Doğuma Hazırlık bebek eşyaları için hangi marka deterjan kullanıyorsunuz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
kızlar bende yavaş yavaş hastane çantası hazırlamayı düşünüyorum ama önce eşyalarını yıkamam lazım bunun için sizler ne kullanıyorsunuz ne aldınız merak ettim banada yardım edermisiniz hacışakirmi dalinmi? tozmu sıvımı? ne kullanmalıyım

bence cnm sıbvı deterjan daha iyi durulaması kolay olur ama hacışakir toz kullanırsanda 2 kez durulayan program seç makinada

deterjan olarak sabun tozu aldım ama arkadasın dedığı gıbı 2 kez duruluyorum yumusatıcı olsarakta dalın aldım

bende dalan roxsy aldım harika bebek gibi kokuyo çok güzel her şeyini yıkadım hazırladım bebeğimi bekliyorum

canım bende kızıma hacı şakir tozu kullanıyorum yumuşatıcı olarakta vernelin bebekler için olanı çok güzel kokoyor çok memnunum:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

sağolun kızlar benimde en kısa zamanda almam lazım şimdi aklım karıştı ama desenize sabun tozu kolay kolay gitmiyor.ya birde hepiniz yumuşatıcı kullandığınızı söylüyorusunuz oys doktorlar bebek için yumuşatıcı zararlı diyolar alerjik reaksiyon oluşturyorumuş

Dalin'in hem sıvı deterjanını hemde yumuşatıcısını kullanıyorum. Çok memnunum. Mis gibi de kokuyor. Tavsiye ederim canım a.s.

hem dalın sıvı deterjan hemde yumusatıcısını kullanıyorum çokkkk memnunum mis gib kokuyor uzun sure

deterjanı omo baby,yumuşatıcıda dalin kullanıyıorum çok memnunummis gibi oluyo kızımın çamaşırları

bende hacı şakir granül matik aldım. Yumuşatıcı kullanmanınzı tavsiye etmiyorum. çünkü nihayetinde durulama suyuna karışıyo.

kızlar hepinize teşekkür ederim bakalım iki hafta sonra bende çanta hazılamayı düşünüyorum o zamanda kadar birinde karar kılmam lazım ama genelde sıvı deterjan kullanılıyor gibi

hepinizi allah kurtarsın arkadaşlar
bebişelrinizi hayırlısıyla kuçaklarınıza alınız

ben henüz kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım soyledi. sabun tozları iyi durulanmazsa tortu bırakagı için omo nun baby deterjanı var çok güzel oldugunu ve memnun kaldıklarını soylediler. ben de ondan aldım 1 pkt kenarı koydum :)) son zamanlara bırakırsak her şeyi yandıkkk

ben hacışakirin granül sabunundan alıp yıkadım bebeğimin eşyalarını.. yumuşatıcı içinse dalin aldım gerçekten çok güzel mis gibi kokuyor.. dalin sıvı deterjan alıcam bi dahaki sefere geçen markette bulamamıştım aradığımda

selam arkadslar simdi bebeklerin camasirlarinda kulanamk icicn ozel deterjanlar var daha az katkili
ben bingonun boyle bir deterjanini gormustum en azindan turk mali aldigimiz urunlerin hem cocuklarimiza hemde milletimiz icicn iyi olacak olanlari secmeyi tercih ederim mesela haci sakir bir ( yahudi mali ) paylasmak istedim

X