Çocuk Hastalıkları bebeğinin tırnaklarında beyaz lekeler olan var mı?yardım lütfen!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

antika

ilk meleğim benim.
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
642
11
arkadaşlar,benim oğlum 1 yaşında tırnaklarında beyaz lekeler var.henüz yeni olmaya başladı.önceden tek tırnağında vardı.şimdi diğerlerinde de var.ne yapabilirim acaba
?tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar,benim oğlum 1 yaşında tırnaklarında beyaz lekeler var.henüz yeni olmaya başladı.önceden tek tırnağında vardı.şimdi diğerlerinde de var.ne yapabilirim acaba
?tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

beyaz lekelerin vitamin eksikliğinden oldunu biliyrm ama daha 1 yaşındymışş..bi doktora danışmanda fayda var canımm ama önemli bişey oldunu sanmıyrmm üzülme yanii:emir_bebek:

vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor bebeğini doktora götürmeni tavsiye ederim

evet bnm oğlumunda tek tırnagında var gorunce cokk uzuldum cnku bılıyorum vıtamın eksıklıgınden oldugunu ama dış cıkardıgı ıcın hıç bışey yemıyorr .. ancak meme emıyor .. zor bır donem .. ben dr una sorucam hafta sonu sende goster derım

teşekkürler arkadaşlar,paylaşımınız için.ben de araştırdım netten çinko eksikliğinden kaynaklanıyorr yazıyor.son zamanlarda pek iştahlı yemek yemiyor zaten.oyunla yemek yediricez diye inanın ki canımız çıkıyor. o da hepsini bitirmiyor.kendi haline bıraksak hiç yemicek heralde.şaştık artık.bir doktora da götürmem gerekiyor.

ben calsiyum eksikliği diye biliyorum bencede bir dra sorarsan iyi olur

ben kalsiyumu yeterli verdiğimi düşünüyordum.az veriyorum galiba. ne kadar yoğurt süt veriyorsunuz günlük,acaba?çünkü oğlunuzla oğlumun ayları birbirine yakın.

günde 500 ml süt içmeli bir bardakta yoğurt yemeli yoğurdu yemiyorsa yemeklerine meyvesine karıştır
gece uyurken biberonla süt verebilirsin eğer içmmiyorsa
yinede dr. a götür

X