Dengesiz insanlar....

teolog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.974
8
kızlar ben tekbasına yasayan calışan bir bayanım evimi 30 mayısta boşaltacağım için evsahibim evi satmış.evi satan insanlar saat akşam 9 gibi bana geldiler ben yeni banyodan cıkmışım kapıyı caldılar eve bakmaya geldiklerini anladım ama satıldığını bilmiyordum bende acmadım cünkü haber verilmedi ısrarla kapımı çaldılar vurdular evsahibim aradı evi görecekler diye bende neden haber vermediniz dedim nerdeyse aglayacak gibiyim hala daha kapımı çalıyorlar böyle insanlar olabilir mi ben nasıl kapıyı acabilrim tanımadığım insanlara ayıp değilmi kızlar hala sinirden elim ayagım titriyor

canım benim ya boşver takma
sen bir genç kızsın böyle bir saygısızlığı yapmaya hiç hakları yok
ve banyodan da çıkmışsın üstelik...
yabancı insanlara da gecenin bu saatinde de aman da aman hoşgeldiniz diyecek halin de yok yani

acma tabi alla alla ev sahibi diye kiracinin hicmi hakki yok haber vermedi de musait degilim de hayret bisey ya ne bicim insanlar...

onlar ne yaparsa yapsın sen bildiğini oku

hiç bişi yapamazlar haklarıda yok
istersen açarsın kapıyı istemezsen açmazsın
gerekirse polis çağır
evime zorla girmeye çalışıyolar de

şu günlerde yanına baban veya abin yokmu gelsin

kızlar tabiki acmadım kapıyı nasıl acarım
ailem zaten sıkı sıkı tembih ediyor sakın yabancılara acma diye duysalar söylesem inanın hemen atlar gelirler gittiler cok şükür ama hala aglayacak gibiyim

ya inanırmısınız nasıl yumrukluyorlar kapıyı evsahibiyle konuştum yarın 4 te gelsinler dedim gündüz ama onlarla karşılaştığımda ne olacak merak ediyorum eminim çıngar kopacak kendi kızlarına yapılsa ne düşünürlerdi kimbilir

onlar ne yaparsa yapsın sen bildiğini oku

hiç bişi yapamazlar haklarıda yok
istersen açarsın kapıyı istemezsen açmazsın
gerekirse polis çağır
evime zorla girmeye çalışıyolar de

şu günlerde yanına baban veya abin yokmu gelsin

aileme söyleyemem cnm ya rahat uyku uyyamazlar zaten mayıs sonu tayin isteyip gidecem ne diyeyim artık

Sonuna kadar haklısın canım,gecenın o saatınde hemde haber verılmeden ev mi bakmaya gelınırmıs..
Güzdüzler çuvala mı girmiş...
Yarın bişey dıyecek olsalarda olmasalarda sen söyle..
Aksamın bi vaktınde ev sahıbıde olsa habersız tek basına yasayan bır genc bayanı rahatsız etmeye hakları yok...

kızmakta haklısın canım...
evsahibin sana haber vermeliydi eve bakmaya geliyorlar diye...
kapıyı açmak zorunda değilsin...

bilmiyorum mayıs sonunda cıkacaktım evden ama bu evde fazla kalamam mheralde o insanlarla muhatap olmak istemiyorum

seni çok iyi anladım bende 3 sene yalnız yaşadım...açmamakla en iyisini yapmışsın...allah korusun başına birşey gelseydi niye açtın kapıyı derdi eski ev sahibin...hem seni niye böyle zor durumda bıramış ki.. dediğin gibi kendi kızları olsa o başkaaa.ama sen kimsin ki çok gördüm böylelerini..
yarında o saatte evde kesinlikle yalnız olma...eğer mümkünse karı koca eş olan bir arkadaşların yanında olsun...en azından bir arkadaşın yanında olsun...ayrıca açıklama yapmak zorunda da değilsin neden kapıyı açmadın dediklerinde...
sakin ol sakin davran...bak şimdi burdan doğru nasıl sinirlendim...kötükedihüso

ben de öyle düşünüyorum cnm beni savunacak bir çift bulacam ama inşallah bulurum

aa bencede haber vermeleri gerekiyordu
evsahibide yanında gelebilirdi.

açmamakla iyi yapmışın bencede
belki çok iyi insanlar ama zaman okadar kötüki
kimseye güvenemiyoruz malesef

sıkma canını
yarın geldiklerinde
geceleri kimseye açamam dersin
mantıklı insanlarsa anlayışla karşılarlar bence.

lüfen sıkıntı yapma canım.

mantıklı çok iyi insanlar olsa ısrarla bir insanın kapısı yumruklanarak vurulmaz ki hesap ettim tam 15 dk hem zilimi çaldılar hem kapımı yumrukladılar

kızlar aileme haber vermeyecektim ama nişanlım haber ver dedi muhakakka baban gelsin dedi
yarın geliyor babam artık agızlarının payını verir onlara

kızlar aileme haber vermeyecektim ama nişanlım haber ver dedi muhakakka baban gelsin dedi
yarın geliyor babam artık agızlarının payını verir onlara
Baban da gecenin bir yarısı yanına bir kaç kişi alıp,o kapını çalan kişilerin kapısını ısrarla çalsın.:kızgın:
Tabi yine yaptıkları yanına kalır,anlamazlar,çünkü tek başına yaşamak nedir bilmezler ki. :eek:klava:
Sen de birkaç ay için neden taşınacakmışsın ki,hak var hukuk var:sm_confused:
Kolay gelsin,umarım tayinin çıkana kadar çıkmaz sesleri bir daha:teselli:

valla ben olsam onlar 15 dk boyunca kapıyı yumruklarken polisi arar acil çağırırdım; haneye tecavüz var diye.
akılları başlarına gelirdi belki, kapı yumruklamak ne demek görürlerdi.
apartmanda kimse kapıya falan çıkmadı mı o hengamede, napıyorsunuz siz demedi mi?
neyse baban geliyormuş, ağızlarının payını veriri herhalde bugün..

X