Menopoz Erken menopoz problemi yaşayıp hamile kalanlar.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Benim yakınım 0.01 AMH ile 40 yaşında (58 fsh) ile kendiliğinden hamile kaldı ve şu an 2 aylık oğlu var. Doktorlar onada donasyon demişlerdi tedavi bile olmadı.
Benimde AMH 0.08 ama sağlıklı embriyo bulduk daha transfer olmadı. Değerlerden çok ultrason görüntüsüne bakın ve asla pes etmeyin. Rabbim bilir olup olmayacağını. Neticede hepimiz tek yumurta ve tek spermden olduk. Bir tek yumurta bile olsa onu takip ettirip toplattırın derim.

Benim yakınım 0.01 AMH ile 40 yaşında (58 fsh) ile kendiliğinden hamile kaldı ve şu an 2 aylık oğlu var. Doktorlar onada donasyon demişlerdi tedavi bile olmadı.
Benimde AMH 0.08 ama sağlıklı embriyo bulduk daha transfer olmadı. Değerlerden çok ultrason görüntüsüne bakın ve asla pes etmeyin. Rabbim bilir olup olmayacağını. Neticede hepimiz tek yumurta ve tek spermden olduk. Bir tek yumurta bile olsa onu takip ettirip toplattırın derim.
Canim kendi adıma soliyeyeim hamile kalmam zor ama denicez dwdi dr vardır bir hayır rabbim isteyenlerle evlat versin

Kizlar zor olsada basaricagiz rabbimin izni ile ben inaniyorum 3n kisa zamanda burda guzel haberler verecegiz emin olun

Gel dedi tek yumurta oluşturalım yapalım dedi. KK genelde dr.lar gönderdi dedikleri için garip buldum. Acaba para için mi dedim.
Ya değerler yuksekken yapılması da ne kadar doğru bilemiyorum ama bazilarida para için yapıyor olabilir güzel bi yunurta olusumuna garanti veriyormu

Ya değerler yuksekken yapılması da ne kadar doğru bilemiyorum ama bazilarida para için yapıyor olabilir güzel bi yunurta olusumuna garanti veriyormu
Kendinden emin gibi. Bende dedim ki daha ben doğal yolla hiç denemedim ki başka bi Tedavim var şimdilik olmaz dedim. 8 aylık evliyim.

Sorunum var aybasi olamiyorum. Fsh yüksek amh düşük. Aybaşı Olmak için gitmiştim aşırı sıcak basıyordu ve terliyordum
Ya o sıcak ateş basması darlanma var bende cumartesi dr gittim. Ama söktürücü vermedi vitamin verdi önemli olan yumurtalarin iyi durumdami

Ben gece uyuyamiyorum ateşten nefesim daralio namaz kılarken cam pencere açık elimden gelse gece yatarken cam açık birakcam o derece kaç yaşında sin sen canim
Rabbim şifa versin bize.Aynı beni anlatmssin namazı cami açıp kiliyordum. Yemek yaparkende. Hatta hasta oldum soğuktan. Yasim 31. Sizin

Gazide ahmet ve mehmet erdem lere gidiyorum. Şimdilik bakalım. Sen tedavi görmüyormusun

X