Bursa da tavsiye edebileceğiniz Diş Hekimi var mı?

Bursa Nilüfer Ağız ve Dış Sağlığı Polikliniğinden randevu aldım ve gittim ve S**C**adında bayan bir doktor dişime baktı ve tedaviye başladı. Kendisi tecrübesizliği ve ilgisizliği ile dişimin ortadan ikiye kırılmasına sebep oldu. Ayrıca 190 tl paramızı aldılar. Şikayet edeceğiz dedik çıkartıp yüz tl önümüze attılar resmen. Taksi beklerken ayrılmak üzereyim kendisine en ufak hakaretim olmamışken ''çık dışarıda bekle'' deme kabalığında bulunmuştur. Kesinlikle ORYA gitmeyin derim

Gülter Köroğlu dışında kime giderseniz gidin. Benim dişimi iğnesiz kanal tedavisi yaptı. Kanal tedavisi eksik yapılmış ağrılar içindeyim. Yeniden kanal tedavisi yapılacak ALLAH gulteri dusmanimin başına vermesin. Ondan uzak durun yeter.

Gülter Köroğlu dışında kime giderseniz gidin. Benim dişimi iğnesiz kanal tedavisi yaptı. Kanal tedavisi eksik yapılmış ağrılar içindeyim. Yeniden kanal tedavisi yapılacak ALLAH gulteri dusmanimin başına vermesin. Ondan uzak durun yeter.
Serdar Alniacik kesinlikle tavsiye ederim, lamine yaptirdim 4 disime mukemmel yapti, kendi disim gibi duruyorlar.

ben de kesinlikle yeşil beyaz diş polikliniği diyorum. önce özlüceye gittim ama evime çok uzak olduğu için kuruma güven duyduktan sonra karaman mah. deki şubelerine gittim. kesinlikle diş konusunda 1 numaralar. ben özlücedeyken bataşa ya bile rastladım diş taşı temizliği yaptırıyomuş futbolcu. yani hizmet kalitesi a++ ama fiyatları gayet piyasa fiyatları başka yerde diş çekimi 45 liraysa burda 50 gibi düşünün. her türlü tedaviyi yapıyolar bünyelerinde çene cerrahı bile var.

Ben ön iki dişime estetik dolgu yaptırmak istiyorum çok kötü durumdalar çürüdüler köklere doğru, belki de kanal yapılacak ,doktor tavsiyesi olan var mı ?

yeşil beyazın doktorları implantı anlatmış. gerçekten olaya çok hakim görünüyorlar her 2 hekim de çok profesyonel. ben tercihimi yeşil beyazdan yana kullanıcam sanırsam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kizlar.. Benim on dislerimin yan taraflari hafif ayrik ve beni rahatsiz ediyor dislerim berguzer korelin dislerini yaptirmamis hali gibi oda on dis yanlarina dolgu yaptirmis ve on dislerini uzattirmis bende on dislerimin yan tarafina dolgu yaptirmak istiyorum bu iste uzman doktor ariyorum tavsiyesi olan varsa yazin lutfen. Simdiden cok tesekkur ederim kizlar.

Merhaba kızlar bursa da Murat Ocakoğlu'nu tavsiye edebilirim özel muaynehanesinde bakıyor işinin ehli mükemmel bir doktor, ben implant ve ön dişlerimin protez değişimi için başvurdum çok memnunum ayrıca eli çok hafif yirmilik dişlerimi çektirdim ve 20 sn falan sürdü gerçekten güzel ve sağlıklı dişlere kavuştum.

Selam bayanlar,
Bende Bursa da Emel Avcı yı tavsiye ederim.Murat Selek Ağız Diş Polikliniğinde bulunuyor.Baştan poliklinik diye çekinerek gittim ama iyiki de gitmişim.Kanal tedavisi ve dolgu yaptı.Eli çok hafif ve güler yüzlü.Başka bir arkadaşım orada ortodonti tedavisi görmüştü.Bende bir muayene olayım diye gittim.Emel hanım bana güven duygusu verince tedavilerimi oldum.
Şimdi sıra implantta:KK54:

Merhabalar,
2 sene önce dişlerimi yaptırdım ancak görünüşünden memnun değilim.
Bursa'da diş hekimi olarak kimi tavsiye edersiniz?
teşekkürler.

Tekrar merhaba.
Sonunda dişlerimi yaptırabildim.
Dişlerimi yapan hekim Şeniz Yeşilkaya.
Çok memmun kaldım.Tavsiye ederim.

Selam kızlar, ben de sonunda yaptırdım dişlerimi. çok kaçtım ama baktım işler kötüye gidiyo. Burda yazılanları okuduktan sonra genel kanaatin Yeşil Beyaz Diş Polikliniği yönünde olduğunu anladım. Benim hekimim Semra ulusoydu. çok memnun kaldım daha sonra yolladığım diğer arkadaşlarım da öteki hekimlere denk geldi. genel kanaat hep olumlu. temiz titiz çalışılan bi yer . dekorasyonu falan insana bi huzur ve güven veriyo dişçiye gitmiş gibi hissetmiyosunuz. yeşil beyaz diş polikliniği doğru bir tercih yani. hele Bursalı ve Bursasporluysanız :))

Geçen aylarda arkadaşımın tavsiyesiyle Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikniliğine gittim.2 dişime dolgu yapıldı. Gayet memnun kaldım. Mekan çok şık ve güzel. Dolgularımı Seda Hanım yaptı. Gayet güleryüzlü bir hekim ve tane tane konuşarak diş korkumu yenmemede yardımcı oldu. Önericek olursam Seda Ergenç Uz'u öneririm.

Binnaz sana eski hekimlerden biri gelmiş sanırsam. Ben senin yazılarını görmüştüm gitmeden araştırmıştım biraz. Seda Hanıma sordum o da kadromuz değişti yeni kadromuzla hizmet veriyoruz onlar eski yorumlardır dedi

yeşil beyaz diş polikliniğinin karaman mahallesindeki şubesine gittim. hekimim başak ulusoydu. çok pozitif enerjili iyi bir hekim,hem korkumu yenmemi sağladı hem de gerçekten çok temiz iş yapıyor. çok memnun kaldım herkese önerebilirim.
karaman metro istasyonunun hemen karşısında olması uzak yerlerden gelecekler için büyük bir avantaj.dolgular kanal tedavileri ve ön dişlerime zirkonyum kaplama yapıldı. gayet doğal ama kimse diş yaptırdığımı anlamıyor :)

yeşil beyaz diş polikliniğinin karaman mahallesindeki şubesine gittim. hekimim başak ulusoydu. çok pozitif enerjili iyi bir hekim,hem korkumu yenmemi sağladı hem de gerçekten çok temiz iş yapıyor. çok memnun kaldım herkese önerebilirim.
karaman metro istasyonunun hemen karşısında olması uzak yerlerden gelecekler için büyük bir avantaj.dolgular kanal tedavileri ve ön dişlerime zirkonyum kaplama yapıldı. gayet doğal ama kimse diş yaptırdığımı anlamıyor :)
Daha önce de özlüceye gitmiştim ama evime uzaktı.metroyla önce acemlere gelip ordan 2 ye binmek zorunda kalıyodum o yüzde bu şube gerçekten iyi bir alternatif oldu.

Sevkiki adlı üye siteye bi girmiş ,10 tane diş hekimi tavsiyesi konusuna nokta atışı site ismi döşemiş. Çok inandırıcı olmuş !!!!!!!!!!!!! Bilmem anlatabiliyomuyum Sn sevkiki !!!!!!!

Sevkiki adlı üye siteye bi girmiş ,10 tane diş hekimi tavsiyesi konusuna nokta atışı site ismi döşemiş. Çok inandırıcı olmuş !!!!!!!!!!!!! Bilmem anlatabiliyomuyum Sn sevkiki !!!!!!!

X