İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar 34 Beden Korse Nereden Bulabilirim?

aysecikcik

sağlıklıyım...yeter bana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
1.453
3

arkadaşlar...daha önce boyumdan ve kilomdan bahsetmiştim... zayıf olmama rağmen biraz göbeğim var....34 beden korse almak istiyorum ve nereden bulabileceğimi bilmiyorum...giydiğim kıyafetlerde göbeğimin belli olmasını istemediğim için korse kullanmak istiyorum.....fakat 34 beden bulamadım...bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum...önümüz yaz.....internetten sipariş edebileceğim bir yer varsa oraya da başvurabilirim....yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum....sevgiler....

a.s.a.s.

bu konuda bilgisi olan bir arkadaşımız yok mu?.....sizlerden gelecek cevabı merakla bekliyorum arkadaşlar.....

:1shok::1shok:

canım ben 36 bedenini bile bulamamıştım üretilmiyor demişlerdi artık doğru mu bilmem ama 34 beden var mıdır hem...

canım benim....36 beden korselere bazı sitelerde rastladım....fakat 36 beden benim işime yaramıyor....zaten 36 bedenim....benim tek problemim giysilerimden göbeğimin belli olması.....bunun için de sıkacak bir korse gerekiyor....

bu konuda cevaplarınızı merakla bekliyorum arkadaşlar....:Saruboceq:

hala cevaplarınızı ve bilgilendirmenizi bekliyorum arkadaşlar.....

fisfisfisfisfisfis

ttLm bnde hic raslamadım yani 34 beden korse olcaanı hic zannetmem ama ararım oke? bide istersen snn için yaptırabilirim... bn tasarımcı olucam öğrenciyim çizim falan yapıyorum çizip gönderim snki ödev gbi halletsinler 5 dk olurrr

ttLm bnde hic raslamadım yani 34 beden korse olcaanı hic zannetmem ama ararım oke? bide istersen snn için yaptırabilirim... bn tasarımcı olucam öğrenciyim çizim falan yapıyorum çizip gönderim snki ödev gbi halletsinler 5 dk olurrr

nereye sipariş vermemiz gerekiyor canım?...yani bu işleri bana da söylersen ben hiç beklemek istemiyorum...kendim de hallederim canım....Şeniz

korse kullanmanızı tavsiye etmem zaten zayıfmışsın bir kaç hareket yaparak göbeğini eritebilirsin. ben korse kullandığımdan dolayı bel düzleşmesi oldu şimdi kullanmıyorum ewt göbek yine çıktı ama sağlığımdan daha önemli değil

korse kullanmanızı tavsiye etmem zaten zayıfmışsın bir kaç hareket yaparak göbeğini eritebilirsin. ben korse kullandığımdan dolayı bel düzleşmesi oldu şimdi kullanmıyorum ewt göbek yine çıktı ama sağlığımdan daha önemli değil

cnm...göbek erimesi için yapabileceğim hareketler neler olabilir?....ben sadece mekik hareketini biliyorum ve mekik çektiğimde de belim ağrıyor....başka ne gibi hareketler iyi geliyor?...ayrıca bel düzleşmesi nedir?...bilgi verirsen sevinirim canım...

bel düzleşmesi kısaca omurganın bel bölgesinin bir eğimi vardır normalde orasının düz bir hal alması. ben akşama kadar bilgisayar başında olduğum için düzleşmiş belim ve boynum. sırtında ağrı oluyorsa biraz ev işi yaptıktan sonra belin tutuluyorsa bir fizik tedavi uzmanına görünmeni tavsiye ederim . mekik hareketini yapınca benimde ağrı oluşuyor. o yüzden göbeğimi bir türlü eritemiyorum. göbeğini içeri çekip bırakarak da eritebilirsin.

bel düzleşmesi kısaca omurganın bel bölgesinin bir eğimi vardır normalde orasının düz bir hal alması. ben akşama kadar bilgisayar başında olduğum için düzleşmiş belim ve boynum. sırtında ağrı oluyorsa biraz ev işi yaptıktan sonra belin tutuluyorsa bir fizik tedavi uzmanına görünmeni tavsiye ederim . mekik hareketini yapınca benimde ağrı oluşuyor. o yüzden göbeğimi bir türlü eritemiyorum. göbeğini içeri çekip bırakarak da eritebilirsin.

cevabın için teşekkür ediyorum...biraz da tembellikten olsa gerek hareket yapmak yerine korse kullanarak rahata kaçmak istiyorum aslında...eğer 34 bedenini bulursam gerekli durumlarda kullanırım artık...sürekliliği durumunda bel düzleşmesi oluyorsa madem ben de gerektiğinde kullanırım...

biliyormusun beden yapısı olarak bende zayıf biriyim suan biraz kilo aldım

gecenlerde esimle carsıdayken kendime korse bakıyrdum senin gibi göbegiyimi gizlemek için:))

eşim bana döndü dediki iki gıdım kilo aldın onuda korseylemi saklıcan:KK9:

gül gül öldüm sonrada almadan cıktım..şimdi yazını görünce o aklıma geldi..

biliyormusun beden yapısı olarak bende zayıf biriyim suan biraz kilo aldım

gecenlerde esimle carsıdayken kendime korse bakıyrdum senin gibi göbegiyimi gizlemek için:))

eşim bana döndü dediki iki gıdım kilo aldın onuda korseylemi saklıcan:KK9:

gül gül öldüm sonrada almadan cıktım..şimdi yazını görünce o aklıma geldi..

:KK1: kadınlar işte....birazcık kilo bile sorun olabiliyor bizler için...

X