Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Erkeğini Etkilemenin Yolları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.744
60
İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onurda önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın. Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansım yakalayabilirsiniz.

Onlara gezme programları ,seyahat olanakları sunun iyi bir valiz hazırlayıcısı olun,sevginizi gösterin ,iyi yemek yapın...

benim dediklerimi yapın çünkü gerçekten yaylar hakkında çok bilgiyim 4 çıktıgımda yaydı etkilemek mi istiyosunuz? güzel ve sexi gyininbakımlı olun ona hiç yüz vermeyin bir gülün sonra hiç gülmeyin bakın nasıl peşinizden koşuyo:KK70:

kızlar,ona bir anda aşık oldum fakat bızım durumlar farklı ayrı şehirlerdeyız ama soyle fıkrınızı almak ıstıyorum bazen msjlaşırken her yazdıgıma cvp vermıyor bazılarına verıyor bu benden hoslanmadıgı anlamına mı gelıyor yoksa onun ızledıgı bır taktık mı bılemedım:)onun yanında harıka hıssedıyorum bana defalarca gel dedı ama ıslerımden dolayı gıdemedım yanına,kız arkadaşı var,benımde eski erkek arkadasımın arkadaşıydı ama artık degıl,sebebını bılmıyorum ama artık gorusmuyorlar,cvplarınızı beklıyorum

devamlı takipte olmayacaksınız, baskı yapmayacaksınız. arkadaşlarıyla gezmesine engel olmayacaksınız...

bir de saat başı arayıp msj atmayacaksınız (ben de yayım ve en nefret ettiğim şeydir).

Son düzenleme:
sanırım biraz da sevgilisinin neşeli olmasını bekler.

sıkıntı veren insanları sallar.

nerede neşe, eğlence orada bir yay:KK4:

Yazılanların hepsine katılıyorumm :KK39:
Eşim yay burcu :KK1:
7 yıl çıktık, 2 aydır evliyiz çoooooooooook mutluyum onunla :115:
çok neşeli, çok enerjik, çok iyimser, gezmeyi eğlenmeyi seven, uyumlu, kibar, düzenli, temiz......... kısacası ideal erkek :109:
Siz de ona bu yönlerinizle uyum sağlarsanız dünyadaki enn mutlu çift olabilrsinz :107:

Son düzenleme:
X