Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Evet kızlar şimdi dinleyin yılların tecrübesi konuşacak :KK1:

Ona annesiymiş gibi davranın ara sıra. Mesela yemek yiyip yemediğini sorun, okuluyla işiyle ilgili olduğunuzu gösterin. Ve asla ilgisiz davranmayın. Çünkü yengeç erkeği için sevgi=ilgidir. Biraz kaybetme korkusu yaşatırsanız daha bağımlı olurlar. Mesela bir cümlenizden bir kelimeyi çeker, sizi kaybetme korkusuyla bu kelimeyi anlamaya çalışıp etrafınızda dört dönerler. Ona daima kibar ve şefkatli olun. Çünkü onun kalbi çoook hassastır. Kaçan kovalanır taktiğinin çalışmadığı yengeç burcu erkeği görmedim. Hayatımda çok fazla yengeç burcu erkeği oldu. Ne kadar sevgi dolu olursanız o da size aynen öyle döner. Bazen bunaldığı olur, o dönemlerde sakın peşinden koşmayın. Yaylı oyuncak gibi siz ittikçe geri döner o dönemlerinde :) Özel sorunuz olursa alabilirim, tutacağından eminim. Garantilidir :))

yengeç burcu erkeği ile tanışma aşamasındayım. 2 ay oldu fakat bir günü diger gününden farklı. sabah ilgi alaka akşam tık yokk.. çözemedim, agzından lafı cımbızla dahi alamıyorum. ve iki lafından biri annem annem annem.. artık konusmayalım dedım belki ne istedigini anlar diye . bilemedim iyi mi yaptım kötümü sizcee ?

yengeç burcu erkeği ile tanışma aşamasındayım. 2 ay oldu fakat bir günü diger gününden farklı. sabah ilgi alaka akşam tık yokk.. çözemedim, agzından lafı cımbızla dahi alamıyorum. ve iki lafından biri annem annem annem.. artık konusmayalım dedım belki ne istedigini anlar diye . bilemedim iyi mi yaptım kötümü sizcee ?

Duyarsız davran ona karşı, o aramıyorsa sen de arama. ilgisiyle mutlu olduğunu belli etme. ve sakın ilk arayan kişi olma. elinden kaçtığını hissettiği an geri döner, tipik yengeç burcu erkeğiyse. anne muhabbeti hepsinde var bu yengeçlerin, korkma yan yan yürüyerek gelir o sana :)))

Evet kızlar şimdi dinleyin yılların tecrübesi konuşacak :KK1:

Ona annesiymiş gibi davranın ara sıra. Mesela yemek yiyip yemediğini sorun, okuluyla işiyle ilgili olduğunuzu gösterin. Ve asla ilgisiz davranmayın. Çünkü yengeç erkeği için sevgi=ilgidir. Biraz kaybetme korkusu yaşatırsanız daha bağımlı olurlar. Mesela bir cümlenizden bir kelimeyi çeker, sizi kaybetme korkusuyla bu kelimeyi anlamaya çalışıp etrafınızda dört dönerler. Ona daima kibar ve şefkatli olun. Çünkü onun kalbi çoook hassastır. Kaçan kovalanır taktiğinin çalışmadığı yengeç burcu erkeği görmedim. Hayatımda çok fazla yengeç burcu erkeği oldu. Ne kadar sevgi dolu olursanız o da size aynen öyle döner. Bazen bunaldığı olur, o dönemlerde sakın peşinden koşmayın. Yaylı oyuncak gibi siz ittikçe geri döner o dönemlerinde :) Özel sorunuz olursa alabilirim, tutacağından eminim. Garantilidir :))

bi yengeçle başım dertte :KK43: 2 yllk mutlu bi ilişki ve bianda kaçış.en son ona çk kızmştmm sadece dinlemşti..şimdi mesajlarıma bile cvp vermiyo..kovaladğm için mi kaçıo.yoksa bana çok mu kızgn.napmalıyım cnmm

bi yengeçle başım dertte :KK43: 2 yllk mutlu bi ilişki ve bianda kaçış.en son ona çk kızmştmm sadece dinlemşti..şimdi mesajlarıma bile cvp vermiyo..kovaladğm için mi kaçıo.yoksa bana çok mu kızgn.napmalıyım cnmm

bunaldığnı söylemişti gderken..

Erkek arkadaşım yengeç burcu. Kime desem inanmaz ama buradakiler beni anlar. Hiçbir şey yokken ortada aramayı sormayı kesti. Ne olduğumu şaşırdım. Düşündüm durdum günlerce birşey mi yaptım diye.. Yok bulamadım. Defalarca aradım, mesajlar yazdım. Ne olumlu ne olumsuz tek cevap alamadım. Yaklaşık 25 günlük süreç böyle. Son 10 gündür arayıp sormayı bıraktım. Ne olucan bilemiyorum:KK43:

kızlar ben dul bir bayanım,ayrılıktan sonra yıllar önceki sevgilim beni sosyal ağlardan buldu,kendisi bir yengeç ve önceleri biraz daha sıcak bir ilgiyle görüşmeye başladık netten,telefondan.daha sonra 10 gün falan geçti ben bir fırsat bulup yanına gittim.orada aramızda tensel paylaşımda oldu.bana karşı boş olmadığını ama duygularının ilerlemesi için zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.duygusallık olmadan kimseyi öpemeyeceğini bile anlattı.biraz yıllar sonra ilk görüşmenin verdiği tutukluk yada çekingenlikte oldu.daha sonra ben birtakım ciddi sorular sorunca çok net yanıtlar alamadım.hatta terslendim bile diyebilirim.yanından ayrılırken çok soğuk uğurladı.şimdide uzaktayız.o ilk aşırı samimi haller yok ama sadece gün içinde aklına gelirsem ara sıra msj atar,aramaya ailem var diye çekiniyormuş,flört ettiğimizi,birbirimizi bunca yıl sonra tanımamız gerektiğini söylüyor ama ben bir türlü gerçekten inanamıyorum.acaba sadece eğlence miyim yoksa gerçekten zamana mı bırakıyoruz diye.sizlerden yardım istiyorum acaba bitirmeye çalışıyor da yine o yapısındaki çekingenlikten mi söyleyemiyor,her şey çok hızlı gelişti,acaba gerçekten ne düşünüyor?eşi veya sevgilisi yengeç olanlardan yardım bekliyorum... :KK43:

Merhabalar!Benim de en son görüştüğüm aday yengeç burcuydu.İşin enterasan tarafı burcunu bile bilmeden tel de tam bir anneci tarz da yaklaştım.Annelerine düşkünlüklerini yorumları okuyunca öğrendim.Kendisinin annesi vefat etmiş..Sonra bir kere görüştük.2 gün ses çıkmadı ben de tipik koç burcu olarak altta kalmamak için güzel bir dille hayatında başarılar ve hayırlı bir eş diledim.Bizi tanıştıran arkadaşıma benim istemediğimi söylemiş.Bunu duyunca aceleci davrandım diye üzüldüm.Kendimi çok sorguladım.Bana çözülmesi zor bir insan olarak geldi.Şimdi ara da ne yaptığını soruyor,tavsiyelerde bulunuyorum.O da herzamanki gibi kibarca cevap veriyor.Kesinlikle alttan almadıkları da doğru.(Yine içimden Allah'ım eşim o olsun diye dua ediyorum.İlk gördüğümde bu mu dediğim ve biran önce konuşsak ta evime gitsem diyen ben...
Bendeki bu sahiplenme durumu çok ilginç:)) Koç burcuyum yükselenim de yay.
Eğer yazdıklarımı okuyunca siz de dua ederseniz çok sevinirim.Sevgiler...

8-9 aydır bir yengeç var hayatımda önce aylarca peşimde koştu sonra ben de ilgi gösterdim birden bire başladık ilk günlerden beri sürekli ilişki istemiyorum diyor iyi görüşmeyelim diyorum ama seni görmek istiyorum diyordu. ben de akrebim tüm yorumlara baktım mükemmel uyum diyor.
tam 9 aydır bu ilişki devam ediyor ha hala hesapta sevgili değiliz. iki sevgilinin yapabileceği her şeyi yapıyoruz. çok derin konuşabiliyoruz birlikte çok eğleniyoruz ve sevişirken çok romantik. sarılıp uyuyamam der paşam yüz üstü yatmayı sever ama sarılıp uyuruz çoğu zaman. gerçi bazen de döner arkasını yatar sinir olurum sinirimden uyuyamam. bazı geceler çok tatlı olur uykusunda sarılır sarılır öper :) tama derim beni çok seviyor. ki bilirsiniz söylemez bunlar sevdiğini de sürekli parçaları birleştirir sen bulursun cevabı. çok ilgisiz görünür sen aramazsan aramaz genelde ama ne zaman sana ihtiyacım var desem yanımda bulurum :) evlilik konusunu açar sürekli birbirimize göre değiliz der sinir olurum. bana bayılır saçımı tenimi her şeyimi ayrı sever bal der bana kimi zaman:) tenime bayılır. bir keresinde başka bir şehire taşınmam konusu gündeme geldiğinde bana sen gidince napıcam dedi başkasını bulursun dediğim zaman senin gibi olmaz bile dedi.
kızlar tüm bunları düşününce diyorum ki bu adam aşık bana hatta taparcasına seviyor.
ben zaten deli gibi seviyorum onu. ama bazen hiç sevmiyormuş gibi konuşmaz mı beni deli ediyor. en son böyle şeyler yaptığında konuştuk bana alışmak istemiyormuş alış ne olcak dedim sıkılırsın benden dedi ya sıkılmazsam dedim. o günden beri yaklaşık 2 ay geçti daha iyiyiz. en azından artık daha fazla sorumluluk almaya başladı hatta beni arkadaşlarıyla tanıştırmaya aynı ortamlara sokmaya başladı.
şu an kızlar hayatımın çok önemli bir evresindeyim başka bir şehirden güzel bir iş teklifi aldım iyi paralı ve çok eğlenceli bir iş o zaman ayrıydık sonra ben dayanamadım aradım onu barıştık ve o günden beri bana karşı ilgisi arttı yine ilişki istemiyorum diyor ama isteklerimi daha çok karşılıyor.
o böyle davranınca ben de taşınmaktan vazgeçmeye başladım onu tercih ettim yani ama güvenemiyorum hala bu işin sonu evliliğe gitmezse çok şey kaybedeceğim. sırf ona olan sevgimden bana biraz daha sıcak davranmaya başladı diye hayatımın iş fırsatını tepiyorum tüm bunların sonunda beni bırakırsa diye çok korkuyorum.
bir de aramızda çok güçlü bir tutku var ne yapsak uzak kalamıyoruz birbirimizden. bir yerde karşılaştığımız anda ayrılmış da olsak barışıyoruz hemen.
kafam karmakarışık
ne diyorsunuz bu dengesiz yengeç bana aşık mı? benimle evlenmek istiyor mu yoksa sadece gönül mü eğlendiriyor?

Son düzenleme:
ben de 4 bucuk senedır yengecle beraberm sevgılı kader ortaklarım.ılk 3 sene zaten onun bıseyler arastrmasyla kıskanclıklarıyla gectı.tam kesıldı he dedm bana guvenıyo tabı ben de kocum baskınım.dedım sıcıym sunun bı agzına:KK70: sevglıler gununu onemsemedı ben de actm agzmı yumdum gozumu bıseyler bıseyler dedm ama basta o soylemıtı kotu kırıcı sozler.lan yıne suclu ben oldm:KK70: ıslerım var dedıgercekten de vardı.en so gn gorustuk gorsenız ne mutlu cıft dersınız sarılmalar opusmeler bebek konusmalar.yarın gorusuruz dıyıp uzaklastık.sonra ıste bu olanlrdan sonra 20gun telını acmaı.sadece arada..arama yeter msjları fln.ama çılgnlar gıbı arıyorum gorsenız hungur hungr agluyorm fln.ulan hep adamı sucluyoruz da bı dusundm O 1 YENGEC...ogrenemedın mı! sıkmaaaa...dayan sabret.kızıyorsa arama! sonucu merak edıyorsanız hıcbırsey olmamıs gıbı açımmmm yeaaa karnm aç fln muhabbetler yapıyo.ben de garıbım ne kin tutarm ne bsy.açmısın aa ne ıstersn fln?oglmadam 25gun aramamıs.çıldırtmıs zona oldm yemınle .ama smdı aramıcam hıc...yan anlatmak ıstedgm bu evet yengecler asık edıyor kendını ama sakın sıkmayın bogmayn hcbır turlu cvp vermezler! saki olun takmayın donuyorla::) ölumune suclu da olsalar asırı zekı olduklarıdan hemen sızden önce davranır kavgayı hsseder ve yapısturur yzuunuze haklı cıkar! ınanılmaz yetenek.ben bıle cozemedım:)

ben de 4 bucuk senedır yengecle beraberm sevgılı kader ortaklarım.ılk 3 sene zaten onun bıseyler arastrmasyla kıskanclıklarıyla gectı.tam kesıldı he dedm bana guvenıyo tabı ben de kocum baskınım.dedım sıcıym sunun bı agzına:KK70:sevglıler gununu onemsemedı ben de actm agzmı yumdum gozumu bıseyler bıseyler dedm ama basta o soylemıtı kotu kırıcı sozler.lan yıne suclu ben oldm:KK70: ıslerım var dedıgercekten de vardı.en so gn gorustuk gorsenız ne mutlu cıft dersınız sarılmalar opusmeler bebek konusmalar.yarın gorusuruz dıyıp uzaklastık.sonra ıste bu olanlrdan sonra 20gun telını acmaı.sadece arada..arama yeter msjları fln.ama çılgnlar gıbı arıyorum gorsenız hungur hungr agluyorm fln.ulan hep adamı sucluyoruz da bı dusundm O 1 YENGEC...ogrenemedın mı! sıkmaaaa...dayan sabret.kızıyorsa arama! beyefendı naaapmıs.yıne eskılerden bıseyler bulmus hobısıdır kendısının:KK70: ben de dıyorm nıye susuyor.hala cozzemedm bunlar susuyosa takıptetır.dingıller neyse yıne de sevıyoruz..sonucu merak edıyorsanız hıcbırsey olmamıs gıbı açımmmm yeaaa karnm aç fln muhabbetler yapıyo.ben de garıbım ne kin tutarm ne bsy.açmısın aa ne ıstersn fln?oglmadam 25gun aramamıs.çıldırtmıs zona oldm yemınle .ama smdı aramıcam hıc...yan anlatmak ıstedgm bu evet yengecler asık edıyor kendını ama sakın sıkmayın bogmayn hcbır turlu cvp vermezler! saki olun takmayın donuyorla::) ölumune suclu da olsalar asırı zekı olduklarıdan hemen sızden önce davranır kavgayı hsseder ve yapısturur yzuunuze haklı cıkar! ınanılmaz yetenek.ben bıle cozemedım:)

X