Bursa da tavsiye edebileceğiniz Diş Hekimi var mı?

benim diş doktorum gayet iyi dr.serdar alnıaçık cnm tavsiye edebilirim

bir diş hekimine gitmem lazım bursada iyi bi diş hekimi var mı tavsiye edebileceğiniz.

slm cnm ben 2 ay önce diş dok yanında çalışıyordum cıktım sana onları tavsiye edebilirim çok ilgili ve işlerini iyi yapıyorlar.oktay somay arzu somay karıkoca beraber çalışıyorlar

kesinlikle Bülent Uğurel canım, eli hafif, ilgili, temiz bir dr. çok da tatlı dillidir çocukluğumdan beri ona gidiyorum tavsiye derim.

abdullah demirdeşen soyisimine bakma cok ii guler yuzlu ve eli pratik hafif.hacettepe mezunu.yeri:tophane kale mi sur mu diolar orda

mustafa özü şiddetle tavsiye ediyorum canım ben diş korkumu onun sayesinde yendim hem konuskan güler yüzlü insanı rahatlatıyor ve eli çok hafif iğne bile hiç acıtmıyor onun elinden olunca :-) kliniği setbaşında eğer dlersen daha ayrıntılı anlatabilirim yerini.

kızlar tek dişime laminat kaplama yaptırıcam bu konuda uzman bi diş doktoru arıorum bursada ama kimse bişe bilmiyor..bursada laminat yaptıran ve memnun kalan var mı?nolur yardımcı olun kimse bişe bilmiyor çünkü::::KK43:

benimde doktorum hanife delioğlu çok iyidir .. rahatlatır en ince ayrıntısına kadaar ilgilenir .. senin sağlıgın onun için daha ön plandadır yani istiyorsanız adresini fln yazabilirim

peki kaç yaşlarında?eski dişçiler laminat kaplama çok yapmıomuş diorlar 10-15 yıllık dişçiler bu kaplama yeni olduğu için daha eğilimli oluyorlarmış...sen yinede bana adresini veya telini yazarsan çok sevinirm canım..

Biz 5 senedir gülter beye gidiyoruz gülter köroğlu aynı zamanda ortadontist.Heykelde postanenin arkasında muayenehanesi var.ışinde profesyonel eskiden diş hastanesinde çalışıyormuş.Kendisi bulgaristan göçmeni randevusuz pek çalışmaz önce randevu almak lazım.Ama gerçekten işinin ustası benim ve eşimin dişleri problemli oyüzden güvenip başka doktoro gitmiyoruz.

teşekkür ederim..sonunda biri cvp verdi bana da murat ocakoğlu ile teyfik yaşarı önerdiler..araştırmaya devam ediorum :KK70:

dentatürkte baya ilgili ben memnun kaldım açıkçası..

Dentatürk mü? bir konu bile açmıştım ama kimse cevap yazmadı..
kaplama için gitmiştim gerçekten çok ilgileniyorlar ama cesaret edip yaptıramadım personelin cvlerine baktım çok gençler tereddütte kaldım..
sen ne için gitmiştin??

ben laminat için gitmeyi düşünüyorum..tek diş için 500-600 diyorlar diş hekimlerinden pahalı değildir heralde...

tam net hatırlamıyorum ama laminat için 300-350 lr civarı bişiy demişlerdi..
ıstanbul iyice uçmuş bir kaç kliniği aramıştım 300-375 €uro filandı
burası en azından Türk Lr'sı kaydirigubbakcemile3

evet lamine fiyatları çok uçuk bende barış akaya gidiyorum dolgu için şuana kadar memnunum

benim doktorum ufuk kırbayır beşevlerde muayenehanesi hatta yeni yer açtı geçenlerde park dental diye.eli çok hafif ve çok profesyonel bi doktor tavsiye ederim...

X