Klozet Takm yapm

tirtilkurabiye

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
3.399
29
400BAC84D82D477CB1701443C31F1520.jpg

Son düzenleme:
bayıldım bayıldım bayıldımmmmmmmmmmm ötesiiiiiiiiiiiiiii
çok güzel olmuş yaaaaaaaa eline koluna sağlık arkadaşım

ben bu konuda biraz cahilim de bişey sorucam,o üstüne ayrı ördüklerini de şişle mi örüyorsun ? yoksa tığla mı örülüyor ?
geçende ben de gittim sakallı ip istiyorum dedim,şal başladım ama hiç böyle uzun uzun tüylü durmuyor,bunların çeşitleri filan mı var yaa deli olcam,nedir bu işin püf noktası arkadaşlar ?

yatak örtüsü örenler varmış,ben de örsem diyorum ama hiç böyle durmuyorki nasıl olacak bu iş ? biri beni aydınlatsınnnnnnn :bbo:

CANIM TÜYLÜLERİN UZUN OLNALRINDA 2CEŞİT VAR BİRİ SIK TÜYLÜ DİĞERİ SEYREK BENİM ALDIGIM UZUN VE SIK TÜYLÜ OLAN

BİDE BUNKLARIN KISALARI VAR HIRKA FALAN ÖRÜLEN

HEPSİNİ İŞİLE ÖRDÜM ÖNCE TABANI ÖRDÜM SONRADA ÜSTÜNDEKİ ÇİÇEKLERİ ŞİLE ÖRDÜM VE DİKTİMkaydirigubbakcemile3

Daha önceleri üyelerimizden tek bir konu açıp orada emeklerini sunmaları yönünde istekte bulunmuştuk..Zira Kendi El Emeklerimiz bölümü her yeni konu için çok uzayıp gidiyor ve takip etmek zorlaşıyor..
Sizden ricamız bir konunuzu seçip el emeklerinizi ordan sunmanızdır.Herşey daha temiz ve düzenli bir forum adına.
Kolaylıklar diliyorum.

tırtılcım bişey sorucam
peki bunların kullanımı nasıl oluyor,yani üzerine bastıkça ezilme durumu,çirkinleşme durumu oluyor mu,kullanışlı mı acep yaa çok merak ettim
gerçi sen arkadaşına örmüşsün ama biliyosundur diye sorayım dedim
bi de kaymaması için altına bişeyler dikiyolarmış sanırım,sen diktin mi,diktiysen o nedir tam olarak :)))

canım ben bunun daha renklisini yaptım 6 sendir kullanıyorum hala ilk günkü gibi tüyleri olsun görünümü olsun istersen altına halı kaydırmaz dikiliyo ama ben dikmedim

Tirtilcigim elcaaaazina saglik kaydirigubbakcemile5
Bende bitirdim sonunda benimkide cimen yesili, yeni evime geceyim kullanirim artik kaydirigubbakcemile2

Gerçekten muhteşem olmuş bende yaptım zeminim beyaz simli tüy ipten üstündeki o çiçekleri nasıl yapabilirim hiç bilgim yok ama hoşuma gitti biraz bilgi verebilirmisin rica etsem .yerimseniben

Ellerine sağlık arkadaşım. çok çok gzel olmuş bayıldım bende. bunun tek renk olanlarını görmüştüm ben . ama buna bayıldım. bende yapmak istiyorumda . altı basit ama çiçeklerini nasıl yaptın paylaşırmısın lütfen . ayrı örüp diktim demişsin ama çok anlayamadım ben . çiçek yaprak şekillerini nasıl verdin. ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim. şimdiden saolasın.

çiçeği 4 ilmekle basladım 8 ilmerge kadar artırdım sonra 3 sıra 8 ilmek ördüm sonra gene keserek 4 düşürdüm teke tek ördüm yana koyup birleştirdim

wawww süper yaa bayıldım resmen ama ben şiş işinden anlamıyorum..
yapmayı çok isterdim ama ona sıra gelene kadaaarmafoldumben
emeğine yüreğine sağlık cnmm

bende elimdeki örgü bitince başlıycam ama ben banyom için daha uzun yapmayı düşünüyorum paspası

ne kadar para gitti acaba ????

X