler. (Bursa - Altıparmak'taymış muayenehaesi) Ne yapacağımı da bilmiyorum. Bir yandan para önemli değil diyorum ama çok uçuk fiyatlar söylüyorlar 20'lik çekimi için. Dentatürk 495 lira dedi, birkaç özel muayenehaneyi aradım 400 - 500 liradan aşağı fiyat vermiyorlar. Nildent 200 lira dedi epey de ilgilendiler ama ordaki doktor da çok tecrübesiz geldi. Korkuyorum ondan da işi yokuşa sürüyorum sanırım ama ağrıdan da duramıyorum! Ne yapayım ben Murat Metin' e gitmiş olan var mıdır aranızda?

Doç. Dr. Murat Metin' i tavsiye ettiler. (Bursa - Altıparmak'taymış muayenehaesi) Ne yapacağımı da bilmiyorum. Bir yandan para önemli değil diyorum ama çok uçuk fiyatlar söylüyorlar 20'lik çekimi için. Dentatürk 495 lira dedi, birkaç özel muayenehaneyi aradım 400 - 500 liradan aşağı fiyat vermiyorlar. Nildent 200 lira dedi epey de ilgilendiler ama ordaki doktor da çok tecrübesiz geldi. Korkuyorum ondan da işi yokuşa sürüyorum sanırım ama ağrıdan da duramıyorum! Ne yapayım ben Murat Metin' e gitmiş olan var mıdır aranızda?

Tecrubesiz doktorlara gidip ameliyat cekim vs sirasinda ceneme dislerime zarar vermesindense biraz daha parayi gozden cikarmakclazim. Hersekilde cektireceksin bir an once parasini dusunme cektir bence cunku cok kotu oluyior agrilar :-(

Bugün çekimimi nildent te yaptırdım ve acayip memnun kaldım. Şimdilik bir ağrım yok, tüküremiyorum ve gerekmedikçe konuşmuyorum sadece. Doktorum Selçuk Hançer çok iyiydi sağolsun. Boşuna şüphe etmişim utandım kendimden :26: Benim kadar bıdır bıdır konuşup, bir de çekime gitmeden internetten bir sürü araştırma yapmış hatta ve hatta 20lik diş çekim videosu izleyip dehşete düşmüş birini bile çok iyi idare etti :KK23: Ağrı kesicimi aldım anestezi etkisi geçmeden ağrım başlarsa bir tane daha alacağım. Bakalım günler nasıl geçecek?

arkadaşlar bende bursa diş hastanesinden bir dok gitmek istiyorum emekli sandıgı sosyal güvencemiz bana bu konuda yardımcı olurmusunuz üst dişlerimi kaplama yaptırmak istiyorum.

arkadaşlar artık hakim aramanıza gerek yok dt.nurcan akyürek yıldırım tedavilerine 2yıl garanti veriyor inananılmaz bi şey tavsiye ederim..inplantları ise ömür boyu garantili.

arkadaşlar artık hakim aramanıza gerek yok dt.nurcan akyürek yıldırım tedavilerine 2yıl garanti veriyor inananılmaz bi şey tavsiye ederim..inplantları ise ömür boyu garantili.

arkadaşım heryere semin abla yazmışsın soyadını niye yazmıyosun, nerden bulalım biz senin semin ablanı :KK1: Araştırdım merak edenlere: semin çamaşuvi sönmez , ama nasıl biri bilmiyorum:KK68:
y
oğlumun ortodonti tedavisi yeni bitti ve dişleri şu an mükemmel başkalarından duyuyorum 3-4 sene süren var bizim 2 sene olmadan bitti ki oğlumun dişleri bayağı problemliydi.. ...Semin Hanımdan çok memnunuz..biz sevkli yaptırdığımız için fiyatta da zorlanmadık... tavsiye ederim

yeşil beyaz ağız ve diş sağlığı polikliniği. özlücede bursaspor tesislerinin karşısında. hepsi fena sayılmaz ama diş beyazlatmada koray dönmez , kanal tedavisinde fuat meşeli, çocuklarda mine özcan, implantta da çene cerrahı çağrı can için referans verebilirim. bikaç doktor daha var ama onları bilmiyorum. çok kapsamlı bir hastane röntgen vs için dışarıya gitmiyosunuz.fiyat performans oranı gayet makul. şimdi de kızımın tel tedavisine başlıyoruz. 1.5 sene sürecek diyorlar, kızım da tam ergenlikte takmak istemiyor napıcaz bilemiyorum.

Biz 5 senedir gülter beye gidiyoruz gülter köroğlu aynı zamanda ortadontist.Heykelde postanenin arkasında muayenehanesi var.ışinde profesyonel eskiden diş hastanesinde çalışıyormuş.Kendisi bulgaristan göçmeni randevusuz pek çalışmaz önce randevu almak lazım.Ama gerçekten işinin ustası benim ve eşimin dişleri problemli oyüzden güvenip başka doktoro gitmiyoruz.

Gülter Bey'i ben de öneririm. Yalnız Gülter Bey ortodontist değil kendisi çene cerrahisi uzmanıdır.

hep özel muayenehane doktorlarının adı geçiyo
benim gibi sigortasından faydalanarak diş tedavisini yaptırmak isteyenlerde vardır eminim
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı hastansinde doktor tavsiyesi olan varmı ?

bir diş hekimine gitmem lazım bursada iyi bi diş hekimi var mı tavsiye edebileceğiniz.

merhaba, ben annemi doktor serkan ölmeztürk e götürdüm ve çok memnun kaldı tavsye edebilirim personeli de gayet güler yüzlü fiyat konusunda da yardımcı oluyorlar:KK9: kliniğin ismi Mesam Ağız ve Diş Polikliniği Yıldırım bölgesinde 4 şubesi var internet sayfalarında adreslerine detaylı bakabilirsiniz

Son düzenleme:
yeşil beyaz karaman şubesine diş beyatlatmak için bugün gittim. daha önce diş beyatlatmak için gitmiş olan biri yorumlarını paylaşırsa sevinirim :KK3:

daha öncede sormuşlar diş hastanelerinin herhangi birinden tavsiye edebileceğiniz biri varmı özeller çok pahalı maddi durum imkansız yetmez

X